Süper annelersiniz

Canim yaa Nisan gunlerimi bilmiyorum ki. Nisan'da 9 gunum varmis ama hangi gunler oldugunu bilmiyorum. Ah keske bilsem de beklesem.

Ozlem, bu doktorlar nasil yapiyorlar yumurtlama takibini? Bizim kullandigimiz test cubuklariyla degildir mherhalde.

herkese merhabalar özlemcim ancak pazartesi girer herhalde foruma.haftasonu kocasına bakıyordur eehh bakmak lazım bu aralar.gerçi onların bize bakması gerekiyor ama:)elifcim sen neden bilmiyorsun günlerini nuramı dedi sana o kadar günün olduğunu.kaç günün olupta hangi günlerinin olduğunu bilmemene üzüldüm canım ya.misswoman canım hareketlen biraz duş al bişeyler yap biliyosun ilk haberi senden bekliyoruz.geçmiş olsun canım.

Merhaba arkadaşlar şu yumurtlama kitini nerden temin ediyorsunuz?Eczanede bulamadım.Ne olur yardımcı olabilir misiniz...

ben de heyecanla bekliyorum mımırtamı, erkek günlerimin bitmesine beş gün kaldı, salı günü yumurtlamam gerekiyor normalde ama şimdi heyecan hesap mesap derken şaşmaz umarım, bu aydan çok ümitliyim, olmazsa iki ay sabır etmem lazım, erkek günlerim yok çünkü,birisi güzel bir haber verse de ümitlensek...

PHP:
Merhaba arkadaşlar şu yumurtlama kitini nerden temin ediyorsunuz?Eczanede bulamadım.Ne olur yardımcı olabilir misiniz

canım büyük eczanelerde bulunuyor, online satın alabilirsin, mesela şu linke bir bak
http://www.eczanegamze.com/tr/urun.php?id=1709

gittigidiyor alışveriş sitesi üzerinden de satışı var, bir kaç arkadaş aldı...

Aregon'cum teşekkür ederim.Bu konu ile ilgili direkt link vermişsin.Yardımların için sağol.Sanada Allah istediğin cinsiyette bir bebek sevmeyi ve büyütmeyi nasip etsin...slm..

Günaydın Canlar,

Cok guzel bir haftasonu gecirdim.Sinemaya gittik eşim ve kızımla Recep İvedik'e.Cok komikti.Dünde eltimle Ortaköy'de teras l bir restauranta yemek yedik.Kocamda maca gitti GS-BJK Fanatik beşiktaşlı benmki.Baska bir forumda kıvırcıkselma diye bir arkadas var.Bir dr tavsiye etti Serhat Sakız halasının kızı o dr a gitmiş ve oglu olmus kız isteyene cok sans vermiyormus ama erkek bebege nerdeyse garanti veriyormus.Uzman olmus adam bu erkek bebek konusunda.Rejim ve yumurta takibi yaptırıyomus.Bende bu adama gitmeye karar verdim.
Civcivim adet olmadım hala geciktiriyorum dun yada bugun olmalıydım.3-4 gun daha geciktircem insallah.

arkadaşlar testimde 2 cizgi çıktı ben bugun ve yarın ilişkiye giriyorum Allahtan hayırlısı inşallah tutar

arkadaşlar testimde 2 cizgi çıktı ben bugun ve yarın ilişkiye giriyorum Allahtan hayırlısı inşallah tutar

Hakkımızdan hayırlısı olsun canım, benimde yarın başlayacak, ilişki öncesi kahve içmeyi unutmuyoruz, hemen sonrasında da en az yarım saat yatıyoruz...tatlicadiarzu

Günaydın Kızlar,

Miswoman tebrik ederim seni cnm.İnsallah tutar ve gonlundeki gibi olur ama iki gun ust uste ilişki erkek bebek için tavsiye edilmiyor biliyorsun dün degilde bugun girsen daha iyi olurdu diye dusunuyorum.Ama tabi cok ince zaman ayrı için bu testi bir gunduz bir gece yapıcaksın testin cift cizgi oldugu ilk anı yakalayıp 24 saat sonra ilişki oneriliyor.Ben senin tutturucagına canı gonulden inanıyorum.Senin için dua edicem cnm.Haberlerini bekliyoruz.
Bugun 4 mart oldu.Gun sayıyorum valla canlar.22 Nisan gelmek bilmiyor.Hepinizi cook seviyorum.Kalbim hep sizinle ve sizin için ve kendim için duayla unutmayın herseyden once inanıcaz olucagına.

