Süper annelersiniz

Baktıkca sinirlerim daha cok bozuluyor.Nasıl bu kadar pervasızca ve utanmadan bunları yazabildi bu şahsiyetsiz.Elim ayagım titriyor sinirden.Cocugunu kaybetmiş bir anneye sen öldürdün demek bu.Sana tek bir lafım var water mı nesin.Köpekler anne olmaya görsün derler.

terbiyesizlesme.

kızlar acil sorum var.Ben 20 haftalık hamileyim.Geçen bir hafta boyunca moralim cok bozuktu ve bas ve dis agrılarım vardı.1.gün 2 tane katarin fort içtim.2.gün 2 novalgin 1 apranax fort içtim.Sonraki gün tremac ve xefo içtim.Bir zararı oldumu diye merak ediyorum bilgisi olan varmı dr ultrasonda baktı kalp atışı normaldi ama hareket cok azdı.Bisey olucağını zannetmem dedi artık içme dedi cevrenizde ilaç yüzünden düşük yapan varmı bu haftalarda

bu senin yazin. once kendine sor durustce erkek olsaydi bebegim icer miydim bu kadar ilac de. sonra bana lanet et , anneligi en son ogrenecegim insan sensin . yazik sana

Sizlere erken dogum hikayemi anlatayım.Belki bu arkadaşta anlar neler çektiğimi.
27 kasımdı gunlerden eşim ve kızımla Akmerkeze gittik televizyon bakmaya.O gun ishal olmustum ve Akmerkezde 2 saat içinde 5 yada 6 kez tuvalete gittim ve cok şiddetlenmişti ishalim ve bagırsaklarm motor gibiydi.Eşime eve dönmeyelim annene gidelim dedim cunku evi çok yakındı.Daha kapıdan girmeden kwaldem agladınmı o gözlerin ne dedi.Banyoya gittim gözlerim çakmak çakmaktı ve kanlanmıştı.Yarın bir dr a gidelim dedik eşimle ve yattım gece yarısı uyandım ve hafif agrılarım devam ediyordu tabi ishal oldugum için dedim.Normal dogumu bilmediğim için anlamadım ama yatınca agrım oluyordu dolaşınca geciyordu.Sonra tekrar uyudum ve şiddetli bir sancıyla kaltım.Hemen en yakın hastaneye gittik ama ben iki kat olmustum ve dogrulamıyordum.Dr bebekte hiçbir problem yok ama rahim 5 cm açılmış durduramam ve bebek doğarsa yasamaz dedi.Saat gecenin 3 üydü ve levent benim doğurmam çığlıklarımla inliyordu eşime hemen karşıya kendi dr uma gidelim dedim dr imza atıcaksınız cunku yetişemezsiniz o hastaneye sorumluluk alamayız dedi.Attık imzayı vecıktık yolda oluyorum sandım.Eşim 5 dk da hasteneye gitti.Kendi druma sarıldım bebeğimi kurtar diye.Tamam seni odaya alalım serum takalım dedi durdurmak zor ama deniycez dedi.Oysa benim halimi görünce annemlere odada doğurtmak zorundayız demiş.6 cm açılma var ama bu halde hayatını tehlikeye sokamam soka girebilir demiş.Odanın ışıklarını kapatmışlar ama ben zaten o kadar bulank göruyordumki.Suni sancı takmış bana megerse.O serum sancımı kesti kurtuldum anne diye agladım ve bu gece cıkmayalım burda kalalım cok yorgunum uyuycam dedim.Annemde dua oku kızım Allah a sıgın,uyu dedi.Ama onlar birazdan dogumun baslayacagını biliyordu.15 dk sonra bir sancı vurdu ve ben yıkıldım o anda.O çıglıklarımı duyanlar bile aglamış.Bebegin eşi bana yapıştı ameliyatla alındı eşim hastanenin duvarlarına vurmus basını kanatmış.Günlerce kimseyle konuşmadım ve sabahlara kadar ağladım.Ben kendimi suçlamıştımda biraz hep oğlum olsun istedim rahmetli babamın adını koyayım idedim.Ama kızım oldu ve babamın yanına gittti dedim.Ama benim cinsiyet konusundada hep muallak vardı.1 KZ DEDİLER BİR OĞLAN VE ANNEM GÖRMÜŞ BEBEĞİ VE OĞLANDI DİYO ŞİMDİ.Ama oğlan olması beni daha cok üzmez çünkü ben onu aldırmadım yada ÖLDÜRMEDİM.(yazarken bile tüylerim dikleniyor)Allahın takdiriydi ve verende oydu alanda.İnsanlar iyi düşünceli olmalı ben burda bir arkadaşıma böyle bir suçlama yapamam cunku aklıma böyle seyler gelmez.Water inşallah Rabbim gönlüne ışık ve aydınlık versin.Sen cok ruhsuz bir anneymişsin.Cocuklarına ne verebilirki böyle bir anne.
Biz iki değil 5 kızıda sığdırırız evimize benim köpeklerim var arka bahçede cins köpekte değil sokak köpekleri.Biz onlara bile can taşıyor diye kıyamadık.Anneleri yavruladı ve yok oldu.Ben bakıyorum.

