Süper annelersiniz

bak işte asyacım kalbi durmuş.senağlama
canım benim o küçücük canı dünyaya gelmeye yetişememişsenağlama
bende hamile kaldım kürtaj olmak zorunda kalmıştım.çok zor günler atlattım ki etrafımda çok duydum tekrar gebe kalmak için yıllarca uğraşan.allahım öncelikle sana nuraycıma ve isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.kızında olsun oğlunda olsun.a.s
ninemim bir lafı var.kız çıkan yerden oğlanda çıkar :roflol:yeterki sağlıklı sıhhatli evlatlarınız olsun derdi.
şimdi tamam kalbinde oğlun olmasını istiyopsun ama işi oluruna bırak önce sağlıkla bi anne ol.bu uğraşlarına bakarsın gerek kalmaz bile:1rolleyes:
sonra peşpeşe sırala bebeleri.evin cıvıl cıvıl olsun:dance::teytey:nuraycımada sanada allah anne olmayı nasip etsin.tabi isteyen herkese.
inan bak karnımda kıpır kıpır oynuyo ya onu hissetmek herşeye değer tatlım.
allah gönlüne göre versina.s.

orkidem mimoza cok dogru soyluyr
1kere hamile kalmak birdaha kalacaginin veya kalsan da sag salim doguracaginin garantisi degilki
bak ben 2 kere hamile kaldim ama simdi ugrasiyorum olmuyor:sm_confused:
iste ama abartma:mymeka:
olur munaniknanik

...............................:

Son düzenleme:
merhaba canim siz deme ya sen de oldumu.nuray sag olsun takvimim var Allah onada nasip edsin bebis benim kizlar tesadüf oldu canim ben bilmiyordum takvim falan.ama simdi onlari kimselerle degismem benim canlarim onla.valla bilmiyorum nezaman hamis kaldigimi hic dikkat etmedim cünkü?öptüm

Günaydın Kızlar,

Cok fena grip oldum kemiklerim bile agrıyor.Ayakta zor duruyorum ama ilaç içmemeye çalışıyorum ilaçlar asidik olmamıza neden oluyo.Yarın 11.30 a randevu aldım dr dan.Ben beylerbeyinde oturuyorum dr bakırköy de baya zor olucak hadi bakalım.

Orkidem ben medical ilaç alet vs. satan yerden buldum hatta hatta labaratuvarlarda bile var.Bir de oturduğun şehir ismini girerek internetten ara ben o şekilde bulmuştum.

gecmis olsun canim limonlu cag ic iyi gelir ama??asidik olunurmu bilmiyorum limon ama iyi vitamin c var.hadi bakalim hayirlisi canim bir oglusun olsun insallah

haklisin nuraycigim hosgeldin canim.pes pese yaparsin büyütüp gidersin insAllah canim bakmisin 2 zin olur ne güzel olur valla öptüm

gecmis olsun canim limonlu cag ic iyi gelir ama??asidik olunurmu bilmiyorum limon ama iyi vitamin c var.hadi bakalim hayirlisi canim bir oglusun olsun insallah

Selam cnm,

Limon alkali içebilirim.Birde dün 20 yaş dişimi çektirdim.Cok kötüyüm.Yarın taa bakırköye gidicem nasıl gitcem bu halde bilmiyorum valla.

Ah arkadaşım bilirim o ders çalışma ve çalışamama durumlarını ben de bu sene iyice çalışayım diyorum ama ,kaç yıldır bebeği erteledim ama olmadı.Allah nasip ederse olur bakalım Allah yardımcın olsun

ay dun internette arastirma yapmaktan uyuyamadim yaa...su sagdan yumurtlayinca erkek soldan yumurtlayinca kiz meselesini okuyorum. o kadar cok olay varki dogru galiba. mesel kadinin sol yumurtaligi alinmis ve ondan sonra 5 ane oglu olmus. yine ayni sekilde hamile kalipta sag yumurtalikta kist olusanlarin hep oglu olmus yani buyuk ihtimalle sagdan yumurtlamis o ay. ne diyorsunuz, varmi sizin etrafinizda boyle seyler?

merhaba arkadaslar...herkes nasil bakalim???ozlem cok gecmis olsun

Medisamart kullanıp da hamile kalan arkadaşlar 8 Nisanda çift çizgi gördüm,9 ve 10 Nisanda çalışma yaptık ateşim işe 10 Nisan sabahı 36,3 iken bugün 36,8 idi yani 9 Nisan -10 Nisan arasında yumurtlamışım yani ama bugün akıntım daha da çok 9-10-11 Nisan olarak söylersem ,en çok bugün ,ya bu test 24 ve 36 saat öncesini gösteriyorsa bugün değildir herhalde ovülasyonum değil mi ??? Ayrıca şayet olursa babychoıce Nuray Takvim bebeği olacak ..

