Sürekli suçlanmak

Haklısın bazen kafam çok karışık oluyor ama net olarak boşanıyorum istemiyorum

Aklının başına gelmesinin bir önemi yok artık çünkü boşanacağım inat gurur vb suçlu iken dahi yuvasını kurtarma eğiliminde olmadı bundan sonra pişman olsa bile ne fark eder ki boşandıktan sonra pişman olmanın mantığı yok kısaca artık herşey için çok geç canım

Öncelikle şunu söyleyeyim ki çokkk güçlü bir kadınsın seni tanımıyorum ama hayran kaldım keşke her kadın senin kadar güçlü aklı başında olsa ben böyle hayat hikayesi olan özellikle de bi anneyse çok farklı hassasiyetim oldu her zaman hemde şu çocukları bahane eden bir kesim var ya o iki çocuğa rağmen hemde borca rağmen hayat kurmak her kadının harcı değil. Dilerim hayatın bundan sonra tahmin edemeyeceğin kadar güzel olur

Canım kesinlikle haklısın sorunu cevaplayayım onun aldığı bir sorumluluk görmedim sorun çözme ehli değil kaçma ehli veya sessizlik veya yokluğu ile ceza veya engel koyma hadi şu sorunu çözelim dediğini hatırlamıyorum. Deşiğin gibi yapacağım yorumun için teşekkürler

Ilk defa böyle bisey yaşadık normalde çok geçimsiz değiliz o kendini haklı goruyo ben kendimi işin içinden çıkamıyoruz dava açmam da tuzu biberi oldu

İstiyor gibi ama gurur yapiyo
Suan susacam illa yazicak ve konusucam o zaman
Ben hala çok seviyorum pwrsembe günü bi kez daha anladım
Peki dava geri nasil alınır konuşursak nasil yapabilirim
Yani bilemiyorum canım hakkında hayırlısı olsun öncelikle kimse sana boşan ya da boşanma diyemez bunun kararını sen vereceksin kendin için em doğru kararı alman dileğiyle davanı geri aldığında haklarını kaybedeceğini unutma bir anlık gaza gelip dava açmak da çok yanlış ama istersen bekle mahkemeyi zaten hakim soracaktır ikiniz de istemiyorum derse zaten dava düşer

Boşanmak üzere olduğunuz adamla biraz fazla muhabbet etmiyor musunuz.
Aldatma, şiddet, evden atma varmış hayır konuşsa ne olacak neye ikna edecek, sizin ayrılma sebebimiz fikir ayrılığı asosyallik gibi şeyler değil ki
Adam aradığında açmayın

Haklısın kendimizi kandırmaya gerek yok gerçekler acıdır. En azından geri dönme düşüncem sıfır kendi içimde yaşıyorum oda zamanla geçecektir

Anladığın için hayatın kurtulur aklı başına gelirden kastım kaybettiğini anlar bence boşanmak için geç bile kaldın neyse ya senin hayatın senin kararın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…