kızlar yapmayın valla artık siteye girmek istemiyorum uzatmayın lütfen............kimse kimseyi eleştirme hakkı bulmasın kendinde hele böyle hassas konularda.

terbiyesizlesme.

kızlar acil sorum var.Ben 20 haftalık hamileyim.Geçen bir hafta boyunca moralim cok bozuktu ve bas ve dis agrılarım vardı.1.gün 2 tane katarin fort içtim.2.gün 2 novalgin 1 apranax fort içtim.Sonraki gün tremac ve xefo içtim.Bir zararı oldumu diye merak ediyorum bilgisi olan varmı dr ultrasonda baktı kalp atışı normaldi ama hareket cok azdı.Bisey olucağını zannetmem dedi artık içme dedi cevrenizde ilaç yüzünden düşük yapan varmı bu haftalarda

bu senin yazin. once kendine sor durustce erkek olsaydi bebegim icer miydim bu kadar ilac de. sonra bana lanet et , anneligi en son ogrenecegim insan sensin . yazik sana

Sen ahlaksızın tekisin bu acıyı yasayan bir anneye ancak bu kadar adice bir saldırı olur.Rabbim aynı acıyı sanada yasatsında anlarsın inşallah

kızlar yapmayın valla artık siteye girmek istemiyorum uzatmayın lütfen............kimse kimseyi eleştirme hakkı bulmasın kendinde hele böyle hassas konularda.

Tamamen haklısın arkadaşım, ben de bir şey okumak istemiyorum, özlembay canım kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin, kim ne çekti ne yaşadı kendisi bilir, önemli olan şu an paylaştıklarımız , canım bak kritik dönemdesin, döllenme olmuş olabilir kendini üzme ve bu konu burada kapansın, kimseye de beddua etmeyelim lütfen yaa, hepimizin çocukları var, hamile olanlarımız var, üzmeyelim birbirimizi ...

Tamamen haklısın arkadaşım, ben de bir şey okumak istemiyorum, özlembay canım kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin, kim ne çekti ne yaşadı kendisi bilir, önemli olan şu an paylaştıklarımız , canım bak kritik dönemdesin, döllenme olmuş olabilir kendini üzme ve bu konu burada kapansın, kimseye de beddua etmeyelim lütfen yaa, hepimizin çocukları var, hamile olanlarımız var, üzmeyelim birbirimizi ...

Haklısın cnm,

Biz burda hepimiz aynı heycanı paylaşıyoruz.Senin içinde dua etmedikmi paylaşmadıkmı.Ben bu watera cvp yazmayacagım benim yanımda olan arkadaslarımında onu kınamasını bekliyorum zaten bu forumda işi yok. bence.Demekki oda pek meraklı daha yeni anne olmuş dogum yapanlar forumunda paylassın bişeylerde cocuguna faydası olur belki.Onun heycanını atlatmış artık.Oğlan telaşına ben 8 yıl sonra düştüm.Kızım yeni doğduğunda aklıma gelmedi bu ama o anneliğini yaşamaktansa bu forumda vakit geçiriyor.Beni seven arkadaslarımda onun yazdıklarını onemsemesin lütfen cvp ta yazmayın.

