Süper annelersiniz

günaydın özlemcim nasılsın?şimdi sana birşey sorcam ben nisanın 7 sinde falan adet görcem fakat mayıstaki günlerime denk gelmesi için 28 inde falan olmam gerekiyor ne yapmam lazım bu durumda.

Canım Merhaba,

Senin geciktirmen gereken süre biraz uzun bu nedenle dr kontrolunde geciktirebilirsin.Haziran da günlerin ne bide mayıstaki günlerin ne ki?Yumurtlamanı takip ettinmi kacıncı gunde yumurtluyosun.

Merhaba arkadaşlar, nasılız, ben beklemedeyim, yumurtlamanın üzerinden beş gün geçti, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar göğüslerimde ağrı var, hamilelik olamz çünkü bu kadar erken belirti olmaz, sanırım üşüttüm veya kis falan mı var, bakalım regl olursam kontrole gitmeyi düşünüyorum, sonuçta günde bir doz olsa da klomen kullandım, kist olunca göğüs ağrısı olur mu onu da bilmiyorum, neyse bu ay misswoman ve ben beklemedeyiz, takvim günlerinde yumurtlama ve ilişki oldu hadi hayırlısı, 19 mart regl tarihim, gelişmelerden haberdar ederim, sevgiler...

Canım

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.İlk bebeişlerimiz gelse artık.Sizinle mutlu olalım simdilik bari.Hadi cnm 9 gunun var

İnşaallah canım, genelde annelerin kadınların içine doğarmış hamile ololdukları ama bana hiç hamile kalmışım gibi gelmiyor, bakalım olmazsa mayıs sonu tekrar denemelere başlarım, nisan ayı da artık regl düzenlemekle geçer, nisan da günüm az zaten, gerçi yumurtlama denk gelebilir ama, senin günlerin nisandı değil mi özlembay canım,?

İnsallah hamissindir cnm.
Evet benim günler Nisanda cnm.Bu ay dogum kontrol hapı ile geciktirdim ki nisanda yumurtlama uysun diye.Bakalım heyecanla bekliyorum.Ama ben dr. a gidip yumurtlama takibi yaptırcam ve belki çatlatma iğneside olurum.Yani anlıycan ben takvim,diyet,shettles ne varsa deniyorum insallah tutar valla cok yoruldum.

iyi yapıyorsun canım ne varsa dene takdir Allah'tan, bende yumurta takibi yaptırdım ama iğne olmadım, iğne olanlar genelde erkek bebek doğuruyorlar ama benim doktorum vermedi iğne, olmazsa haziran de ben de ısrarla vurdurmayı isteyeceğim, hadi hayırlısı ,çalışmalara devam...

PHP:
Allah hepinizi gönlüne göre versin inşalah benim kuzum gibi bebişleriniz olsun

Teşekkür ederiz canım, amin, bizim bir yavrumuz var ikincisi için çabalıyoruz, Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin, yavrunu da sana bağışlasın...

Kızlar ben 15 dk sonra eve gidiyorum.Calışmaktan cok bunaldım artık.İnsallah nisan sonu hamis kalırsam 15 mayısta gunum gecip adet olmam ve haziranda işi bırakıcam.
Yarın gorusuruz.

özlemcim hesaplamam doğruysa 18.günde yumurtlama oluyor ve ben nisanın 7 sinde falan adet olcam.nisanda son günüm 22 si.hesaplamamda siklustan 14 gün çıkarıyorum bilmem doğrumu.geçen ayın 3 ünde başladı bu ay 6 sınde adet görmeye başladım.belki daha düzene girer inşallah.hapı bıraktım ya ocakta onunla ilgisi olabilirmi ki.

Kaçamak yaptım girdim bu gece.Canım sana yardımcı olmayı cok isterim ama ben kendim içinde mutlaka dr kontrolunde yumurtlama takibi yaptırcam.Ama sana söyleyebilcegim eger 7 nisanda adet olursan 22 nisana yumurtlamanı dr saglayabilir yumurtlama takibinde içilen klomen erken yumurta gelişini saglıyor ve sen 7 nisanda adet olursan ve klomen kullanırsan yumurtaların erken olgunlasır ve catlatma igneni olursun tam 22 nisana denk gelir ilişki gunu 22-7=15.gun zaten yumurtlama olmus olmalı ama senin yumurtlaman 18.gunde oluyorsa dr bu nu biraz one cekmek için klomen+catlatma ignesi yapar zaten catlatma ignesi yoluyla bebek %90 erkek oluyo.Ama adetten sonra hiç ilişki olmayacak taki catlatma ignesini vurulduktan 24 saat sonraya kadar.Catlatma ignesi olmadan 1-2 gun once korunmasız ilşki olursa bebek kız olur.Bol sans cnm sen mutlaka dr a git bu aydan da baslayıp ates olcme,ovulasyon kiti salgı yontemi üçünüde kullan yumurtlama gununu bul.Nisan için yaklasık yumurtlama gununu bulursan dr a yardımcı olmus olursun.İstanbul daysan mutlaka Dr Serhat sakız a git derim.Adam nerdeyse %99 sans veriyo erkek bebekte.Optm cnm.

