Süper annelersiniz

cnm bence bunlar
isin sirri ortaya cikinca tuyo verecek
butun bilgileri kaldirmislar
kanimca uyaniklaaarr insanlari kandirin siz yok kan grubu yok bilemem ne su bu

can iste bizde bulamadik cok eskiden vardi dedi arkadasimiz ama artik akladirmislaar
kiz sen erkek annesisin burdakilerin cogu
erkek bebek istiyor
anlat bakalim belirtilerin neydi ilk bebisindee

belirtilerim ne gibi kız hamileliğimi geçireli 4.5 yıl oldu nerden hatırlıyım tek hatırladığım karnımın alt kısmında yani kasıklarıma doğru pıt pıt damar gibi bişey atıyodu ama bu dediğim hamile olduğumu öğrendikten 15 gün sonra başladı o zaman annemler demişti erkek çocuğu 40 çıktığı gibi hissedermişin damar atar gibi atıyodu

himmm kiz ne ilginc yahuu
vay kereta vayyy nasilda pit pit yapiyomus valla bende bisey yokk 6 haftaligim ama
ne pit var ne citt:-(((

ben ilk bulduğumda bu site o bilgileri veriyodu 3 ay önce kadar hatta elifnaz falanda buldu yanlışdeğilsem benden sonra..şimdi olmıuyor ben orkidem için denedim olmadı bir türlü...artık vermiyolar ne hikmetse....

gülnisa senin dr potasyum yada sodyum için herhangi bir preparat ilaç neyim verdimi?özlembay calin efervesan falan kullandı ama dozunu nekadar yada başka ilaç olurmu biliyonmu?

Son düzenleme:
Arkadaslar yaa, siz ne yaptiniz boyle.. Ay cok uzuldum ya okuyunca. Biriniz kucucuk bebek annesi digeri hem anne hemde anne adayi. Aman ne olur uzmeyin kendiniz boyle yaa. bak bizim sizlere ihtiyacimiz var.

Muhabbet etmek guzel, insallah bu mesele uzamaz artik. Neyse bende çenemi kapatayimda uzatmayayaim.

yaşla ilgisi yoktur be tatlim kasik agrisinin. yani biz yaş ilerledikce cok dinlemeye başliyoruz kendimiz ya daha fazla hissediyorsun belki. benim kadin-dogum doktorum ikinci cocugunu 36 yasinda dogurmus. bak dr.'lar bile onemsemiyor o kadar 30 yas ustunu.

benim esim muhasabeci ve bir ofisimiz var. bugun basladim aslinda calismaya ama kendi yerimiz ya cokta zor olmaz. yani niyetim zaten bebek olana kadar. daha sonra mecbur yeni bir eleman buluruz.

himmm kiz ne ilginc yahuu
vay kereta vayyy nasilda pit pit yapiyomus valla bende bisey yokk 6 haftaligim ama
ne pit var ne citt:-(((

kiz orkide bende de yoktu hic cizirti ama oglum oldu bak. ya diyorum ya ben herhalde doguma giderken anladim hamile oldugumu kafamçokkarıştı
yani o ana kadar sadece gobek cikti ama hamileligin ne basinda ne sonunda hic bir belirti olmadio yaw.
ha bir tek sunu soyleyebilirim, cok et yemek istedi hep canim, deli gibi tursu yedim. tuzsuz findik cok yedim. birde kahve kokusundan nefret etmisitm. valla bu kadardi hersey...

heyyyt be annelerin annesi super anne de gelmis...:hooray:

nasilsin tatlim ya. yok yok sen daha iyisin artik, cok kotu oldugun zamanlarda hic ugramiyordun buraya. Azicik gozun acilmaya basladi herhalde artik bak yetisiyiorsun artik buraya.

cnmm hosgeldinn
bak tursu dedin de haftada iki kavanoz orta boylardan tek basima yiyorumm
biber hafif acili tursuu
bak simdi bile agzim sulandi
bu kadar erken baslarmi yaa
inanilmaz yiyorumm kahvaltida bile
esim diyorr hooop yavaas agir ol diyoo
ama elimde degil ekmeksiz falan goturuyommyerimseniben

ay canım bende turşuyu çok nadir yerim hiç aşermedim aman aşermiyimde midemi yakıyo turşu benim oğlumda hiç canımın istediği bişey olmadı ama şimdiki hamileliğimde istemesede istedi diyecem o kadar rahat bırakmıcam eşimi hehehjeyyarjeyyar

hic farkinda olmadan yemeyebasladimm
acaba psikolojikmi diyom
ama oyle olsa bile okadar cok yenmezkii ay bilmem ne gelcek meraklandim baakk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…