Süper annelersiniz

nur eren cim çok sağol canım dediğin gibi hayat devam ediyor :) Toparlanmaya çalışıyorum bende dikiş ağrılarım geçti daha rahatladım şükür. Allah beterinden saklasın. Dış gebeliğide düşmanımın başına vermesin. Yalnız bir korku kaldı bende bidaha hamile olsamda korkarım ben artık dış gebelikmi yok düşük olurmu diye yani dış gebelik olup ameliyat olmaya gebelik kalmasında gerisine razıyım. internetten baktım da 3 kere üst üste dış gebelik yaşayan var ya.. okuyunca tırsak oldum tabi... bide o acılar falan kılıma zarar gelcek diye korkuyorum şimdi ((( - : Sende ara ara kendinden haberdar et canım bayağıdır görünmüyordun

özlem inşallah tutmuştur canımyerimseniben
ya orkidem bu geri çekmeyle hamile kalan taki var.hatta ben duyduğum zaman hadi canım adam eminim diyosa nasıl hamile kalabilirki diyodum.ama galiba arada kaçaklar oluyo:roflol:
kondomla bile gebe kalan var.amma boş ver bu satten sonra takma kafana be gülüma.s
allah hayırlı evlat versin sağlıklı versin.önemli olan o.şükretki fazla beklemeden evlat hasreti çekmeden anne olucaksın.tadını çıkar.e iki ay sonrada bebikin sana gösterir artık :1rolleyes:şeysini....
sürekli kızı yada sürekli oğlu olanlarda sizce kadınmı erkekmi sorumlu.nuraycım sen biliyosundur.bazı kadınlar sürekli kız yada erkek doğurunca hep kadına yüklenir fatura.7-8 tane aynı cins bebeğiolanlar var.bide ırsilik varmıdır sizce bu mevzuda.:uhm:
saçma gelmesin kızlar çünkü toplumda yaygınlaşmış bir kanaat var.kafamçokkarıştı

ay hepiniz kiz yapmak kolay diyorsunuz. nasil yaa? yani neresi kolay.... yumurtlama testi pozitif cikana kadar ne zaman yumurtlayacagini bilmiyorusun. ee pozitif ciktiktan sonra da 12-36 saat icinde yumurtluyorsun. ya 12 saat sonra yumurtlarsan. sonuc erkek olur. yani erkek de hic degilse test pozitif ciktiktan 24 saat sonra iliski olsun garanti gibi birsey. tabii hicbirseyin garantisi yokda hic degilse teoriye gore garanti

özlem inşallah tutmuştur canımyerimseniben
ya orkidem bu geri çekmeyle hamile kalan taki var.hatta ben duyduğum zaman hadi canım adam eminim diyosa nasıl hamile kalabilirki diyodum.ama galiba arada kaçaklar oluyo:roflol:
kondomla bile gebe kalan var.amma boş ver bu satten sonra takma kafana be gülüma.s
allah hayırlı evlat versin sağlıklı versin.önemli olan o.şükretki fazla beklemeden evlat hasreti çekmeden anne olucaksın.tadını çıkar.e iki ay sonrada bebikin sana gösterir artık :1rolleyes:şeysini....
sürekli kızı yada sürekli oğlu olanlarda sizce kadınmı erkekmi sorumlu.nuraycım sen biliyosundur.bazı kadınlar sürekli kız yada erkek doğurunca hep kadına yüklenir fatura.7-8 tane aynı cins bebeğiolanlar var.bide ırsilik varmıdır sizce bu mevzuda.:uhm:
saçma gelmesin kızlar çünkü toplumda yaygınlaşmış bir kanaat var.kafamçokkarıştı

ikiside sorumlu anacim.. erkegin xy spermlerinin ikisinde esit sekilde kullanabilmesi lazim, kadininda xy spermlerinin iksinide esit sekilde yumurtasina kabul edebiliyor olmasi lazim.

