Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Ellerine sağlık canım:KK16:Katılımın beni çok memnun etti:KK19:
Eklemek istediğin birşey varsa düzeltebilirim:KK34:
Uzun zamandır düşünüyordum bu zamana kısmetmiş canım:KK16:Aslında vardı ama alt kısmına ek olarak yazdım kedidili sayısını sanırım tarifi denemek isteyenler biraz aşağılara bakabilirler kedidilinin sayısını belirtmemişim heyecandan :KK52:
daha ne ekliycek olmuş olmuş sonunda katılabildi :KK19::KK9::KK9::KK9:
EylüllEki Görüntüle 1158341

Son düzenleme:
Uzun zamandır düşünüyordum bu zamana kısmetmiş canım:KK16:Aslında vardı ama alt kısmına ek olarak yazdım kedidili sayısınız sanırım tarifi denemek isteyenler biraz aşağılara bakabilirler kedidilinin sayısını belirtmemişim heyecandan :KK52:

EylüllEki Görüntüle 1158341

Canım tam olarak nereye ne yazmak istiyorsan söyle düzeltirim:KK19:

Eylül yarışmaya katılmak çok keyifliymiş bir katıl sonra durduramıyorsun kendini diyorlardı doğruymuş gece uykum gelmedi kaç saat uğraştım yüklemeyle yazmayla falan :KK53:ben artık hep katılmaya çalışırım böyle yüklemek falan beğenilmesi çok hoşuna gidiyormuş ben geç kalmışım :KK60:

Eylül yarışmaya katılmak çok keyifliymiş bir katıl sonra durduramıyorsun kendini diyorlardı doğruymuş gece uykum gelmedi kaç saat uğraştım yüklemeyle yazmayla falan :KK53:ben artık hep katılmaya çalışırım böyle yüklemek falan beğenilmesi çok hoşuna gidiyormuş ben geç kalmışım :KK60:

ben sana diypdum da naz yapıyodun :KK20::KK20: gördün şimdi :KK52::KK52::KK52::13:

$image.jpg
Hayırlı günler :KK16:

Selam kızlar.:103:

Tarifler peş peşe gelmiş.Umarım devamı da gelir.

Sen bir tarifle böyle hissettiysen ikinci tarifte ne olur bilmem.:KK53:Sonra benim gibi hızını alamazsın.:KK9:

X