Süper annelersiniz

Allah korumus yinede canim..dis gebelik degilmis bak. Onun tehlikeleri cokmus ya okudugum kadariyla. Bu sene de ikiz bebek yili herhalde, ne cok ikiz hamileligi var etrafta ya.

sana şunu söyliyim canım kesinlikle erkekti oa.s
benim annemler babaannemler hep derdiki kız bebek düşünce et parçası gibi olur erkek bebek az çok şekillenirmiş erkenden.deniz atı gibi dediğin şekli tahmmim ediyoum erken dönemde erkek bebek aynı o şekil olurmuş.
sağlık olsun allah bir daha nasip etsin inşallah yine kalırsın.a.s.

Aregon sen aklına kötü şeyler getirme rahat ol ve dua et inşallah herşey hepimizin gönlüne göre olur.
Sana bişey soracam ben Gnc den potasyum hapı aldım senin kullandığın da o muydu??
Bu arada arkadaşlar 2 aydır çatlama iğnesi oldum ama maalesef 28 Martta yine adet oldum.Daha önce de söylemiştim nötr günümdü fakat yine tutmadı.Çok telaşlandım ve hiç keyfim yok acaba çocuğumuz olmayacak mı diyorum bana bu konuda bilgilerinizi paylaşarak yardım edin.....Teşekkürler.

elifcim canim o site yabanci sitemi banada anlatirmisin bi
nasil nereye tikliycaz
ay bende bakmak istiyorumm:dance:

elifcim canim o site yabanci sitemi banada anlatirmisin bi
nasil nereye tikliycaz
ay bende bakmak istiyorumm:dance:

canim sende takvim yokmuydu zaten? dur ben kendim tekrar yapmayi deneyeyim sonra anlatirim. ilkini esimle yapmistim bakalim kendim becerebilecekmiyim.

canim arkadaslarim sizleri cok seviyorum valla cok iyisiniz misswoman canim Allah sana tekrar versin InsAllah bikizmisdi bebek dimi canim??esin bide rüyasinda görmüs Allahim Yarrabbim...benim beyim 2 kizimizi rüyasinda görmüsdü daha belli deyilken cinsiyetti ve cikdi??Allah gönlümüzdekini versin

aregon canim sende yorma kendini canim fazla is yapma Allah kucayina nasip edsin canim öptüm

özlembay canim sende ne haberler var az kaldi nisana girdik insAllah tutdurursun canim kilolarini ata bildin mi???fazla yokdu kilom ama???olsun hamisden sonra atarsin öput.

özlembay canim sende ne haberler var az kaldi nisana girdik insAllah tutdurursun canim kilolarini ata bildin mi???fazla yokdu kilom ama???olsun hamisden sonra atarsin öput.

Günaydın Cnm,

Fazla kilo veremedim dediğin gibi zaten fazla kilo yoktu vermem gereken.Ama en azından güzel bir haber sigarayı bıraktım yani hala ugrasıyorum bugun 3.gun.
Sigara hem hamileliğe verecegi zarar açısından önemliydi hemde sigara içince daha asidik oluyoruz.Eşim çinko hapını içiyo yeni basladı daha.
Allah'tan hayırlısı.Ne zaman adet olcam bilmiyorum.Gecen ay geciktirmiştim.13 MARTTA OLMUSTUM.Ama bu ayda 13 undemi olurum bilmiyorum bugun olmam lazımdı normal duzenimde.Insallah 10 nisanda olurum olunca 3 gun içinde dr a gidicem ve takip baslıycak.

aregon canim sende yorma kendini canim fazla is yapma Allah kucayina nasip edsin canim öptüm

Sağol canım, dünden beri mide bulantılarım başladı, yediğim her şeyi malesef çıkarıyorum, doktora daha gidemedim, ama her an bir akıntı geldiğinde kanamam mı oldu diye hemen çamaşırıma bakıyorum, ne yazıkki yoruluyorum, kızımı kucaklıyorum, iş dönüşü kızımı almya gittiğimde koltuğuna oturturmak için kaldırıp indirmem gerekiyor, bazen yolda uyuyor üçüncü kata kucağımda çıkarıyorum, bebişim Rabbime emanet, yeni hamiş haberleri gelse de paylaşımlar olsa, misswoman canım umarım şimdi daha iyidir, acaba sonrasında doktora gitti mi?

