Süper annelersiniz

Ya inşallah tutar dualarımız ne ilginç değil mi herkez farklı bişey istiyor ama nasip herşey

canim senin bebekin varmi yani normal yolla olabiliyor degilmi
yaa ne biliyim artik verecek olan allah
kizlar yatip kalkip dua edin sonucta hersey %100 degil bunu sakin unutmayin
herkese duaciyim
allah insallah hepimizin gonlunun muradini verir ya rabbim bu mubarek gunde dualarimizi kabul eyle
amiiinnn

Orkidem bana mı soruyorsun şayet bana soruyorsan hayır hiç bebeğim yok normal yolla oluyordu ama şimdi isteyince olmadı olmayınca ben çok telaşlanmaya başladım.İnşallah bu ay olur hepimizin duaları kabul olur.

misswoman canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun vardır ondada bir hayır canım ya.üzme kendini olurmu.allah kızına sağlık uzun ömürler versin canım.hayırlı zamandada eli ayağı düzgün sağlıklı birde oğlan kardeş versin.
özlem canım sen nasılsın 22 sine az kaldı hadi bakalım seninde inşallah güzel haberlerini duyarız.

himmm
canim evet dun girdim buraya ama bisey anlamadim nerede yaziyo kiz veya erkek gunleri
daha detayli verirmisin

misswoman canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun vardır ondada bir hayır canım ya.üzme kendini olurmu.allah kızına sağlık uzun ömürler versin canım.hayırlı zamandada eli ayağı düzgün sağlıklı birde oğlan kardeş versin.
özlem canım sen nasılsın 22 sine az kaldı hadi bakalım seninde inşallah güzel haberlerini duyarız.

Günaydın Kızlar,

Evet heyecanla günümü bekliyorum 4 nisan hala adet olmadım.Normalde 2-3 nisanda olucaktım ama gecen ay geciktirdim 13 martta oldum bakalım kacında gelcek adetim 8 nisandan once gelmesin insallah.Belirtiler var.Hatta acaba hamile miyim diyorum sigarayı bıraktım tiksindim sigaradan hemen 2 gunde hamile kalıncada oyle olmustum baslarda.Pek zannetmiyorum yok yok degilimdir.Neyse once adetim bir gelsin.Tarihlere uyuyorsa dr Serhat a gidicem ve takip baslıycak.Heycanla adetimin 4 gun sonra gelmesini diliyorum.

Günaydın Kızlar,

Evet heyecanla günümü bekliyorum 4 nisan hala adet olmadım.Normalde 2-3 nisanda olucaktım ama gecen ay geciktirdim 13 martta oldum bakalım kacında gelcek adetim 8 nisandan once gelmesin insallah.Belirtiler var.Hatta acaba hamile miyim diyorum sigarayı bıraktım tiksindim sigaradan hemen 2 gunde hamile kalıncada oyle olmustum baslarda.Pek zannetmiyorum yok yok degilimdir.Neyse once adetim bir gelsin.Tarihlere uyuyorsa dr Serhat a gidicem ve takip baslıycak.Heycanla adetimin 4 gun sonra gelmesini diliyorum.

hadi hayirlisi ozlem, insallah denk gider hersey. benimde dun aksam ve bu sabah yumurta aki gibi akinti oldu. herhalde yumurtlama yakin. ama iliski olmadi. bu ay bos gececek buyuk imtimalle.

merhaba orkidem.2 erkek çocuk annesi olarak bence üreme döneminin başı yani14.ve 15. günler erkek.bir konu daha var bence süt ,yoğurtla ilgisi yok.öyle olsaydı benim kadar bunları yiyen yoktur hheralde.pH la zaten ilgisi yok çünkü benim 5 .yinede kız olmadı.eşim belki alkalidir. bana göre

birde kağan kocatepenin sitesinde yer alan çin takvimi bana göre doğru.kaç kişiye ve kendime baktım tuttu.yinede herşeyin hayırlısı

kizlar yaa dunden beri bu yapisak uzayan akinti devam ediyor. nedir bu yaa?yani yumurtlama oncesi olan sadece bir gun olurdu. yani iki kere tuvalete gittigimde hissederdim sonra kuru olurdu yine. bu ne sizce boyle iki gundur devam ediyor.

