Süper annelersiniz

aregon cnm senin istahin var:miydi
ben hic birsey yiyemiyorumm birde cook uyuyomusun bende birde uyku varrŞeniz

Canım fazla uyku yok ama vücudum hep yorgun, iştaha gelince mide bulantılarım çok olduğu için zaten zorla birşeyler yemeye çalışıyorum, sen de mide bulantısı yok heralde, inşaallah da olmaz, ben de mide bulantıları 6+2 de başladı, bu hafta biraz hafifledi gibi ...

kiz anacimm iki saattir bakiyommm yoookk ben zaten uyeyim sonra nerelere tiklayacagimizi yazssana

canım ben de yapamadım yaa, sadece ovulasyon takvimi veriyor, erkek kız bulamadım ben, şöyle açıklamalı anlatsanız...

cnm bende mide bulantisi nasil desem yeni yeni bulaniyor
ama kusturmayacak kadar
bende mide reflusu var o yuzden yemek yemekten korkuyorummsenağlama
cnm senin icine ne doguyor
aregon ruyalarinda ne goruyosun
kiz pek resmisin anacimm en hedeff hamisimiz sensin bebegin nasill elleri falan bellimi lülülülülülü

Canım ya denedim sadece ovalasyon günlerini verdi.

Tamam işte orada bak alttaki gibi yazı var
During this month you have 9 baby boy days and 13 baby girl days April 2008 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
See actual
------------------------------------
During this month you have 4 baby boy days and 3 baby girl days
May 2008 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
See actual

yok canım dediğin yazılar yok bende sadece günler var ovulasyon günleri işaretli altında hiç bir yazı çıkmıyo ne beceriksizim ben ya.

Orkidem zaten üye isen ; sol tarafta aşağıdaki gibi bilgilerin yer alıyordur
Your current personal details are
Date of birth 12th/Aug/1975,
Blood Grp O+,
Approx. age on 1st Cycle: 15-16
Average mens. cycle 28 days*
Luteal Phase 14 days*
Latest Period date 28/Mar/2008*
(1st day of proper bleeding)

hemen altta your Ovulation Calendar var orada 12 ayda kaç günler olduğu yazıyor.
Ben şimdi üye olmadım o yüzden aşamalarını unuttum .Ama üye yim diyen arkadaşlar için durum bu.
Şayet bulamazsanız sizin için tekrar üye olup ayrıntı yazacam haber verin bana

Ahhh canım şu hormonlar bi düzelsin kendime bi geleyim görecen sen samimiyeti yerimseniben, gün boyu mide bulantısı mutsuzluk yapıyor güzelim yaa, bir de her şeyden etkileniyorum, nerdeyse çizgi filimlerde de ağlıyorum ben yaasenağlama, canım hamile kalmadan on gün önce erkek bebek görmüştüm, dün de rüyamda regl olduğumu gördüm hemen gece kalkıp lavaboya koştum kanama falan yoktu şükür, rüyada regl erkek bebekmiş, ama ne bileyim çok da şartlanmak istemiyorum, 15 mayısta ikli testim var,belki cinsiyet hakkında bi fikir edinirim...

serdalcim bakiyorum cnmmù
aregon cnm yaa bende hamile kalmadan oncee karnimda bebegimin pipisini ellemis hissetmisim
annem ruyasinda oglum oldugunu gormuss
dun gecede kiz bebek gordum ruyamda kiz bebek erkek bebekle mujdelenir diyoo
yaa bi kiz bi oglan goruyom napcam yaa

Your current personal details are
Date of birth 6th/Jun/1989,
Blood Grp A+,
Approx. age on 1st Cycle: 12-14
Average mens. cycle 28 days*
Luteal Phase 14 days*
Latest Period date 17/Mar/2008*
(1st day of proper bleeding)
See the results with different menstruation dates.

Dates shown above are not retained.

Interactive
*Please click on "update" below to alter your personal ovulation, menstruation and length of your cycle details as a result of your personal observation update

See a baby boy calendar example not yours
See a baby girl calendar example
See a boy+girl calendar example

Homepage | Contact us | Testimonials

scroll down to see your calendar

Order a Baby Gender
Selection Calendar
according to your choice :
First choose the month when you wish to start trying for a baby

then choose
12 month calendar
3 month calendar
promotional offer

(See Choice & Costs)

TRIAL ORDER:
You can also purchase a promotional trial baby gender selection calendar for only one month by clicking on "boy/girl?" button on applicable month below;
you can even purchase only one day informationby clicking on the applicable day

When you have bought a gender selection service, also free gender selection is provided with any of the above. Your laboratory will prepare immediately your calendar which will be available on your ovulation calendar

Your Ovulation Calendar

Your expected ovulation days are marked as Your expected menstruation days are marked as
April 2008

canım aynen dediğin gibi bilgilerim var ama aşağıdaki takvimde kırmızı kalplaer ovulasyon günlerini siyahlar ise regl günlerini göstermiyor mu

canım yapamadım artık sonra tekrar denerim şimdi çıkıyorum yinede teşekkürler.Bu arada sende 1975 doğumlusun galiba bende 75 doğumluyum.Görüşürüz.

aregon cnm bende regl dedindee
regl bekledigim gunlerde regl oldugumu gormusum ruyamda
bende hemen kostum baktimm
camasirima sabah saat bes falandii
olmasimm ohhh diye bi nefess cektimmm

kızlar bende kaç gündür rüyamda ya kızım olmuş yada kızıma çorap alırken görüyom kendimi ayy hayır olsun kızıma hamişkende hep sarışın oğlum olmuş görürdüm derdim ay ben kara babası kara bu çocuk nası sarı olcak die ama kızım sarışın doğdu sırnaşık şey

Kızlar Aregon ,Fiona,Orkidem haklısınız ya yeniden üye oldum ben başka mail adresiyle sadece ovülasyon gösteriyor ...Ama benim daha önceki üyeliğimle girdiğimde, bilgilerim orada olduğundan her ay için demin yazdığım gibi bilgi var,hatta hatta adet tarihimi yeniden girdiğimde bana önümüzdeki aydan başlamak üzere tekrar veriyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…