Şüpheli Gebelik :(

mrb arkadaşlar hamile arkadaşlarımız sizde sarı akıntılar oluyor mu acaba benim adetim 13 gün geçti idrar testi yaptım kaç kere negatif çıktı adet sancısı gibi karnıma agrı girip geçiyor bana yardımcı oluranız sevinirim şimdiden teşekkür eder hamile arkadaşlarımızı tebrik ederim darısı isteyenlerin başına

canım aklına kötü şeyler getirme ki kötü olmasın sonuç.inşallah yükselir değerin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder umarım minik meleğini

canım allahinşalla hayırlısıyla devamını getirsin ilk gebeliğin düşükle sonuçlandı diye buda öyle olacak diye bişey yok. ki genelde ilk gebeliklerde butür şeyler oluyo.. ben de ilk gebeliğim de düşük yaşadım yada belki bebek oluşmadı belli değil orası. ama şimdi tekrardan hamileyim ve 6 ayım bitmek üzere.. sen allaha dua et ve olumlu düşünnnn

Son düzenleme:

canım hamilelikte olan akıntılar genelde açık renktir.. sarı bile olsa çok açık sarı olur. kasıklarında ağrı ve renkli akıntın varsa bi rahatsızlık belirtisi de olabilir...istersen önce bi kan testi yaptır eğer hamile değilsen de bi doktora kontrole git derimm..

canım hiç korkma bende bebeğimi kaybetmiştim ve 3 ay sonra allahım yine nasip ettim, sakın strese girme, rabbim nasip edecekse ne yaparsan yap seninle olacaktır, eğer etmeyecekse yerinden kıpırdamasanda kaybedersin, o yüzden bol bol dua et ve su iç... günde en az 8 bardak , bu düşük riskini azaltıyo, allah yardımcın olsun

Canım yaa inş. minik bebeğin gösterir kendini en kısa zamanda....

Ne güzellll :) inş. benim bebeğimde sağlıklı olur ve tutunur Allahın izniyle...

Çok şükür su konusunda hiç sıkıntım yok.Ağzım sürekli kuruduğu için çok su içerim yaz kış.Ama tabii dediğin gibi Rabbim nasip ettiyse oluyor herşey.Yoksa istediğimi yapayım olmayacaksa olmuyor.Kaybettiğim bebeğimde çok mücadele etmiştim tutunsun diye ama olmadı.Bunda ise hiç o nazikliği göstermiyorum.Zaten olacağı varsa oluyor..Nasip hayırlısı olsun hepimiz için... Rabbim ne eylerse güzel eylermiş.... Olmazsada zaten vardır bir hayır ondan olmayacaktır... ne diyelim hayırlısı herşeyin...

Insallah hamilesindir yaa kücük bebisine kavusursun insallah. Rabbim yardimciniz olsun minigini sana bagislasin

Insallah hamilesindir yaa kücük bebisine kavusursun insallah. Rabbim yardimciniz olsun minigini sana bagislasin

Amin canım çok sağol .... Bakalım yarın test var.İnş. değerim yükselmiştir ve sağlıklı bir gebeliktir....:Saruboceq:

Amin canım çok sağol .... Bakalım yarın test var.İnş. değerim yükselmiştir ve sağlıklı bir gebeliktir....:Saruboceq:

inşallah canım bebeğini sapasağlam kucağına almayı nasip eder allahım dualarım seninle :Saruboceq:

Kızlar Allah razı olsun hepinizden.Rabbim o güzel ve içten dualarınızı kabul etsin ve isteyen herkese anneliği tattırsın inş. Bugün yine teste gittim sabah.Aslında sonuç çıkmış ama emin olmak için bir laboratuvara daha göndermişler.Ordaki laborant beni tanıyor durumu bildiği için sordum değerde yükselme varmı diye.Evet çok yükselmiş dedi.Anormalmi peki dedim.Aslında olması gereken değerde normal düzeyde ama yinede emin olmak için başka bir yere daha gönderdik testi dedi.Rica ettik saat 3 e yetiştirmeye çalışacaklar dedi.Teşekkür ettim.3:30 gibi tekrar arayın dedi.Bakalım hayırlısı.ınş. ordaki laboratuvardada her şey normal çıkar...

Ya cok süper, senin adina coook sevindim canim. Madem cok yükselmis neden baska yere gönderdiler? Kendi yaptiklarina güvenmedikleri icinmi? Zaten gebelikte var. Pek aklim almadi ama hayirli olsun arkadasim saglikli ve huzurlu hamilelik gecirmeni temeni ediyorum.

Çok sevindim umarım diğer labaratuardan da herhangi olumsuz bir sonuç gelmez saat 3'e geliyor az sonra o sonuçları da alacaksın eline inşallah bir aksilik olmayacak, yaa çok sevindim yaa tekrardan tebrikler canım hihoyyyt:teytey:kaydirigubbakcemile5

eslos seni takip ediorum ben de baksana bi şeyler yazdım reglisi 1,2,3 ...gecikenler topicine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…