Sürekli aynı rüyalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başka başlığa yazdım fakat kimse cevap vermedi Yaklaşık bir bir buçuk sendir hafta da bir iki hata üç gün aynı rüyayı görüyorum insan kılığında cin görüyorum bazen hayvan kılığında görüyorum çok fazla yılan görüyorum bazen çocuk kılığında görüyorum hata geçen gün iki kız çocuğu kılığında gördüm ve dövmeye başlıyordum sonra bir sürü yılanın arasında buldum kendimi sürekli tuvalet ve pis yerler görüyorum o pis yerlerde bazen tavuk eti bazen ekmek görüyorum dün gecede siyah uçan erkek kılığında bir cin vardı ve kafayı bana taktığını gördüm rüyamda rüyada babama tanıdığın hoca varsa arayıp sorarmisin nasıl kurtulabilirim diye soruyordum çok sık şekilde görüyorum bu rüyaları
Banyo suyunuza 7 şer Fatiha Ayetel Kürsi nas Felak okuyun onunla yıkanın sirke de katarsanız iyi olur
Ama psikolojik sebeplerde olabilir bilinçaltında
Rüyayla amel.edilmez derler cok takılmamaya çalışın

Evinizin her yerini iyice temizleyip kontrol edin. Ben de görüyorum ama sizinki kadar kötü değil. Fal ve tarot baktırıyorsanız eğer bunlardan uzak durun. Korku filmi izlemeyin ve böyle şeylerle dalga geçmeyin.
Fal bakanlara oluyormuş bunu da geçen annem dedi

Psikolojik temelli olduğunu düşünüyorum. Bir psikoloğa danışmakta fayda var. Ayrıca kişisel temizliğinize inançlı iseniz gusüle yattığınız yerin temizliğine dikkat edin.
Psikolojik olaylar izlenen filmler vs çok etkiliyor ben ağrı çektiğim günlerde çok zor uyuyorum uyuduğum da da kabus görüyorum genelde

Başka başlığa yazdım fakat kimse cevap vermedi Yaklaşık bir bir buçuk sendir hafta da bir iki hata üç gün aynı rüyayı görüyorum insan kılığında cin görüyorum bazen hayvan kılığında görüyorum çok fazla yılan görüyorum bazen çocuk kılığında görüyorum hata geçen gün iki kız çocuğu kılığında gördüm ve dövmeye başlıyordum sonra bir sürü yılanın arasında buldum kendimi sürekli tuvalet ve pis yerler görüyorum o pis yerlerde bazen tavuk eti bazen ekmek görüyorum dün gecede siyah uçan erkek kılığında bir cin vardı ve kafayı bana taktığını gördüm rüyamda rüyada babama tanıdığın hoca varsa arayıp sorarmisin nasıl kurtulabilirim diye soruyordum çok sık şekilde görüyorum bu rüyaları

Psikiyatriye gitsene.

Hasta olunduğunda da halüsinasyon görülebilir.
Bencede öyle oluyor ağrı ile sıkıntılı şekilde uyuyorum ağrım geçmeyecek diye korkarak uyuyorum yatak bile batıyor ağrıdan bencede ağrılar psikoloji vs etkiliyor bide ben nazari çok çekerim üzerimde elbise yırtıldığı vs çok oldu yada günlerce baş ağrısı çekip hasta olduğum

Evinizi sirkeyle silin, duş aldığınız suya biraz sirke ekleyin. Bakara suresini açıp evde dinleyin. Her odadan duyulsun mümkünse. Ayetel kursiyi uyumadan okuyun özellikle son ayetini 3 kez tekrarlayın. Geçmiş olsun.
Tam da aynılarını söyleyecektim bende mümkün mertebe de yedi gün boyunca bunları tekrarlayın

Bir ara ben de kardeşimi o şekilde görüyordum. Vurmaya çalışıyordum vs. Bazen farklı türlerde de oluyordu. Hangi durumlarda gördüğümü hatırlamıyorum ama 😔 Bayrağıdır görmemiştim, ta ki geçtiğimiz haftalara kadar.

Bazıları mide doluyken yatınca, korku hikayeleri dinleyince, korku filmi izleyince vs rüyasında görüyor.

Kabus görüyor konu sahibi sadece. Geeçekte musallat oluyor dememiş. Uyku ile uyanıklık arasında kaskatı kesiliyorum vs de dememiş. Karabasan denilen olayda ne konuşabiliyorlar ve hareket edebiliyorlar.
ne diyelim allah gercek hayatta kabus yaşatmasın 🫠 bende görürdüm uyanınca şükrederdim gerçek olmadığına

Ben ne fal baktırıyorum ne de uzun zamandır korku filmine vs maruz kalıyorum. Arada görüyorum. Belki bir ara daha sık görme sebebim kafama takmaktandı. Hayvan olarak da kabuslarımda kovalayan köpek görürüm. Birkaç kere kovalanmışlığım var. Belki de o yüzden korkulu rüyalarımda köpeklerden kaçış çoğunlukla var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X