günaydin kizlar bugün rüyamda dogum yapdiyimi gördüm kiz cocukdu kutusunu gördüm sonra hemsireye dedim ki gercekden mi kiz tekrar bakdik beraber erkekmis dedi cok tuaf oldum ya ama dün yegenimin yanindadim cok bakdim ona kiz yegenim ama Allah bagislasin cok cok tatli.lütfen rüyami bir yorumlayin arkadaslar??öptüm Allah hepimize gönlündekini verir insAllah hayirlisiyla

ay valla oyle bir yumurtlama donemi gecirdimki bu ay daha once hic olmamisti boyle. dun gece resmen yataktan kalkamadim kasik agrisindan. belimdede acayip bir aci vardi. ayaga kalkinca resmen dik duramiyordum yaa. daha oncede dedim ya , iki gun boyunca da yumurtlama akintisi vardi. hayirdir insallah. cok enteresandi.

yurtdisinda da insanlar var cinsiyet secimiyle ilgilenen. .isin tuhaf tarafi onlar hep kiz bebek tutturmaya calisiyolar! deli oluyorlar kiz bebek icin :eek:)

canim evet haklisin oyle onlar kiz bebek seviyorlaar
ama kim nerede nasil bir calisma yapiyor hic bir fikrim yok :KK43:((

cok sekersin canim
imrenerek okudum ne guzel allah herkesin gonlune gore verir insallah
rabbim buyuktur bize ses verendir
bakalim nasip kismet ben deneyecegim gerisi allaha kalmis

hadi arkadaşlar hepinizin güzel haberlerinizi bekliyorum. Aregon ginede dikkat et seninki düşmesin bari :) Kürtaj olmama gerek kalmadı içim temizlenmiş arkadaşlar buna şükür yani.

hadi arkadaşlar hepinizin güzel haberlerinizi bekliyorum. Aregon ginede dikkat et seninki düşmesin bari :) Kürtaj olmama gerek kalmadı içim temizlenmiş arkadaşlar buna şükür yani.

Kürtaj olmamana sevindim canım, bayağı sıkıntı veren bir işlem çünkü, canım dikkat etmeye çalışıyorum ama düşerse de napalım Allah'ın takdiri, şu anda çok fena mide bulantıları çekiyorum, sea band denilen bulantı önleyici bir bileklik varmış ondan sipariş ettim, bugün gelecek bakalım işe yararsa size de tavsiye ederim...

Çok sağol arkadaşım ben her isteyene dua ediyorum.İnşallah Rabbim gönlümüze göre verir kucaklarımıza almayı nasip eder.

yurtdisinda da insanlar var cinsiyet secimiyle ilgilenen. .isin tuhaf tarafi onlar hep kiz bebek tutturmaya calisiyolar! deli oluyorlar kiz bebek icin :eek:)

yaa bende oyle ...deli oluyorum kiz bebek icin. Allah'im insallah nasib eder bir tane...

Bu arada kizlar Nisan1 ve Nisan2'de calismam oldu. Nisan1 kiz gunumdu. Nisan2'de yorumcuya gore kiz gunuydu, birde dedim hemen kiz gunumden sonra belki hala takvim calisir ve deneme yaptim. Yumurtlama buyuk ihtimalle 4Nisan. Bakalim tutacakmi? Eger tutarsa ve Nisan2 calismasindan kalan erkek spermeler dollemezse yumurtayi bir mucize olabilir benim icin. Eee bu arada Nisan4'te erkek gunu degilse tabii.

Ha birde soylemeyi unuttum, bu ay hep sag kasigim agridi yaa yumurtlama gunumde. Ne demekti bu? Hani sag erkek sol kizmiydi neydi, boyle bir sey vardi degilmi. Aslinda calismalardan sonra hep soluma yatip uyudum ama pimpiriklendim simdi bak.

merhaba elifnaz.benim de yorumcuya göre kız günlerimde hamile kaldım .ama erkek oldu.bence boşver nasip diyip şartlandırmayacaksın.hoşçakal

X