hayir canim goguslerde hic belirti yok ama kasik agrilarim ve siskinlik cok yanaklarim kizariyor az bir bulanti var bu defa adet olucam diye korkuyorum ya hayirlisi hersey basa donucek diyetide biraktim en sanslimiz sensin ya kiz yapmak daha kolay diyetten biktim artik muz ve kayisi gormeye dayanamiyorumkafamçokkarıştı bide hamile degilsem tekrar denemeyi goze alamam esime bile sana oglan dogurucam diye diyet yaptirdim sigarayi yasakladim simdi bu isin icinden nasil cikicam akil verin hamileysem bile cinsiyet ogrenene kadar nasil beklerim Allah tan esim cok iyi biri zavalli benim gibi bir cadiyla evlenmis

aa yok oyle su koyvermek. hamilde degilsen bile yola devam. hem bence sen hamilesin icime oyle doguyor. hislerim kuvvetlidir benim.

mimozam oyle cnm
ama icime erkek doguyor ne hikmetse
hayirlisi artikk ikinciye allah nasip etsin olmassa

nur eren cim çok sağol canım dediğin gibi hayat devam ediyor :) Toparlanmaya çalışıyorum bende dikiş ağrılarım geçti daha rahatladım şükür. Allah beterinden saklasın. Dış gebeliğide düşmanımın başına vermesin. Yalnız bir korku kaldı bende bidaha hamile olsamda korkarım ben artık dış gebelikmi yok düşük olurmu diye yani dış gebelik olup ameliyat olmaya gebelik kalmasında gerisine razıyım. internetten baktım da 3 kere üst üste dış gebelik yaşayan var ya.. okuyunca tırsak oldum tabi... bide o acılar falan kılıma zarar gelcek diye korkuyorum şimdi ((( - : Sende ara ara kendinden haberdar et canım bayağıdır görünmüyordun

canım benim çok yakın bir arkadaşım da dış gebelikten tek tüpünü kaybetti ve senin yaşadıklarının aynılarını yakınımda gördüm yaşadığınız korkular da aynı canım senin gibi o da panik yapıyor ama zaman geçtikçe atlatılıyor işallah en kısa zamanda korkularından kurtulursun canım önce beden sağlığını taparlaman lazım bol yeşil sebze ve meyve sonra iyi bir moral segiler selamlar

selam kizlar. hamilelerimiz de var demekk ! kizlar gogus uclariniz karradiysa ve gobeginiozde cizgi ciktiysa bebek erkektir . bakin bakalim ?

kiz yapmak isteyenler normal iliskiye devam edin . ama adetten temizlendikten sonraki uc gun korunmasiz iliskiye girin sonraki gunlerde korunun, hamile kalmaniz uzun surebilir fakat kaldiginizda Allah in izniyle kiz olacaktir , o ilk 3 gunde iceri giren erkek spermler yumurta olana kadar dayanamaz ama fistiklar dayanir beklerler yumurtayi .

Kizlarrrr, ya kiz bebekler cok tatli yaa! ayol birer kiziniz olsun da sonra erkek deneseniz ya ??

selam kizlar. hamilelerimiz de var demekk ! kizlar gogus uclariniz karradiysa ve gobeginiozde cizgi ciktiysa bebek erkektir . bakin bakalim ?

kiz yapmak isteyenler normal iliskiye devam edin . ama adetten temizlendikten sonraki uc gun korunmasiz iliskiye girin sonraki gunlerde korunun, hamile kalmaniz uzun surebilir fakat kaldiginizda Allah in izniyle kiz olacaktir , o ilk 3 gunde iceri giren erkek spermler yumurta olana kadar dayanamaz ama fistiklar dayanir beklerler yumurtayi .

