Süper annelersiniz

kızlar selam
feyzacım ne zaman denicen ya.hadi bak merak ed enler artıyor:))))
özlembay nerde acaba kesinleşmiştir onunki.

canim illa biraz bozulurlar oyle dememize
nede olsa yillardir boyle soylenilen bir dil aliskanligi olmus sasirirlar
belkide huuuu kiz demedim oglan olucak dedim anlamadin galiba derlermi derler :çok üzgünüm:

Gülnisacım çok güldüm ya,allahta seni güldürsün.Bizde huuuu duyduk duyduk
bizimde oğullarımız var ama pipisi yok sadece deriz :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:hihoyyyt

Benim 3.olacak inşallah zamanı gelince.
Bir kızım bir oğlum var senin gibi.

Allah hayirli evlat etsin öbürlerini uzun etsin insallah.:Saruboceq:eek:glun daha kücük galiba senin???
mimoza evet herkes merak ediyor insallah en kisa zamanda canim denenecek merak etmeyin:jeyyar:

Ya benimde yüzümü sivilceler bastı karnımdada tüylenme var göhüs uçlarım da değişiklik olmadı,yeni yeni karnım beliriyor şimdilik yumurta biçiminde ama zaten bebek daha zeytin kadar ,,eee daha öğrenmeme de var,,,,sabırsızlıktan çatlıcam yaaakafamçokkarıştı oğullarımda yüzümde hiç sivilve çıkmamıştı,,,göhüslerim kararmıştı ama tüylenmem çok az olmuştu her ikisinde farklı şeyler aşermiştim,,,sizler 11 haftalıkken ne gibi belirtilere sahiptiniz arkadaşlar,,,inanın sabır taşım çatlıcak ne zor şeymiş beklemeksenağlama

ebrulu 30 seninkiler kac yasinda???
sende kiz bebek mi istiyorsun canim??
tam ne zaman hamile kaldigini biliyormusun reglden sonra???

ebrulu 30 seninkiler kac yasinda???
sende kiz bebek mi istiyorsun canim??
tam ne zaman hamile kaldigini biliyormusun reglden sonra???

Feyza cım benim oğullarım biri 6 diğeri 3 yaşında:CüvCüv:,,,evet bende Allah kısmet ederse kız bebek istiyorum ama pek ümitli değilim açıkçası eşimin ailesi erkek dolu kız doğma şansım çok az,,,benim SAT 16 haziran,, gebe kaldığım tarih de 27-28-29 haziranda ilişki oldu sadece o günlerin birinde kaldım sanırım başka ilişki olmadı çünkü yumurtlamam da 1temmuz da idi,,:eek:,

Kız Orkide

Ne demek o bir kere daha yıkılırım falan
Hele bi doğsun kızın varya çok utanacaksın çok :))))))))))))))))))))))
Artık alıştır kendini hem bak sana diyorum
ilkine kız olması çok büyük avantaj inan yawwwwwwwwwwwwww
2.bebekte Allah büyük
Gülnisa nın dediği gibi herşeyi denersin :))))))))))) ve de olur inşallah

İnan çok istiyorum özellikle de Gülnisa için
Rabbim hemen bu bebişten sonra aradan zaman çok geçmeden sağlıklı hayırlı
bir erkek bebek nasip etsin inşallah
Senin iinde dua ediyorum Orkidem
Ama lütfen artık yıkıldım falan filan yazma
Tamam mı ablacım :)))))))))))
Bak eni söylerim bebişe doğunca o zaman bakamazsın bebişinin yüzüne ona göre :pPPPPPPP

ben o morfolojiye girdim ablacimm
bidahada doguma kadar eko yok dedi dr
ama sanmam karnimda sivri degil
ama bebegim cok hareketli ben sirf yuzunu gormek icin boyunu kilosunu ogrenmek icin gidebilirim
ama ikinci kez yikilamamm
benim bebegim kessiin kizzzzz

