Şüpheli Gebelik :(

Ya cok süper, senin adina coook sevindim canim. Madem cok yükselmis neden baska yere gönderdiler? Kendi yaptiklarina güvenmedikleri icinmi? Zaten gebelikte var. Pek aklim almadi ama hayirli olsun arkadasim saglikli ve huzurlu hamilelik gecirmeni temeni ediyorum.

Canım emin olmak için göndermişler sanırım...

Ya cok süper, senin adina coook sevindim canim. Madem cok yükselmis neden baska yere gönderdiler? Kendi yaptiklarina güvenmedikleri icinmi? Zaten gebelikte var. Pek aklim almadi ama hayirli olsun arkadasim saglikli ve huzurlu hamilelik gecirmeni temeni ediyorum.

Bu arada amin canım Allah razı olsun hepinizden.... Rabbim isteyen herkese anneliği nasip etsin inş.İyiki varsınız ....

Çok sevindim umarım diğer labaratuardan da herhangi olumsuz bir sonuç gelmez saat 3'e geliyor az sonra o sonuçları da alacaksın eline inşallah bir aksilik olmayacak, yaa çok sevindim yaa tekrardan tebrikler canım hihoyyyt:teytey:kaydirigubbakcemile5

Amin canım çok sağol.Aradım telefonda öğrendim sonucu yarım saat falan oldu arayalı.Söylemeyi unutuyordum az kalsın.Çok şükür o laboratuvardanda sonuç gelmiş.Değerim 63 ten 381 e çıkmış iki günde.Doktor telefonda sağlıklı gebelik 1 hafta sonra gelsin tekrar demiş.Sanırım keseyi görmeye çalışacak.Yinede bir sorun olursa kanama yada ağrı gibi tekrar gel dediler.Alllahım korusun yavrumu.İnş. bu defa daha sağlıklı ve sıkıntısız büyür bebeğim.

Yanımda olduğunuz ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederiM.Burda benim gibi anne olmak isteyen o kadar çok arkadaşım varki.... Rabbim kısa zamanda hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşAllah....

Daha reglime bir gün var 381 değer normal değilmi kızlar ? Sanırım 3 haftalık oluyor değilmi?Geç mi döllenme olduki acaba?Yada herkeste böylemidir?

Canım hayırlı olsun, ben emindim zaten, nasıl diye sorma ama öyle :)

Ciddenmi?Nasıl hissettin ay ? Bir arkadaşımda beni görmeden kızın olcak dedi.Tahminleri hep tutarmış.İçinizemi doğuyor ay?Bir ben hissedemiyorum böyle şeyleri.Tabii Hayırlısı Allahtan Rabbim bizim için en hayırlısını bilir.

Değerin süpper fazla söyleme nazar değer soora, maşallah maşallah:)

Gerçektenmi?Çok sağol canım ben rakamsal değerlerden çok anlamadığım için sadece yüksekmi düşükmü diye sorarım hep.Sağol canım maşallah diyelim öyleyse dediğin gibi.Rabbim herkese böyle güzel duygular yaşatasın inşAllah....

Gerçektenmi?Çok sağol canım ben rakamsal değerlerden çok anlamadığım için sadece yüksekmi düşükmü diye sorarım hep.Sağol canım maşallah diyelim öyleyse dediğin gibi.Rabbim herkese böyle güzel duygular yaşatasın inşAllah....

Canımcım belirtilerini yazınca sağlıklı bir gebelik olduğu anlaşılıyordu zaten, hem seninki ya erken döllenme veya tam zamanında olmuş, en geç 5-6 güne kesesini de görürsün inşallah, Rabbim bu sefer tamamına erdirsin güzelim.:nazar:

Canımcım belirtilerini yazınca sağlıklı bir gebelik olduğu anlaşılıyordu zaten, hem seninki ya erken döllenme veya tam zamanında olmuş, en geç 5-6 güne kesesini de görürsün inşallah, Rabbim bu sefer tamamına erdirsin güzelim.:nazar:

Erken döllenmemi?Bende değere bakınca geç döllenme sanıyordum.

Canim belirtilerin neydi yazarmisin, idrar testi yaptindami süphelendin? Cünkü adetine bir kac gün kala süpheye düstün sen.