Özlembay bu ay deneyenler listesinde ben de varım Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşaallah.Sağolsun Nuraycımın yaptığı tak. göre 11 günüm var inşallah bu ay turtar.Senin de benim de tüm isteyenlerin de tutar inşallah

serdalcim yaa inan bu konuya canim cook sikildi tutmuycak kizlar
naparsam yapyim iki gun farkla kaciriyoruumm
uff yaa pes etme noktasina geldim
notr gunlerde shettlesi denesem acaba olurmu dersiniz
neyse yaa gercekten canim sikkin bide ilk bebek geldide geciyor bile zamani herkes bekler oldu

Hakkatten ya biz eyleniyorduk ya çok gördüler .Arkadaşlar bana bu ay hamiş olmam için dua edin lütfen ben tüm kalmak isteyenlere dua ediyorum

yapma yaaa. hay Allah o da mi gitti simdi. kizlar yaa sizin elinizde hic degilse gunleriniz var ne diye ugrasiyorsunuz yorumcuyla falan. valla siz kafaniza takmayin. keske bende bilseydim gunlerimi

orkidem bu senin ilk bebegin mi? ben senin bir kizin var zannediyordum. yani ilk bebekse cok fazla da bekleme bence. zaten diyet yapiyorsun galiba. yumurtlama testinde varsa shettlas'i uyugula derim ben. hem notr gunlerinide biliyorsun. daha ne bekliyorsun be tatlim.

aaaah be elifim notr gunlerimi bir bilsem bugun basliycam canim
ama yok elimde ben
nuraydan aldim takvimi
siteden degil sen erkek annesi ver bakalim bana tuyolari:roflol:

kizlar dun gece yasin okudum dua ettim hayirli saglikli bir evlat icin. ee tabii kiz duasi etmeyide unutmadim. ama gulceksiniz bana bi de Allah'im dedim ne olur insanlara takvim bulma gucunu vermissin ne olur benimde bundan nasiplenmeme yardimci ol dedim. duami butun isteyenlere, sana hayirli evlatlar yetistirmek icin dua edenlere yardimci ol Allah'im dedim. Yani hepiniz icin dua ettim. Insallah kabul olunur.

aaaah be elifim notr gunlerimi bir bilsem bugun basliycam canim
ama yok elimde ben
nuraydan aldim takvimi
siteden degil sen erkek annesi ver bakalim bana tuyolari:roflol:

valla su anki bilgim ogluma hamile kaldigim zaman olsaydi bir seyler verirdim. ama benimki tek denemede oldu. hic bir sey anlamadim yani. ama diyet olarak ben sutten nefret ederdim. yogurduda sevmezdim. et'le zaten hic aram yoktur. genelde ot oburdum yani. bu da alkali diyetine uyuyor. Ama inan yumurtlama ne zaman, ne zaman hamile kaldim hic bilmiyorum. bilsem kiz icin kendime de kullanicam zaten ama tin tin

Ya Orkidem 2 aydır nötr mötür denedim ama olmadı hamiş olamadım bu ay doktora gitmedim çatlatma iğnesi filan olmayacam bakalım Allah verirse sana katılıyorum bizim de geldi geçiyor zamanı Rabbim lütfen dualarımız kabul et...Valla nasip ben aylardır denk getirimedim senin gibi..

canim senin bebekin varmi yani normal yolla olabiliyor degilmi
yaa ne biliyim artik verecek olan allah
kizlar yatip kalkip dua edin sonucta hersey %100 degil bunu sakin unutmayin
herkese duaciyim
allah insallah hepimizin gonlunun muradini verir ya rabbim bu mubarek gunde dualarimizi kabul eyle
amiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…