Kizlarrrr, ya kiz bebekler cok tatli yaa! ayol birer kiziniz olsun da sonra erkek deneseniz ya ??

aaah ah bilmezmiyim ne kadar tatli oluyorlar. parkta adim sapiga cikacak yakinda. oglumu goturdugum zaman boyle seyredip kaliyorum ya kucuk kizlari. cok tatlilar. allah analarina babalarina bagislasin masallah.

canim adetten temizlendikten sonra uc gun korunmasiz iliskiye girmekle bebek mebek olmaz yaa. ne bu...ben gecen ay yumurtlamadan iki gun once korunmasiz iliski yaptim onda bile olmadi. yani spermler en fazla 72 saat yasiyor zaten.

selam Serapçiğim kızlar gerçekten çok tatlı oluyorlar çok şanslısın ilkinin kız olması çok önemli zamanla daha iyi anlarsın büyüdükçe ,babaya da çok düşlün oluyorlar canım :))

canım benim çok yakın bir arkadaşım da dış gebelikten tek tüpünü kaybetti ve senin yaşadıklarının aynılarını yakınımda gördüm yaşadığınız korkular da aynı canım senin gibi o da panik yapıyor ama zaman geçtikçe atlatılıyor işallah en kısa zamanda korkularından kurtulursun canım önce beden sağlığını taparlaman lazım bol yeşil sebze ve meyve sonra iyi bir moral segiler selamlar

nureren sende mi erkek bebek icin ugrasiyorsun?

nerdesin elifnaz ezginde camasir yikiycam dedi bir gitti daha tik yok bitiremedi herhalde
merhaba canim valla bugün hava burada cok güzeldi gezdim cocuklarla parka götürdüm güneslendim iyi geldi ya siz yazisin ben okuyorum sonra cok hizlisiniz masallah..

merhaba canim valla bugün hava burada cok güzeldi gezdim cocuklarla parka götürdüm güneslendim iyi geldi ya siz yazisin ben okuyorum sonra cok hizlisiniz masallah..

çok haklısın ezgincim burası çok renklenmiş bende yetişemiyorum ve biraz geriden takip ediyorum sen de iyisindir inşallah canım

evet canım erkek bebek için deniyorum diyete dikkat edip yum gününe denk getirmeye çalışıyorum 6 aydır bir gelişme olmadı selamlar
nureren kiz sen nerelerdesin canim ya nasilsin???neyler yapdin??birara cok yazisiyorduk birden yok oldu`n?senağlama

evet canım erkek bebek için deniyorum diyete dikkat edip yum gününe denk getirmeye çalışıyorum 6 aydır bir gelişme olmadı selamlar

hayirlisi olsun. vakti gelmedi demek ki? kizin kac yasinda?

benim 6 yasinda oglum var, bende kiz bebek istiyorum allah nasib ederse. aynen senin gibi diyetime dikkat edip yumurtlama testleriyle yumurtlamadan once iliski denemeye calisiyorum.

[QUO[/QUOTE]
çok haklısın ezgincim burası çok renklenmiş bende yetişemiyorum ve biraz geriden takip ediyorum sen de iyisindir inşallah canım
Allaha sükür iyiyim 2. kizim 10 aylik oldu Allah bagislasin yerim ben bebekleri ya cok tatli oluyorlar teyzede oldum 1 aylik yegenimde kiz cok seker.sen daha takvimi tutduramadinmi niye???????ß

yaaa sorma...hamislerimiz bile var ama daha kendileri bilmiyorlar. :dance:

orkiden hamile mesela insallah oglumuz geliyor 9ay10gun sonra. bence gulnisa'da hamile ama daha test yapamadi. insallah ozlem hamile..o bizim doktorali uyemiz cok ciddi sarildi bu ise masallah. bence serdal'da hamile ama nedense girip bize haber vermiyor nerelerde bilmeme. aregon yaa senin durum neydi canim... beklemedemisin...:uhm:

canimmmmmmmmmmmmmm hsg.iyimisin helincigim melekim nasil??serap hadi varmisin seneye beraber deniyrlim takvimi birde olus yapalim??Allah nasip ederse insAllaha.s

ezgin, senin kizlarin erkeke bebek denerken mi oldu? sen hic bahsetmedin kendinden yada belk ieskiden yazdin ama ben gormedim. yani yumurtlama gunu, diyet neyim yapmismiydin sen?

X