Süper annelersiniz

Alıntı:
özlembay´isimli üyeden Alıntı
Nurayım nbr cnm,

Kayınvaldemdeyim herkesi uyuttum kızlara bi bakim dedim ne guzel burdasınız.Valla benim sağ tarafımda resmen cızırtı var.
---------------------------------
QUOTE=waterhardeningsteel;2625228]sen hamileydin, kiz dediklerinde uzulmustun kiz oldugu kesinlestiginde ust uste 3 gun kuvvetli agri kesiciler aldin, ve bebegin gitti . simdi erkek bebek icin ugrasiyorsun ve bayagi da bilgilisin, keske o zaman o kadar ilac icmeyecek kadar bilgili olsaydin. eger o zaman ki bebegin kiz degil de ilk soyledikleri gibi erkek olsaydi sen yine basim agriyor diye o kadar ilac icer miydin? kizinin bir kizkardesi olsa ne olurdu ki ? ilk gebeligin de degildi cahil bir insan da degildin ki bilmiyodum diyesin ,

Arkadaslar, istemek guzel dilemek guzel, ama ne olur Allah askina abartmayin, bunu takinti haline getirmeyin tamam mi ? insallah istediginiz olur ama eger olmazsa anneliginizden vazgecip bebeklere zarar vermeyin . yapmazsiniz biliyorum ama, yapanlar da var iste,

sonra bunun hesabini veremeyiz ki ?[/QUOTE] nasıl yani özlembay mı bebeğinin kız olduğunu öğrenince ilaçla düşürdü. Bunumu demek istiyorsun. Ben buna inanmak istemiyorum. Aman arkadaşlar günaha girer peygamberimiz zamanında kız çocuklarını diri diri toprağa gömerlermiş. Bu devirdede bunu yapıyorlarmış yani aldırmanın belli bir süresi varya öğreniyorlarmışki kız aldırıyorlarmuş. Ha gömmüşün ha karnında öldürmüşün farkı yok. Bu olayı duyunca tüylerim diken diken olmuştu. Günahı çok aman bu dünyanın birde ahireti var yapmayın oda sizin kanınızdan canınızdan Çok erkek diye ısrarcı illaki olsun demek kızın canına kast etmek çok başka bişey. Kimsenin böyle birşey yapmış olacağını düşünmek istemiyorum. Aklından geçiren varsada aman noolur arkadaşlar. Sonra bir erkek çocuğunuz olur belki ama sonunuz olur anasını babasını dövüp para alan erkek çocuklarıda çok Allah öyle bir evlat musallat eder mutlaka zararını görürsünüz hem bu dünyada hem ahirette. Asıl ahiret için çalışmamız lazımken bir dünyalık için bu günahı işlemek niye. Özlembayda dindar biri benim şuana kadar okuduklarıma göre ben böyle birşey yapcanı zannetmiyorum ama açıklama yaparsada daha iyi olur. :1no2:

Ama Allah u teala ilim vermiş acaba böyle bir cinsiyet seçeneğinin ilmi varmı, bulan varmı diye bakıyoruz biz bu olaya... Gine Allahtan diliyoruz. Masumane yani. Ama olayı abartmamak lazım. Kız diye öldürmek günaha girer.

demek 5 alti gun sonra rahme yerlesiyor
cnm yaa rahme yerlesirkenn bas donmesi oluyormuss
ve bende sununn farkina vardimm
biz 4 nisanda iliskli olduu ve 7 nisanda yataktan kalkamadim
basim dondu acayip bir sekildee
ama cok erken gibi degilmii

cnm evet bunu bende duydumm
erkekler daha az dogmaya baslamis son senelerde
buda kiyamet alametleri diyorduu hocanin bir gecen tv de
allahim sen koru rabbimm

4)Hücrenin rahme ulaşması: Döllenmeden sonraki yaklaşık dördüncü gün .yumurta hücresi rahim içine ulaşır. Bu evrede yumurta, 100 hücreli, ortası sıvı dolu bir top biçimindedir. Ancak yine de gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Yumurta hücresi bu şekilde birkaç gün daha rahim içinde yol alır.

benim dedigim buydu demi kizlarr
yani rahme yerlesirken bas donmesi falann

Aşağıdaki diyet seçmiş olduğunuz cinsiyetten bebeği yapmanızda yardımcı olabilir. Ancak sağlığınızın en iyi durumda olması gerektiği bir zamanda en uç noktalara giden diyetlerden kaçınınız. Diyet düzgün olarak 1-2 ay uygulanmalıdır, sonrasında hafifletmelisiniz.

Erkek bebek için yapmanız gereken çok tuzlu, potasyum, sodyum vb. gibi maddeler açısından zengin yiyecekler yemektir.

• Et suyuna çorbalar ve et suları
• Et ve taze veya isli balık
• Turşu
• Ekmek, sütsüz bisküvi
• Mısır gevreği gibi) tahıldan yapılmış kahvaltılık yiyecekler
• Pilav
• Makarna
• Taze sebzeler (patates, mantar, soya fasulyesi, mısır)
• Kuru sebzeler (kuru fasulye, nohut)
• Kuru meyveler (erik, kayısı, hurma, incir)
• Taze meyveler (muz, kayısı, portakal)
• Tuzlu maden suları
• Meyve suları
• Çay ve kahve (sütsüz)

Kaçınmanız gereken

• Tüm süt ürünleri ve süt
• Beyaz soslar
• Yumurta
• Ispanak
• Yeşil fasulya
• Yeşil salata
kızlar bu diyeti çoğunuz biliyorsunuzda ben bir sitede düzenli olarak bulunca yeniden yazdım.....bu erkek bebek için. süreyi çok uzun tutmamak gerekiyor dikkat!!!!!!!

...........................................................................................................

