Sürtünme ile gene kalınırmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her ay mı sorulur böyle bir risk var mı diye veya 10 tane hesap açılıp mı sorulur. Valla ben evimde oturup tercih yargılamıyorum ama anlaşılan siz evde oturdukça saçma sapan şeyler yapıp sonra akıl dileniyorsunuz. LÜTFENDE size yorumda bulunmam artık 😄 mümkünse hesap açtıkça beni engelleyin ben yetişemiyorum çünkü her hesabınıza.
Ben benim buraya ilk üye oluşum sizin gibi bencillerin olduğunu bilseydim hiç olmazdım

İstediğim bilgisizlikle veya bilgi ile bir şeyler yaşayabilirim kaç yaşında olduğumu sanıyosunuz merak ettim

Bakireliğin nasıl bozulduğunu bilicek bilgim bar sen galiba halk kişilesi ruhunda bakiremi ironisini yapton canım

Bakireliğin nasıl bozulduğunu bilicek bilgim bar sen galiba halk kişilesi ruhunda bakiremi ironisini yapton canım

yok bebeyimsu hymene zarar vermesen bile birinin penisi senin üzerinde gezinmiş yani bakire değilsin. Bakirelik senin kafanda kurduğun gibi değil

Ben benim buraya ilk üye oluşum sizin gibi bencillerin olduğunu bilseydim hiç olmazdım
Allah aşkına hepimize laf yetiştirip bilgili kadın gibi davranacağına sürtünerek GENE kalınmayacağını öğren 😄 bakireliğin bozulmasını biliyorsun ama sürtünmeden hamile miyim diye 10 tane konu açıyorsun offf bayılcam

Allah aşkına hepimize laf yetiştirip bilgili kadın gibi davranacağına sürtünerek GENE kalınmayacağını öğren 😄 bakireliğin bozulmasını biliyorsun ama sürtünmeden hamile miyim diye 10 tane konu açıyorsun offf bayılcam
İsterseniz biraz araştırın bakirelik de sizin sandığınız gibi bişi değil bakirelik doğdunda mikroplardan korunmak için birşey bakire olan biride gebe kalabiliyorumş zaten intden herşeye baktım zevk suyunda spermolduguna boşalma olmasan gebe kalındıgına cidden düzgünce cevap vermek bu kadar zor bişey öi sizin için
sizde hepiniz benim üstüme gelicenize bilmeyen birini düzgün bi şekilde aydınlatabilirsiniz sizin ilgi alanınız değil sıkıldığınız bi konustsana cevap vermezsimiz olur biter herşete neden müdahale ettiniz anlamadım

Bakirelik sadece zarla olmuyor bil istedim. Burdaki üyelere sizin kadar bilgiye sahip değilim diyerek alttan alttan laf sokacağına yediğin nanelerin arkasında dur bari. Kırk tane hesapla aynı konuları açma.

Bakirelik sadece zarla olmuyor bil istedim. Burdaki üyelere sizin kadar bilgiye sahip değilim diyerek alttan alttan laf sokacağına yediğin nanelerin arkasında dur bari. Kırk tane hesapla aynı konuları açma.
Ya siz cidden garipsiniz her hesap benim mi sanıyosunuz ahahah ilk hesabım istediğim naneyide yerdim evet sizin kadar bilgiye sahip değilim çünkü emin yaşca benden büyüksünüz zaten sizden daha fazla ya da sizle eşit bilgiye sahip olsam size danışmazdım biraz mantık

Ya siz cidden garipsiniz her hesap benim mi sanıyosunuz ahahah ilk hesabım istediğim naneyide yerdim evet sizin kadar bilgiye sahip değilim çünkü emin yaşca benden büyüksünüz zaten sizden daha fazla ya da sizle eşit bilgiye sahip olsam size danışmazdım biraz mantık
Haaa ondan ufal da cebime gir o kadar küçük değilsin.

Merhaba 6 temmuz sürtünme ile beraberlik yaşadım ama boşalma olmadı reglim genel olarak 1,2 gün geçikir o zaman da 2. Gün geçikti ve akşamında regl oldum 2 kez test yaltım biri 6 gün sonra bir diyeride 13 gün sonra ikiside negatif bir kaç doktor risk var gebe olabilirsin kan testi yapalım diyor lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim endişe edilmesi gereken bir durum varmı reglimdr normal süresinde bitti 5 gün öncede 3. Testi yaptım oda negatif biliyorım insanlar zor hamile kalıyor ama korktum sonuç %1 ihtimal hep varmış
Sürtünme , bosalmama ve kesin gözle bakılan hamilelik şüphesi .. Ve ve art arda negatif testler bu durumda nasıl kalınabilir ki mantıksal olarak.

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim sonrasında ise rahatsızlık duyuyorsanız bunları okumaktan siteden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz bunlar yaşanması doğal şeyler ilişkiye girmeden gebe kalınmayacagını bende biliyorum ama orda da yazdıgım gibi zevk suyunda sperm oldugunu ve doktorların da risk var demesi üzerine yazdım insanlar size soru sorunca neden bu hırçın tavırları sergilediğinizi anlamadım
Doktor olabilir diyorsa daha doğru değil midir,burdaki insanlar daha mı bilgili doktordan

İsterseniz biraz araştırın bakirelik de sizin sandığınız gibi bişi değil bakirelik doğdunda mikroplardan korunmak için birşey bakire olan biride gebe kalabiliyorumş zaten intden herşeye baktım zevk suyunda spermolduguna boşalma olmasan gebe kalındıgına cidden düzgünce cevap vermek bu kadar zor bişey öi sizin için

sizde hepiniz benim üstüme gelicenize bilmeyen birini düzgün bi şekilde aydınlatabilirsiniz sizin ilgi alanınız değil sıkıldığınız bi konustsana cevap vermezsimiz olur biter herşete neden müdahale ettiniz anlamadım
Bakın sakince anlatıyorum sürekli yeni hesap açıp soruyorsunuz. Herkes ya dalga geçerek ya ciddi şekilde hamile olmadığınızı söylüyor. Ayrıca sizin işiniz artık zevk suyu sperm falanda değil siz ADET OLMUŞSUNUZ. BAKIN ADET, REGL, KANAMA, AYBAŞI! ADET OLMAK DEMEK DÖLLENMEYEN YUMURTANIN KANAMA ŞEJLİNDE RAHİMDEN ATILMASIDIR. YANİ YUMURTA DOLLENMEMİŞ, YANİ HAMİLELİK YOK.
Birazdan içimden Müge anlı çıkacak gerçek anlamda. SEN BİZİ ÇILDIRTMAK MI İSTİYORSUN? SENİN KARNINDA BEBEK YOK. SEN HAMİLE DEĞİLSİN. SEN ADET OLMUŞSUN.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X