gecmıs olsun canıma.s.
benim de cektirmem lazım napacam bilemiyrm
limon baya alkali de siyah çay en asidik içecekler arasında:1shok:
yeşil çayla veya bir baska bir bitki cayı ıhlamur filan olabilir

Canım,

Cok saol ya.Biran önce cektir durdukca kokleniyormus ve yerlesiyormus.
Benim cok zor oldu.Antibiyotikte vermedi dr acaba iltihap kapmasın diye korkuyorum.Bu ay 22-29 nisan takvim tarihlerim ve yumurtalama 14.gun tam 22 sine denk getirdim.Dogum kontrol hapıyla geciktirdim geçen ay.Cok iyide bir dr buldum catlatma iğnesi felan yapıcak.Ya birde bu grip cıktı neyse onu c vitamini dinlenme limonlu ıhlamurla felan cozcem.Bu diş iltihap kaparsa hamilelikte bir tehlike yaratırmı yada antibiyotik içsem asidik mi olurum kafam karıştı valla.
Baya özlemiştim seni cnm desteğin cok iyi geliyor bana.Sana bu dr u tavsiye ederim yıllarca cocuk sahibi olamayıp bu dr la basarıya ulasan cok duydum.Adı Serhat sakız google dan arattır bulursun.Para duskunu bir adam değilmiş ve herseyi uzun uzun anlatıyormus hiç üşenmeden.

hadi hayirlisi serdal, insallah gonlune gore olur. atesin bugun arttigina gore dun yumurtlamissindir. e calismada yapmissin. insallah tutar canim.

hadi hayirlisi serdal, insallah gonlune gore olur. atesin bugun arttigina gore dun yumurtlamissindir. e calismada yapmissin. insallah tutar canim.

Çok tşk. ederim canım Rabbim hepimizin tüm dileklerini kabul etsin .Ben çatlama iğnesiyle başarılı olamadım.Bugün de akıntı artınca acaba geç mi yumurtluyorum dedim, oyüzden sordum eğer bugün yumurtluyorsam bari kaçırmayayım.Çok sağol

çok geçmiş olsun Özlembay sana kolay gelsin inşallah bu ay tutar ....Her isteyenin inşallah

senin test 48saat oncesinden gostermiş
ilginc...ama herkeste farklı olabiliyor onu biliyorum
bugun 36.8 olduysa kesin dun olmus yumurtlama
hadi bakalım insallah tutmustur :içelim:

Nuraycım ben anormalimdir zaten hakkatten çok ilginç bir bünyem var bir sürü hastalığım var hamdolsun bana da çok ilginç geldi şimdi sen söyleyince düşündüm de????

kızlar hepinize merhabalar kaç gündür giremiyorum foruma babam hastaydı hastaneler falan koşturdum durdum benimde dişetleriyle problemim vardı bir taraftanda onlar martın 6 sında adet görmüştüm bu ay adet görmedim hala.dişler için röntgen çektirdim uyuşturularak yapıldı adet olmayı bekliyorum umarım hamile falan kalmamışımdır bu arada.ama hiç bir hamilelik belirtisi falan yok.nurayım sen ne diyosun bu işe canım ya.şubat ayının 17 sinde salgı gelmişti 19 gün sonra adet gördüm martında 25 inde salgı geldi sence yarın mı adet görmem gerekiyor yoksa geciktimi.allahım kafayı yicem nerdeyse.

kizlar yaa kafayi yiyceklerden biride benim herhalde...dun geceden beri agliyorum, gozlerim portledi valla. goguslerim aciyor ve yaniyor, sag kasigimda kramp gel-gitleri var buyuk bir ihtimalle hamilelik belirtileri. ama yumurtlama sagdan oldu ve tam yumurtlamadan 5 gun sonra igne batar gibi birseyler oldu sagimda yine. yani oyle birseydi ki sanki kucuk bir top yuvarlaniyor ve bazi yerlere geldiginde kasigima baski yapiyordu. ben taktim su sagdan yumurtlayinca erkek oluyor davasina kendi kendimi de inandirdim herhalde. Allah'in isyan etmiyorum hasa ama cok moralim bozuk yazarken bile agliyorum yaa...tuslari bile goremiyorum yanlis yazabilirim birsuru kelimeyi. iste bak buda bir hamilelik belirtisi herhalde, moral yerlerde durup durup agliyorum...Allah'im insallah hayirlisini verir...

merhaba nuraycım.seninde söylediğin gibi pH IM 5 ve oğlum oldu.o dönemde idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum.ama kafamı kurcalayan birşey var.ben çayı çık içerim,sütü ve peyniride çok tüketirim.yumurta her gün mutlaka 1 tane yerim.yine de oğlum oldu.ben kola içen erkek çocuk olur diye duymuştum.gerçi hiç kola içtiğimi bilmem.acaba benim eşimin spermlerinde mi bir durum var.?teşekürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…