Süper annelersiniz

selam kızlar. prensesler hayırlı olsun !
arkadaşlar! cinsel problemli , ezilmiş, bilinç altında erkek üstnlüğünü kabullenmiş kadın erkek doğurmakla övünür kız doğurduğundan utanır. ezilen kadın sendromu bu.bunlar orgazm taklidi de yaparlar :)
5 kızım olsa, 5 oğlu olan kadar üzülürüm ancak!
gülnisa enn tatlısı bu olacak bak dedindi dersin ! özellikle babayı perişan edecek aşkından gör !
tekrar hayırlı olsunn

hosgeldin canim ya....nerelerdesin sen?? :kızgın:

kizlar ben herhalde yumurtluycam artik yakinda...sonunda be yaa....ne bekledim ama bu ay
bu sabah isim 36 dereceydi. hafiften bir akintim vardi bu gun
test yapmadim daha bakalim o ne cikacak
ama bu hafta sonu denemelere devam ederim artik

ilgilenenlere duyurulur :) :)

orkidem bende butun gun yogundum arada foruma ugruyordum halada oyle
ya sorma bu benim kizda oyle
bazan diyorum cok uslu olucak ama emeseydim keske
kac gundur oyle tekmeler atiyorki sasiriyorum:1shok:
gece bile surekli ya
insan azicik yorulur dimi ama yok
biz bunlara kiz diye uzuldukya acisini cikariyorlar:roflol:

ee artik buyuyor annesi
dar gelmeye basliyor artik senin gobus ona...
ee sende gunduz fildir fildir gezersen gecede tekmeleri yersin iste boyle naniknanik

elifnazcim artik hafta sonu yada arasi deme sen gunluk devam et
ama galiba gec yumurtlaman oluyor
hem test yapmayi birak istersen oyle cok strese sokuyorsun kendini

ay oyle zaten GulNisa'cim
soyle tekvime bir baktim pek bir gun es gecmemisiz yani bu ay :eek: :jeyyar:
yani bu ayda kuvvetlenmediyse benim x'ler gerisini bilmiyorum artik...:jeyyar:

dedigin gibi bu ay stress oldum herhalde yumurtlama etkilendi. yoksa tam 14.gun oluyordu genelde.

Orkidem nereye kayboldun yine yaa...
kac gundur denk gelemedim canim sana
nasilsin, iyimisin??
uyan artik askim ya....
sana hamileligin tadini cikar dedik...uykuya cikarttir degil...

bugun 21. gunum Samiracim..ama bence pazar falan yumurtlarim gibi geliyor
23.gun olcak yani

vajinal dus yapmadim ben ya.. ne bileyim korkuyorum ondan ben..olurda bir sey yaparim vajinal dusla y'lere ondan sonra yine de gider biri doller yumurtayi da duzeltemeyecegim hatalara sebep olurum gibi dusunuyorum nedense..Allah korusun...Anladin insallah ne demek istedigimi...
belki hic ilgisi yok ama ne bileyim iste korkuyorum biraz ondan

selam kızlar nasılsınız.
bu gün benimki çok rahatsızdı.noldu bu bebeğe anlamıyorum.gaz sancısı desem değil.çıkarıyorum gazını.tam uykuya dalacak ani bi çığlıkla başlıyor ağlamaya:çok üzgünüm:

mimozacim yinede karin agrisi cekiyor olabilir henuz cok kucuk
yada kucagina aliskin olmasin kaydirigubbakcemile3
bildigim kadarila anne sutu alan bebeklerde mamayla beslenenlere gore cok daha sanci olurmus

karnını ovalıyorum rahatlıyo.nasıl engellerim bunu.garibim bacaklarını sıkıyo karnına doğru çekiyo.içim acıyo elimden bişi gelmiyo.drami gitsem...:çok üzgünüm:

mimoza sen yidiklerine dikkat edeceksin bol bol ihlamur papatya ic,senin sütünden geciyor hep.gaz olgudu icin iste ayaklarini karnina cekisi.su torbasi oluyor onunda ayaklarina yatarken koyabilirsin canim.birde bilmem türkiyede varmi.burda emzirmeden önce gazi önlemek icin ilac damlatiyor sonra emziriyorduk.öylede yapabilirsin.

Ayyyyyyyyyyyyyyyyy öldüm yaaaaaaaaaaaa
ev misafir doluydu şimdi gittiler
Ahhhhhhhhhhhhhhhhh bu çocuklar mahvettiler evi yaa
neden sadece bir odada oynamaz bütün odaları karıştırırlar ki :pPPPPPPPPPPPPP

Benim bebekte ancak uyudu. Biraz keyifsiz soğuk almış
Kusup duruyordu nane limon verdim kesildi sanki

