Süper annelersiniz

merhaba misswomen.ben ce sen de aregonda yakaladınız.çünkü başlı başına nurayahmedinki yetiyor.çünkü benim 2 oğluma bakmıştı ve söylediği günlerde erkek. ph değerimi evde nasıl ölçebilirim.bildiğin bir yöntem var mı?alkali nasıl asidik olur.bana yardımcı olursan sevinirim.

ya geçenlerde biri yazmıştı bu foruma nurayın takvimi iki kişide tuttu diye.doğrumu bu doğruysa yeni hamişlerin kesin oğluşları olucak.

kizlar ben pek bi sey anlamadim konudan?bebek olmasi icin exstara takvimmi var?ben yumurtlama gunu diye biliyorum o gun iliski oldugunda,tutabiliyormus,lütfen benim icnde bi bakarmisiniz,benim bebegim ilk dogduktan 4 ay sonra vefat etti,öyle alisdimki bebek sevgisine suan kendimi boslukda hissdiyorum ve bebegimin olmasini o kadar cok isdiyorumki,yardimci olursaniz sevinirim,benim reglimni baslangic tarihi.17 mart,siklusum29 gun sürüyor 15 yada16 inci gunum yumurtlama gunum,ne yapmam gerekiyor ,
Meleğin senin için duacı olacak annesi, dualrım seninle, yumurtlama gününü tespit edebilmen hamile kalman için çok önemli canım, bence artık düzenli olarak her sabah ateşini ölçmeye başla, 29 günde bir oluyorsan 13. günden itibaren ateşine çok dikkat et, bir sabah ateşinin düştüğünü göreceksen , ondan sonra ilişkiye başla, maddi sorunum yok diyorsan arkadaşların da dediği gibi yumurtlama çubukları çok işe yarıyor, güzel haberlerini bekliyorum, sevgiler...

merhaba misswomen.ben ce sen de aregonda yakaladınız.çünkü başlı başına nurayahmedinki yetiyor.çünkü benim 2 oğluma bakmıştı ve söylediği günlerde erkek. ph değerimi evde nasıl ölçebilirim.bildiğin bir yöntem var mı?alkali nasıl asidik olur.bana yardımcı olursan sevinirim

Canım en çok hayvansal gıdalarla asidik oluyor, bol bol süt içebilirsin, ama en önemlisi yumurtlama gününden üç gün öncesi ilişkide bulunman,mesela genelde 14,15. günler yumurtlaman oluyorsa sadece 11,12.gün ilişkiye gir, tahminimce sen oğluşlarına reglinin hemen bitiminde kalmışsın,temizlenince ilişkiye girmişsin o arada da yumurta atılmıştır, doktorun bu konuda bir şey demişmiydi, yani erken yumurtlADIĞINI FALAN...

merhaba misswomen.ben ce sen de aregonda yakaladınız.çünkü başlı başına nurayahmedinki yetiyor.çünkü benim 2 oğluma bakmıştı ve söylediği günlerde erkek. ph değerimi evde nasıl ölçebilirim.bildiğin bir yöntem var mı?alkali nasıl asidik olur.bana yardımcı olursan sevinirim.

Doğrusu bayağı emek sarfettik, yine de kızlarımız olursa bunda da vardır bir hayır , en azından denedim derim

eee aregon yokmu bi belirti daha?

Yok canım yaa, hiçbir belirti yok, kasık ağrım, göğüs şişmesi, belirginleşen damarlar, mide sorunları, uyku falan, hiiç biişeey yok, hatta regl öncesi bende rahatsızlıklar başlardı, onlar da yok, belki de benim belirtim regl rahatsızlıklarımı yaşamamamdır:uhm:

canım annem bana diyorki biz iki bir oğlanız ilk ikimiz kız oğlan kardeşimde hamileliğini hiç hissetmemiş seninde öyle olucak herhalde.

iyi sabahlar misswomen,tebrik ederim hamisligini,Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin,bu senin söylemis oldugun yöntemler nasil oluyor?bende nisan ayinda hamis kalmayi isdiyorum,tabi Allah nasip ederse,sana rica etsem bana yardimci olurmusun?benim en son regl tarihimin baslangici 17 mart,ve 15yada16 inci gunde yumurtlamam oluyor siklusum29 gun suruyor.cinsiyeti bu tarihlere göre ne oluyor?
Allah sana kolaylik versin canim insAllah hemen hamis kalirsin canim Allah sabir versin...