günaydim canim benim valla iyi gezmissin sen ne güzel doktora gitdikden sonra bizede yazarmisin canim ne dedi diye kendine cok güvenen doktormus dimi ozaman yumurtlama günün cok cok önemli bence.b en malaesef o doktora gidemem ne yazik ki.sen bilgilendir beni canim .insAllah hepimizin tutar da hayirlisinla ben daha nasip olursa seneye benim daha var sizin hepinizin tutsun insAllah öptüm canim

Arkadaşlar hepinizin iyi dileği için teşekkürler.
Bende öyle düşündüm 2 test yaptım ve bu sabah ilişkiye girdik dün girmedik. Ay inşallah tutar cümlemizinki şansıma bu ay tam hepsi denk geldi bebeğe karar verdim, diyet yaptım, takvimim yumurtlamam ph ım tuttu. Bide dün akşam vaginal duşta yaptım inş. etkisi olmuştur. Ama hamile kalamazsam bu ay diğer aylar hiç tutmuyor çok uğraşmak lazım. bide hepinize dua ettim ama özellikle nuraya benim üstümde çok emeği var. oo kardeş senin 22 nisana da çok varmış yav hani zaman geçmek bilmiyo gibi oluyo ya böyle beklerken yerimseniben bakalım hamile kalacakmıyım test yapıp bakınca ilk buraya yazacağım. Bu arada vaginal duştan korkmayın arkadaşlar çok rahatlattı sanki beni bu 2. yapışımdı. ilk önce ph ım çok düşüktü vaginal duş ve potasyum hapı işe yaradı diyet yapanlar hemen başlasın bence 1 kere yapsınlar. 200cc suya 1 çay kaşığı karbonat kattım.

Ayy ne güzel herşey uymuş hadi hayırlısı cnm.Sabah ilişki daha iyi olmus dr bana eşin dinç olsun sabah daha iyidir erkek bebek için demişti.bence sen tutturdun hamis kalırsan eger.Hayırl haberlerini bekliyoruz cnm.

Ben de heyecanlandım şimdi, umarım hamiş kalırsın canım, benim bugün ateşimde değişiklik yok, yarını bekleyeceğiz artık, test de silik çıkmıştı zaten, beş günüm kaldı, bu günlerde umarım yumurtlamam olur, hımm bir de vajinal duşu sen nasıl yaptın canım, daha doğrusu derinlere ulaşması için bir yöntem denedin mi?

misswomen
bu potasyum hapini nereden temin edecegim ben yurt disindayim
ayrica vajinal dusu hangi yontemle yaptin
ph ini nasil olctun nasil siyet uyguladin yazarmisin
biraz cok oldu ama
verecegin bilgilere deger sanirsam

Ben bu vajinal dus meselesindan korkuyorum kizlar. Yani gunleriniz tutuyorsa ve bir de pH i ayarladiysaniz vajinal dusa ne gerek var. Aslinda gunler tutuyorsa pH icin ugrasmaya bile gerke yok bence...
Ben sadece diyetime cok dikkat ediyorum. Hamilelik oncesi hap falan almaya da cekindigim icin vitamin disinda bir sey de kullanmiyorum acikcasi. Sadece dua ediyorum yumurtlama gec olsunda gunlerime denk gelsin diye. Ayin 23'une kadar bende bir gelisme olmaz...Ama bu ay ovulasyon testinde cift cizginin ciktigi ilk gun deneyecegim. Benim yumurtlala son iki aydir cift cizgiden iki gun sonra oluyor. Belki boylelikle bulurum kizi, takvimden hayir yok bu ay.

Kızlar vajinal duştan bahsetmişsiniz.Benimde iki kızım var . üçüncü için düşünüyordum v.duşu.ancak.geçen gün hastanede biri ile tanıştım.karbonat ile v.duş yapmış.oğlu olmuş.ancak malesef özrlü olmuş.tanıdığı diğer bu duşu yapanlarında öyle olduğuna şahit olmuş.Bana kesin yapma dedi.Bende bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum.Yapsam mı yapmasam mı? Bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim..Hepinizi öpüyorum....Hayırlısı inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…