:mymeka:kız o nebiçim laf yıkılmak falan.:kızgın:
canım inan varya o doğsun dünyalar senin olacak.hele ona kokusuna bi alış kurban olurum ya çok farklı bi duygu:emir_bebek:hihoyyyt
uzun zaman uyuyunca özellikle uyandırıp seviyorum
kukuşunu yerim ben onunkaydirigubbakcemile3
bu laflarımı doğum yapınca çokçok iyi anlıycaksın.o yüzden şimdiden bu güzel günlerin hayalini kur.ikinciye allah kerim.inşallah sanada banada gülnisamada ve isteyen bu topikteki tüm arkadaşlara allah erkek evlatta nasip eder.tabi kız isteyenlerede kız:1rolleyes:

vakit geçiriyom valla sabahın 8 de kalkıyom biraz takılıyımde geç kalkarım belki tabiki oğluş bırakırsa malum kavalı filan ettirmem lazım onu yani siz şimdi daha rahatsınız

Günaydın cici anneler:nazar:,,,Ramazanı Şerifiniz Mübarek olsun,,,eviniz bereket ve huzurla dolsun,,,sahurda kulübe girdiğimde kimse yoktu ben çıktıktan sonra gelmişsiniz,,,orkidem göbişin maşallah çok şirin,,,ama benim göbeğimde ikinci oğlumda aynen seninki gibiydi,,,basen ve kalçadan kilo almamışsın çünküyerimseniben,,,tabi bu sadece bir benzerlik,,,doktordan da iyi bilicek değilim yaa,,gülnisanın resminde tam kız göbişi vardı,,, ama neyse sizler artık bebişlerinize alışmışken bende boş konuşmayım en iyisi:eek:,,,

ebruli 30 seninde ramazanin mübarek olsun,senin cinsiyet ne zaman belli olcak??
galaiba senin 3 oglus yolda benim hesaba göre:)))) regl kac gün sürüyor???

Feyza cım 11 haftalık oldum bugün bir kaç haftaya kadar belli olur sanırım cinsiyet,,,regl 10 gün sürüyor benim,,,3. oğluşmu?:1shok:..ne yapalım hayırlısı isterdim ki bir tane de kızım olsun ama,,,demek nasip olmayacak bana,,,nasıl hesapladın ?

canim benim yöntem me göre hesapladim.evet umudunu kirmayayim ama bu benim hesaba göre oglus
insallah yanilma olur.regl bittikten sonra 7 gün bekleyip iliski olsaydi o zaman kiz olurdu.tabi buda benim hesaba göre:)))
bakalim bekleyip görelim insallah.rabbim saglikli versin de gerisi bos.

:çok üzgünüm:adet bittikten sonra 7 gün bekleyince yumurtlama günümden 2 gün sonra yani ilişki olmalıydı,,,ama bende o dönemde erkek bebek olma ihtimali yüksek diye bildiğim için yumurtlama günü ve sonrası bir kaç gün de erkek oluyormuş diye bende öncesinde yapmıştım ilk kez bişe denedim o da tutmayacak mı acaba,,,diğer bebişlerimde hiç bu tür şeyleri okumadan öylesine yapmıştım,,,yinede fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim arkadaşım,,,a.s.

feyza kis eger ebrulinin bebegi erkekse valla cok sasiricam bu defa hadi bizimkiler neyse yum gununde kiz olma ihtimali zaten vardi ve biliyorduk ama y ler iki uc gun yasamaz deniliyor ebrulinin bebegi kiz olmali
artik erkek olursada bu bilim adamlari bosuna ugrasiyor desene:uhm:yeniden duzenleme yapmalari gerekicek:roflol:

öyle gözüküyor gülnisam.ama bakalim bu benim tahmin bir belli olsun da sonra haberdar ederiz bilim adamlarini:roflol:hihoyyyt

X