Sabah sabah sana gercekten lanet ettim.Sen anne olmussun ama anne olamamıssın.Olsaydın gercek bir anne 10.kızıda olsa bunu yapmaz bilirdin.Benim düşügüm değil erken dogumum olduki rahim hastaneye gittiğimde 5-6 cm acıkt suni sancı ilaçları bile dogum gelmemişse bu kadar acılma yapmaz.Ben seninde bildiğin gibi hiç cahil değilim ama sen öylesin.Beni seven arkadaslarım.Hiç uzulmeyin ve bu sahsa cvp vermeyin her zaman bir cıban ve ruhsuz olur.Sana daha cvp vermeyecegim.Değmezsin.Yazık cucuklarına senin aklından gecebiliyor boyle seyler.

nasıl yani özlembay mı bebeğinin kız olduğunu öğrenince ilaçla düşürdü. Bunumu demek istiyorsun. Ben buna inanmak istemiyorum. Aman arkadaşlar günaha girer peygamberimiz zamanında kız çocuklarını diri diri toprağa gömerlermiş. Bu devirdede bunu yapıyorlarmış yani aldırmanın belli bir süresi varya öğreniyorlarmışki kız aldırıyorlarmuş. Ha gömmüşün ha karnında öldürmüşün farkı yok. Bu olayı duyunca tüylerim diken diken olmuştu. Günahı çok aman bu dünyanın birde ahireti var yapmayın oda sizin kanınızdan canınızdan Çok erkek diye ısrarcı illaki olsun demek kızın canına kast etmek çok başka bişey. Kimsenin böyle birşey yapmış olacağını düşünmek istemiyorum. Aklından geçiren varsada aman noolur arkadaşlar. Sonra bir erkek çocuğunuz olur belki ama sonunuz olur anasını babasını dövüp para alan erkek çocuklarıda çok Allah öyle bir evlat musallat eder mutlaka zararını görürsünüz hem bu dünyada hem ahirette. Asıl ahiret için çalışmamız lazımken bir dünyalık için bu günahı işlemek niye. Özlembayda dindar biri benim şuana kadar okuduklarıma göre ben böyle birşey yapcanı zannetmiyorum ama açıklama yaparsada daha iyi olur. :1no2:[/QUOTE]

Saol cnm,

Buna anne olan biri inanmaz zaten.Bir söz varya insanın fikri neyse zikri de o olur.Bu arkadas cok cahil.Ben dr umu aradım ve 5 aylık bebek agrı kesiciyle felan dusmez dedi.Düşük iğnesi denilen seyler bile bu kadar buyuk bebekte düşük yapmaz uzulme dedi dr um.Ayrıca ben gecen hamileliğimi öğrendiğimde eşimle cok zor gunler geciriyorduk.Ayrılmayı bile dusundüğüm bir donemdi ve kazayla olmustu eşim daha cok kucuk 40 gunde nefes veriliyormus bebege sordum aldırsakmı dedi ama ben yinede aldırmadım.Rabbim vermiş vardır bir hayır dedim.Evet o hamileliğim benim evliliğimin toparlanmasına neden oldu.Hala inanamıyorum.nASIL BİR İNSAN BU.Cocugu olmasa annelik nedir bilmiyorum diycem ama annede olmus.Evet kız oldugunu öğrenince cok uzuldum.Bunun nedeni bana 16 haftalıkken kesin oğlan dediler ve eşim delirdi sevinçten en cokta onun bu sevincinin kursagında kalmasına uzuldum.Bunu o kadar cok insan yasıyorki.Ben ilk kızımda dişimden tedavi oldum ve ozaman antibiyotik bile içtim.hAMİLELİKTE BİR COK İLAÇ İÇİLİYOR.

Nureren çok teşekkür ederim canım,ben de Eylülden beri denedim ama 4 aydır çok sıkı tuttuk yine olmadı.Allaha sığınıyorum inşallah bu ay olur.Bu Ay her isteyen için yeni bir umut olsun inşallah....Çok Teşekkür ederim

serdalcigin canim üzme kendini canim bak bari hamis olabiliyorsun Allaha cok sükür Allah yine verir insAllah

Engincim çok sağol canım insanın sizin gibi dostları olunca her kötü olanı daha kolay atlatıyor.İnşallah dilediğimiz gibi olur arkadaşımmmmm

Kardelensima şayet takvim isyteyeceksen 3 hatta 4 ay sonrasını iste zira tarihleri denk getirmek hiç kolay olmuyor ve bunun saışını yapan kişiler de seni uyarmıyor maalesef ben Eylülde almıştım takvimi ama aylardır denk gelmedi denk geldiğinde de gelmediğinde de hamile kalamadım zaten.Takvimde olumlu günlerinle ovülasyon günlerinin çakışması gerek ki hamile kalabilesin.Bol şanslar canım...

Arkadaşlar lütfen tatsız konulara girip tatsız eleştiriler yapmayın...Bir insanın içini ancak Allah bilir kişiler hakkında ya da yaşadıkları hakkında yorum yapmak ,her nekadar iyi empati kurabiliyor olsanız da , yok yanlış ve günah...Hayatta yeterince çirkin olaylar ,konular var ,lütfen bu sitenin bu güzel havasını bozmayın ,arkadaşlığa ,dostluğa ,inasanlığa da tutunamazsa insan Nasıl Hayatta kalır ???Güzel olan herşeyi koruyalımmmmm

Baktıkca sinirlerim daha cok bozuluyor.Nasıl bu kadar pervasızca ve utanmadan bunları yazabildi bu şahsiyetsiz.Elim ayagım titriyor sinirden.Cocugunu kaybetmiş bir anneye sen öldürdün demek bu.Sana tek bir lafım var water mı nesin.Köpekler anne olmaya görsün derler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…