Canım bu konuda sana yardım etmeyi çok isterdim ama ben de hamilelik belirtisi olmadıki, sadece yumurtlamadan bir hafta kadar sonra göbeğimin hemen altında bir gıdıklanma hissetmiştim iki defa, ilk hamileliğimde belirtiler çok fazlaydı, göğüs uçlarım sızlar kasıklarım hep ağrırdı, heralde test yapmadan bilmek birz zor, senin kaç günün var canım...

evet canım ben dr.a ağrı şikayetiyle gitmiştim.müthiş bir ağrı vardı karnımda.hemen test yaptı ve hamile olduğum anlaşıldı.bi kızım var.2.5 yaşında.ikinciyi düşünüyorum.birde oğlum olsun çok isterim.yazılarınızı okudum hepinizide çok tebrik ediyorum araştırmalarınızdan dolayı.bence sen beta hcg yaptır.benim regl günümgeçmmeden anlaşıldı testte.

bugün 20.günüm çıkar mı dersin ?

Canım ben sadece böyle yöntenler var da niye hiç denemedim diye düşünmek istiyorum, şu bir gerçekki kız çocuklarını aşırı bir düşkünlüğüm var, üçüncü çocuğum olursa kız olsun isterim mesela, ama insan bir kızı olunca bir tane de oğlum olsa diyor, biz dua ediyoruz takdir Allah'tan

Allah gönlümüze göre versin arkadaşım ben de kendi kendime inşallah tutmamıştır diyorum nötr günde ilişki oldu .Bunu çok arzuluyorum Allah hepimizin gönlüne göre sağlıklı ve akıllı ve yakışıklı bebler versin

Canım en çok hayvansal gıdalarla asidik oluyor, bol bol süt içebilirsin, ama en önemlisi yumurtlama gününden üç gün öncesi ilişkide bulunman,mesela genelde 14,15. günler yumurtlaman oluyorsa sadece 11,12.gün ilişkiye gir, tahminimce sen oğluşlarına reglinin hemen bitiminde kalmışsın,temizlenince ilişkiye girmişsin o arada da yumurta atılmıştır, doktorun bu konuda bir şey demişmiydi, yani erken yumurtlADIĞINI FALAN...

merhaba aregon.benim geçen yıl son adet tarihim21 marttı.eğer adetten temizlendikten sonra hamile kalsaydım 9 nisanda rahatsızlanmıştım.dr kan tahlili yaptırdı hamile olsan kesin çıkardı dedi.adet döngüm 31 gün. bana göre 3 nisan da hamile kaldım.şunuda belirteyim benim kadar süt ve süt ürünleri alan birisi olmaz heralde.pH ı evde nasıl ölçebilirim.hoşçakal.

yani regline kaç gün var.geçtiyse kesin çıkar,geçmediysede değerler düşükde olsa çıkar kesin.hatta ben söylememiştim regl günüm gelmedi daha diye ve düşük çıktığı için dış gebelik sanmışlardı.bence hiç durma şimdi git yaptır.klinik,labaratuar heryerde yaparlar bu testi.merak ettim valla şimdi bende.böyle karnında acaip bi gaz varmış gibi batan bir ağrımı.benimki öyleydi.sen ne istiyosun cinsiyetini.ilk bebek sanırım

Haftaya bugün ya da yarın olmam lazım 8 gün gibi var.Ben erkek istiyorum Rabbim verirse ama bu kadar erken belirti olmaması lazım gibi geliyor ama emin de olamıyorum.Çok sağol canım senin çocuk var mı???cinsiyetleri ne ?

merhaba aregon.benim geçen yıl son adet tarihim21 marttı.eğer adetten temizlendikten sonra hamile kalsaydım 9 nisanda rahatsızlanmıştım.dr kan tahlili yaptırdı hamile olsan kesin çıkardı dedi.adet döngüm 31 gün. bana göre 3 nisan da hamile kaldım.şunuda belirteyim benim kadar süt ve süt ürünleri alan birisi olmaz heralde.pH ı evde nasıl ölçebilirim.hoşçakal.

canım sanırım bunun için eczanelerde turnusol kağıtları var, bununla ölçebilirsin, özlembay ve misswoman bu konuda daha ilgili, nete girerlerse sana bilgi verirler umarım...

Eczanelerde bulamadım Turnusol kağıdını ama medikal'lerde bulabilirsin ben yazın 25 ytl 'ye almıştım 100 adedini. Yardımcı olabildiysem sevinirim..

keçi boynuzunu bizmi yemeliyiz acaba..... bide ben hamile kalamıyorum .... ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz...? LÜTFENNNNNNNNNNNNN.....!

arkadaşlar iyi akşamlar aranızda ovülasyon kitleri kullananlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim.ben adetimin 13.günü ilk testi yaptım silik bir çizgi 14.günde 10 dk içinde ikinci çizgi çıktı öyle çok koyu değildi ama ilk yaptığım testten daha koyuydu bugün 16.gün tekrar yaptım ilk günkü gibi çıktı sizce yumurtlama olmuşmudur olmamışmıdır.medismart kullanıyorum.bilginiz varmı bu konuda.

X