Sürekli aynı rüyalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne diyelim allah gercek hayatta kabus yaşatmasın bende görürdüm uyanınca şükrederdim gerçek olmadığına
Bir kere yaşadım ama gündüzdü. Bir şey beni bastırıyor hissiyle uyandım. Uyanınca fark ettim ki bacak kasımda gerilme var. O da sanki yatağa gömülüyormuşum gibi etki yapıyordu. Gece olsa korkardım

Korku zihnin yarattığı bir illüzyondur bunu sürekli aklında tutar ve hatırlarsan korkmazsınız

Son düzenleme:
Rukye açıp youtubedan dinleyin. Eğer vücudunuzda kendinizde farklı bir hal uyuşma ağrı oluşursa bir hocadan yardım alın derim.

1- Rüya tabirleri bdvlik konular değildir, ki zaten rüya tabirlerine konu açmışsınız tekrar aynı konuyu açmamalısınız.
2-Rüyada görülen simgeler kişiye özel yorumlanır, genel tabirler yanıltıcı olabilir.
3- Evet bazen bir rüyayı seneler boyu farklı versiyonlarıyla görebilirsiniz, bunun da anlamı korku filmi izleme vs değildir, insanlar bilinçaltında birçok şey biriktirir, uykuya dalıp rem evresine geçince bilinçaltı rüyayla gün yüzüne çıkar, bilinçaltınızda biriken korkular, istekler, duygular, zamansız mekansız bir ortamda size rüya olarak görünür.
4-Aynı rüyayı sürekli görüyorsanız simgeleri de hesaba katarsak bilinçaltınıza süpürdüğünüz korkularınız var, bu korkuları dini ögelerle birleştiriyorsunuz rüyalarınızda, aynı rüyayı defalarca görmekten kurtulmanın yolu rüyanızı yorumlatmak değil, altta yatan korkunuzu ortaya çıkarıp iyileştirmek, bunun da çözümü uzman yardımı almaktır.

Hanımlar konu karabasanlı cinli değil korkmayın lakin topiğin yeri burası değil, bu sebeple yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…