Canım benim reglime 2 hafta kala sabahları mide bulantılarım vardı kokuya duyarlılık falan vardı ama ben sıcaklardan sandım.Onun haricinde bir belirti yoktu birde kasığıma az bastırınca hemen wc de alıyordum soluğu.Yani çok sık değildi o hafta aslında.Ama şu son bir haftadır sıklaştı wc ihtiyacım.En net belirtim kesin olarak mide bulantısı birde gaz sorunu ki hala devam ediyor.Şişkinlik oluyor karnımda.
Reglime 10 gün kala bir arkadaşım bana 'sen hamilesin'diyerek eczaneden test yaptırttı.Negatif çıkar dedim inanmadı ama negatif çıktı.Bende haliyle hiç beklemedim gebelik negatifi görünce.(tek çizgi)
Reglime 4 gün kala Allah tarafından en yakın arkadaşımla aynı rüyayı görmüşüz.Ben rüyamda kızımı gördüm arkadaşımda bana sabah sabah seninle iki tombul kızımız vardı deyince.Huylandım içim rahatlasın diye yine idrar testi yaptım tek çizgiyi görür içimdeki kuşku gider diye düşündüm ama ikinci çizgi silik çıktı.Bir daha yaptım acaba bozukmu test diye yine aynı silik çizgi çıkınca doktora gittim.Sonrasını biliyorsun zaten kanda 63 çıktı reglime 4 gün kala.Doktor şüpheli gebelik dedi falan.Sonrada çok şükür yükselmesini bekledik.Rabbim hayırlısını verdi.
Yani aslında benim huylanmam 4 gün kala oldu.Yoksa öncesinde sadece sıcaklardan sanıyordum o mide bulantılarını.Eşim bence hamilesin dedi ama konduramadım pek.Bu ay hiç beklemiyorum dedim.
Biraz rüyamdan dolayı erken öğrendim gebeliği.Çünkü eğer regl olamasaydım bu ay yine otlarla haplarla falan uğraşacaktım hiç gebelik testi yapmadan.Erken öğrenmemde de bir hayır varmış diyorum şimdi.
Rabbim sizede en kısa zamanda sağlıklı hayırlı hamilelik nasip etsin inş.

Yaa ne tatlisin, bide uzun uzun yazmisin :1hug: Allah razi olsun canim. Ilgimi ceken arkadasin ve senin ayni anda rüya görmeniz, demekki buda bir isaretti. Gerci ben kendi gördügüm rüyalara küstüm, her bebek görmem hayal kirikligi ile sonuclandi malesef adetlerim cok düzenlidir beni hiccc yanliz birakmazlar. Bu arada diger yazdigim yerdede belirttim o doktoru degistir cok sinir oldum. Bi gebelik daha yeni yeni olusurken ve daha adete 4 gün kala HCG kanda cikinca nasil süpheli oluyor anlamadim. Bayaga hamile kalmisin sen, doktorun daha iyi bilmeli o kadar erken HCG 2000´lerde olacak degilya. Yavas yavas katlanacak iste. Cogu doktor moral bozmayi sever daha neyin ne oldugunu bilmeden, önce bismillahi rahmani rahim de tövbe tövbe

Merhaba arkadaşlar bugün gördüğüm rüyanın etkisiyle reglime 4 gün olmasına rağmen kalkıp idrar testi yaptım tek çizgiyi görüp rahatlayım kafamdaki soru işareti gitsin derken ikinci çizgi silik çıkınca tedirgin oldum.Gidip kan testi yaptırdım 63 çıkmış hcg.Doktor 2 ay önce düşük yaptığımı biliyor.Bana gün aşırı kan vermen gerek dedi.Eğer değer artarsa sağlıklı bir gebelik ama aynı kalırsa yine düşükle sonlanır dedi.Sevineyimmi üzüleyimmi anlamadım.Tekrar düşük olacak diye korkuyorum inanın... Şimdi pazartesiyi bekliyorum.Pazartesi sabahtan gidip tekrar kan vereceğim inş. değer yükselmiştir ve sağlıklı bir gebeliktir.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin...

sakın sakın.. kendini ngatif şartlandırma canım
ben yaptım.. 2 kere düşük yaşadım. ikinciyi, sırf böyle düşündüğüm için.. negatif düşünüp-negatifi çektiğim için olduğuna da inanıyorum.
şimdi 3. gebeliğim... 11. haftamıza girdik.. hala tedirginim ama, pozitifim.
sen de, '''bu bebek benim, benimle kalacak''' diye düşün hep. güven kendine de meleğine de annesiii :))

arkadaşlar benim adetim 17 gün geçti karnımdan aşagı çizgi var gögüslerime dedigim zaman acımıyor agrı hissediyorum ama agrımı bilemiyorum emin degilim tabikide sizce hamile kalma ihtimalim varmı idrar testi yaptım ama hepside negatif çıktı kan testi daha yapmadım sigorta başlamadı diye sizce ben hamilemiyim

X