ozlemcim yaaa
ben yurt disindeyim o dr bana nasil yardimci olacak bi mail adresini versen yardim edebilirmi tavsiye uzerine
ihtiyacim var
cook sevaba girer inanki

özlemcim teşekkür ederim canım ya çok iyisin bu ay takip edicem bakalım geçen ay salgı ayın 17 sinde oldu.bu salgının olduğu gün yumurtlama günüyse tutar ama salgıdan 3-5 gün sonra ise geçmiş oluyor günüm.onu anlamadım bir türlü bazı yerlerde salgının olduğu gün bazı yerlerde salgıdan 3-4 gün sonra yumurta çatlar deniliyor.doktoruda bi araştırıcam bakalım.umarım herşey dilediğimiz gibi olur.

Canım,

Tesekkure gerek yok cnm.Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.Sen bu salgıya cok guvenme yanıltabilir ve salgı tam yumurtlama gununde olmaz tam tespit edemezsin.Sana medi-smart ovulasyon testini önerrim.Cok dogru cıkıyor.Ben denedim.

günaydın özlemcim bende dün aldım medismart ovülasyon testini bakalım bugün 7.gün 15.günde başlamam gerekiyor.umarım erken olur yumurtlamada önümüzdeki ay uğraştırmaz beni.canım sen o doktora gittiğinde bi bak bakalım ben ancak bir gün içinde uçakla gelir dönerim.bir günde yeter inşallah.

Canım Günaydın,

Cok iyi yapmışsın medismart almakla ama 15.gun bana biraz geç gibi geldi adetin kac gun suruyoki yumurtlamann o kadar geç oldugunu düşünüyorsun.
Dr için önce adetin ilk beş günü içinde gidiyorsun ama daha sonra yumurtlamaya yakın yine gitmen gerekiyor yani en az iki kez veya üç kez.Ben Nisan da gidicem sorarım senin için.Bu arada adetimi geciktiriyordum ya dogum kontrool hapıyla.Bırakınca 2 gun sonra olurum diye hesap ettim bugun 4.gun hala olmadım insallah takvim gunlerimi gecmem bugun engeç yarın olmam lazım.

canım haplarda önümüzdeki ay olması gereken adet birkaç gün oynama oluyor.onuda söyledimi doktor sana.sen ne zaman gidiyorsun doktora benim içinde sorarsan sevinirim canım.nasıl mutlu oldum anlatamam.hapı bırakmana rağmen hala adet görmemen düşündürüyor.bugün mutlaka olman gerekiyor.hangi hapı kullanıyorsun.

özlembay canım papatya çayı içmeni öneririm, takvim günlerin geçmesin, reglin olsun diye, sabah akşam bir kupa iç...
reglime tam bir hafta var, hiçbir gebelik belirtisi yok, beklemedeyim, sevgiler...

özlembay canım papatya çayı içmeni öneririm, takvim günlerin geçmesin, reglin olsun diye, sabah akşam bir kupa iç...
reglime tam bir hafta var, hiçbir gebelik belirtisi yok, beklemedeyim, sevgiler...

canım,naber?

merak etmeye baslamıstım ama beklemedesin biliyorum.Bende heyecanla bekliyorum seni.Eczacıya sordum oda sogan ye ve aspirin iç dedi.Söktürücü hap var ama hormonları etkiler ve kist bile olusabilir dedi.Bakalım papatya çayıda içim bari.Kızlar nasıl adet olcam ögütleri bekliyorum.Acaba birdahaki ayki adetim ne olcak.Belki bu kadar gecikmez.19 unu bekliyorum cnm heycanla.

Canım Myralon içtim yumurtlamadan sonra 15 gun içtim keske 2 tane daha az içseydim.
Bakalım ben yine onu ayarlamanın yolunu bulcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…