Haklısın cnm,

Biz burda hepimiz aynı heycanı paylaşıyoruz.Senin içinde dua etmedikmi paylaşmadıkmı.Ben bu watera cvp yazmayacagım benim yanımda olan arkadaslarımında onu kınamasını bekliyorum zaten bu forumda işi yok. bence.Demekki oda pek meraklı daha yeni anne olmuş dogum yapanlar forumunda paylassın bişeylerde cocuguna faydası olur belki.Onun heycanını atlatmış artık.Oğlan telaşına ben 8 yıl sonra düştüm.Kızım yeni doğduğunda aklıma gelmedi bu ama o anneliğini yaşamaktansa bu forumda vakit geçiriyor.Beni seven arkadaslarımda onun yazdıklarını onemsemesin lütfen cvp ta yazmayın.
özembay canim arkadasim yazik valla tamam bitir artik kendini yorma kiz hamissindir bide yazik degilmi bebise,öpt.

Arkadaşlar bir şey soracağım ben yyaaa, ne zamandır aklıma takılıyor, 8. haftada gebelik kesesi ölçümü on haftalık yazıyordu acaba kese neden büyük olur, bir fikriniz var mı, halbuki 6. haftada tam haftasına uygundu :uhm:

Arkadaşlar bir şey soracağım ben yyaaa, ne zamandır aklıma takılıyor, 8. haftada gebelik kesesi ölçümü on haftalık yazıyordu acaba kese neden büyük olur, bir fikriniz var mı, halbuki 6. haftada tam haftasına uygundu :uhm:

Canım ,

Dr a sormadınmı.Demekki bir problem yok ileri değil geri olursa problem oluyo.

ooooo neler olmus burada yahuu
kizlar one sozlr oylee
yaa sizlere yakisiyormu hic allah askina siz birbirinizi kirarsaniz
din kardesinizi kirarsaniz ona kotu sozler sarfederseniz
allah dileginizi verirmi hic yahuuu
koca koca kadinlarsinizz lutfen aklinizi basiniza toplayinnnn

Özlembay üzülme canım.Hele ki senin bulunduğun dönem açısından da rahat olman lazım.Kimsenin kimseyi suçlamak ve yargılamak gibi bi lükse sahip olduğunu düşünmüyorum.Üstelik sen böyle kötü bir niyette olsaydın paylaşırmıydın yaşadıklarını.Samimi bir şekilde anlatıp sormuşsun.Değmez bence.

merhaba SERDAL ben senin verdiğin sitede hangi ayda kaç günüm var bulamadım.Nasıl ulaşıyosun ben beceremedim galiba.Tarif edebilirmisin?

Kızlar,

Kusura bakmayın burada heyecanla guzellikler paylasırken boyle bişey yasanmasını istemezdim.Ben elimden geldiğince cevremden ve dr dan öğrendiklerimi hiç atlamadan sizlerle paylasıp işinize yarasın isterken ve daha acım hala tazeyken böyle bir salsırıya uğradım.Anne olmak öyle güzel bir duyguki insan nun içinde oynadığını hissetmeye başlayınca canında bir can oldugunu anlıyor.Normal bir insan bunu aklına bile getirmez kus kadar bir cana kıymakki ben ona 6 haftalıkken istemediğim halde kıyamadım.Şimdide cevremdekilerede söylüyorum benim için asıl olan bir cocuk sahibi olmak ama oğlan lursada ayrı bir tad olur.Kız da olsa cok mutlu olucam bu acımı bana unutturacak bebek kokusu.Rabbim herkese nasip etsin inşallah.
Neyse kaldığımız yerden devam edelim canlar,
Eveeet kabız oldum bu belirtilerden ilki ve karnım cok şişti.Tabi bu hamilelikten bagımsız bişeyde olabilir ama kabızlık bir belirti bunu biliyorum.Biraz halsizlikte var.Geçen Çarşamba ilişki olmuştu.Bugün 5.gün.Adetim 9 mayısta gelicek hamiş değilsem.yani 10 gun var.Bu hafta sonuna dogru kan testi yaptırcam belki cıkar.Kanda cok erken cıkabilir diye biliyorum.

aregon cnm senin istahin var:miydi
ben hic birsey yiyemiyorumm birde cook uyuyomusun bende birde uyku varrŞeniz

yaa kizlar oyle kac gun erkek kac gun kiz oldugunu yazmiyor yaaa
samira bile kandisi soyledi yok diyee

Orkidem var kııızzz .Tekrar dene önce üye olman gerekiyor canım sonra adet tar. ve doğum tar. yazıyon çıkıyor hem de 12 ayı veriyor ...gün vermiyor tabiki ama mesela Nisanda 4 gün kız ,5 gün erkek var diye belirtiiiiiyyyy.

X