Orkidem nerdesin kız. uyuyonmu hala yoksa :)))))

selam kızlar. prensesler hayırlı olsun !
arkadaşlar! cinsel problemli , ezilmiş, bilinç altında erkek üstnlüğünü kabullenmiş kadın erkek doğurmakla övünür kız doğurduğundan utanır. ezilen kadın sendromu bu.bunlar orgazm taklidi de yaparlar :)
5 kızım olsa, 5 oğlu olan kadar üzülürüm ancak!
gülnisa enn tatlısı bu olacak bak dedindi dersin ! özellikle babayı perişan edecek aşkından gör !
tekrar hayırlı olsunn

merhaba serapçiğim ağızına sağlık canım küçük meleğini öp benim için sevgiler:))

selam kızlar nasılsınız.
bu gün benimki çok rahatsızdı.noldu bu bebeğe anlamıyorum.gaz sancısı desem değil.çıkarıyorum gazını.tam uykuya dalacak ani bi çığlıkla başlıyor ağlamaya:çok üzgünüm:

yüzüstü yatır canım sırtını okşayarak masjlar yap ayakları ve göbeyi örtülü olsun sıçak olsada rüzgardan bile üşüyebiliyorlar sevgiler

feyzacım gülnisacım banada dr zinco naturel diye bi damla verdi.gaz için.emzirdikten sonra ağzına damlatıyorum.ama sanırım bu sancı başka.feyzacım dediğini yaptım ayağına sıcak su torbası koydum sanki daha iyi.

orkideeeem
canim sana gobegimi gostericem diye soz vermistim cok net olmadi bilgisayar kmerasindan cektim meger bunu akil etmemisim kizim soyledi yoksa daha uzun zaman bekliycektim
sonra daha fotoyla cekince onu koyarim en azindan bunu bcerebildim ya
artik benimde bir gobegim var kizlar:roflol:

ay Gulnisa'cim cok sekersin ya...masallah gobusune :nazar:...epeyce buyumus senin bucuruk..

hic oyle kilolu falanda gorunmuyorsun canim burda..sen simdi dersin bilgisayar makinasinda cektim de ondan ama hakikatten yani sadece gobek var...ama masallah gobegin buyuk bak onda yalan yok :tomato:...topac gibi olcak herhalde senin ufaklik...
ay cok hosuma gitti senin gobusunu de gormek :dance:

kiminkini gormedik simdi...serdal senin ki yok degilmi. hadi bakalim sira sende...

Orkidecim canim benim...kiz 14-15 yasinda cocuk olurmu artik..esssek kadar adam onlar len..nasil patlatcan poposuna falan...

canim ben dun geceyi bos gectim, hic havamda degildim. bir gun once calismistik artik ondan tutan olursa olur. dun aksam yaptigim test pozitif cikmisti demek buyuk ihtimal bugun yumurtluycam...hayirisi artik bakalim ne olacak bu ay...

a.s.Günaydın arkadaşlar,,, sabahın ilk ışıklarında yine uyandırdı benim veledler:bbo:,,,ama kimsecikler yok burda,,,artık sizler geldiğindede ben çıkmış olurum heralde,,,benim bebişimde 10+5 oldu teyzeleri henüz sizler gibi şirin göbişim çıkmadı daha,,,,ama benim ilk oğlumda göbişim yumurta gibi yayılmıştı herkez kız dedi kesin ama erkek oldu:uhm:,,,ikinci oğlumda ise tam erkek göbeği karnım da gerçekten bir top vardı sanki sadece 6 kilo almıştım onda,,,,,Allahım ne olurrrr bu bebişim kız olsun dualarınızı bekliyorum arkadaşlar,,,,yumurtlamadan 2 gün öncesine kadar 3 gün peş peşe ilişki oldu umarım X ler misafir olmuştur benim yumurtayaaaa:çok üzgünüm:

Eşimin ailesinde de erkek çocuktan ziyade kız çocuğa daha çok ilgi ve özlem vara.s,,,ama ne yazık ki kız çocuk nerdeyse parmakla bile gösterilemeyecek kadar az :1shok:eşimin ailesinde kayınvalidemin 6 oğlu bir kızı olmuş diğer teyze amca çocuklarınında büyük oranı erkek,,,,burda da hamile kaldığın zaman cinsiyet soruyolar eğer erkek dersen,,, hımm eli ayağı düzgün olsun da bi dahaki sefere tutturursun bebişi diyolar nerdeyse dalga geçiliyor burda erkek dediğin zaman her yerde cins insanlar mevcut maleseff,,,,ben de bu yüzden kız özlemi ile bu dünyadan göçecek gibiyim,,, artık burdaki arkadaşlardan biri kabul ederse benim bu 3. de erkek olursa kızlardan biri ile gönüllü değişirim:dance:,,,:roflol:

Günaydın arkadaşlar , bilgisayaramızda sorun vardı uzun zaman giremedim nete, okuduğum kadarıyla herkes iyi maşaallah, göbüşler büyümüş ne güzel , bizde yavaş yavaş büyüyoruz ama henüz göbeğimiz fazla belirgin değil, kızımda kocaman bir göbeğim vardı küçük göbüşlere özenirdim , şimdi de göbüşüm ne zaman büyüyecek diyorum , henüz eksi dört kiloyla duruyoruz , bebişin gelişimi iyiymiş ama ben kilo alamıyorum , sanırım iş güç gelen giden e bir de csdı kızım beni epeyi yoruyor, bazen hamile olduğumu bile unutuyorum -tatlicadiarzu- ,biraz atıştırayım tekrar gelirim,,,

X