Sürtünme ile gene kalınırmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesin hamilesiniz bence.
Hatta sürtünmeyi bırak odanın ucundan bi baksa hamile kalabilirsiniz. Aman diyim. Bence bakmayın. Ya da güneş gözlüğü taktırın adama.
Bende düşünüyorum ne alaka insanlar birleşme ile gebe kalamıyor beni korkutan tek şey sordugum 1,2 doktorun risk vark demesi oldu

Zoruma gitmedi zoruma gidecek olsa zaten yazmam demek istediğim sizden yardım isteyen birine böyle tepkili cevaplar vermek zorunda değilsiniz zamanız da kaybedilmicel kadar önemli olsaydı cevap vermezdiniz diye düşünüyorum
Belli zorunuza gitmediği. Verdiğim tepkili cevaplar işinize gelmiyorsa cevap yazmayın hanımefendi. Ayrıca herkesin zamanı gereksiz şeyler için harcanamayacak kadar kıymetlidir. Madem
çok yakın arkadaşınızın ablası böyle bir durumu yaşamış, pedinin doluluğuna kadar biliyorsunuz gidip ona sorsaydınız. Herşeye verecek bir cevabınız olacağına keşke biraz cinsellik konusunda da bilginiz olsa. Çok yazık, umarım cinsel yol ile bulaşan hastalık kapmazsınız. Ayrıca biraz nokta ve virgül kullanın karman çorman bir yazı okuyoruz.

Merhaba 6 temmuz sürtünme ile beraberlik yaşadım ama boşalma olmadı reglim genel olarak 1,2 gün geçikir o zaman da 2. Gün geçikti ve akşamında regl oldum 2 kez test yaltım biri 6 gün sonra bir diyeride 13 gün sonra ikiside negatif bir kaç doktor risk var gebe olabilirsin kan testi yapalım diyor lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim endişe edilmesi gereken bir durum varmı reglimdr normal süresinde bitti 5 gün öncede 3. Testi yaptım oda negatif biliyorım insanlar zor hamile kalıyor ama korktum sonuç %1 ihtimal hep varmış
Hangi doktormus o yaa maşallah ona

Belli zorunuza gitmediği. Verdiğim tepkili cevaplar işinize gelmiyorsa cevap yazmayın hanımefendi. Ayrıca herkesin zamanı gereksiz şeyler için harcanamayacak kadar kıymetlidir. Madem
çok yakın arkadaşınızın ablası böyle bir durumu yaşamış, pedinin doluluğuna kadar biliyorsunuz gidip ona sorsaydınız. Herşeye verecek bir cevabınız olacağına keşke biraz cinsellik konusunda da bilginiz olsa. Çok yazık, umarım cinsel yol ile bulaşan hastalık kapmazsınız. Ayrıca biraz nokta ve virgül kullanın karman çorman bir yazı okuyoruz.
Ablacım allah aşkına gidebilrmisin ya ne laftan anlamaz garip birisiymişsin alt üstü bir bilgilendirme istedik bilgilendirme dışında her konuya değindin sordum zaten sordum olabilir dedi allah aşkına ayıp yani engelleyebiliyormuyız birbirimizi varsa öyle bir şey engelleyin beni bitsin gitsin

Ablacım allah aşkına gidebilrmisin ya ne laftan anlamaz garip birisiymişsin alt üstü bir bilgilendirme istedik bilgilendirme dışında her konuya değindin sordum zaten sordum olabilir dedi allah aşkına ayıp yani engelleyebiliyormuyız birbirimizi varsa öyle bir şey engelleyin beni bitsin gitsin
Laftan anlamayan siz olduğunuz için hala soru sormaya devam ediyorsunuz. Akıl fukara olunca dil ukala olurmuş sizinkide o hesap. Sizin yaptıklarınız ayıp değil benim tıbbi açıklamalarım ayıp öyle mi. Gerçekten çok komik ve acınası durumdasınız yazık. 😂😂

Birşey daha sormak istiyorum size tek siz düzhün cevap veriyorsunuz evde yapılan testlerin 3 nünde yanılma ihtimali varmıdır sizce birini 6 gün sonra yaptım diğeri 13 gün bir diğeri ise 15 gün sonraydı
O yuzden simdi erken haftaya kan verin demistim. Gebeligin erken zamanlarinda negatif cikar zaten. En garantisi beklenen adet tarihi uzerinden 1 hafta gecmesi ve idrar degil kan testi verilmesi.

O yuzden simdi erken haftaya kan verin demistim. Gebeligin erken zamanlarinda negatif cikar zaten. En garantisi beklenen adet tarihi uzerinden 1 hafta gecmesi ve idrar degil kan testi verilmesi.
Ya çok soru sordum size ama regl oldum ben bitelide tam 1 hafta oldu

Laftan anlamayan siz olduğunuz için hala soru sormaya devam ediyorsunuz. Akıl fukara olunca dil ukala olurmuş sizinkide o hesap. Sizin yaptıklarınız ayıp değil benim tıbbi açıklamalarım ayıp öyle mi. Gerçekten çok komik ve acınası durumdasınız yazık. 😂😂

Burdaki herkes sizi dalgaya alıyor evet çünkü böyle birşeyin ihtimali yok hala örnek veriyorsunuz kan verin diyen arkadaşta saçmalamış.. durmadan üyelik alıp konuda açmayın..
Kan vermene gerek yok çünkü adet olmuşsun.
arkadaşımın ablası sürtünmeyle hamile kalmıs diyorsun arkadaşının ablasının yalan söyledi ortada değilmi bu imkansız..
ADET OLDUYSANIZ HAMİLE DEĞİLSİNİZDİR..
Zevk suyu karnınıza göbeginize akınca deri altından yumurtalıklarınıza ulaşamaz vajinanızın üstündende bu olamaz..
Yeter beee 🤣🤣
Bu sürtünme yeni moda heralde sürtünen sürtünene

Burdaki herkes sizi dalgaya alıyor evet çünkü böyle birşeyin ihtimali yok hala örnek veriyorsunuz kan verin diyen arkadaşta saçmalamış.. durmadan üyelik alıp konuda açmayın..
Kan vermene gerek yok çünkü adet olmuşsun.
arkadaşımın ablası sürtünmeyle hamile kalmıs diyorsun arkadaşının ablasının yalan söyledi ortada değilmi bu imkansız..
ADET OLDUYSANIZ HAMİLE DEĞİLSİNİZDİR..
Zevk suyu karnınıza göbeginize akınca deri altından yumurtalıklarınıza ulaşamaz vajinanızın üstündende bu olamaz..
Tamam teşekkür ederim istediğim sadece böyle açıklayıcı mesajdı ters konuştuysam kusura bakmayın günlerdir kafamı kurcalıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X