Süper annelersiniz

kis orkidem benim gobegin neresi sivri ya
hicte bilem benim yuvarlak ve kizim olucak:dilcikar::dilcikar::dilcikar:
canim ben karinla cinsiyete gercekten inanmiyorum ya ben ilk hamileliklerimde onumde top var gibiydi hep kesin bu oglan demislerdi ama ben kizlari siraladim:roflol:

Bence de kız göbeğine benziyor Gülnisam, benimde göbüşüm yayık ve belirgin değil, dar giysiler giydiğimde ikinci kızımız geliyor galiba diyorlar hemen :CüvCüv:

aregoncum bilgisayar sounu umarim giderilmistir
canim ya kilo almadigin icin cok sanslisin bebeginde iyiyse sorun olmaz bende onceki hamileliklerimde kilo pek almamistim gobegim cok gec belli olmustu cok ozeniyordum biran once ciksin diye ama bunda hep kilo almaktan korktum meger icime dogmus gibi aliyorum birde bunu verme var

Canım bebek doğunca yorgunluktan zaten verirsin diyeceğim ama kızlar bebişi sana bırakmaz gibi, benim arkadaş üçüncüyü doğurdu da oğluyla kızı anneye sadece emzirmesi için veriyordu , gece olsa da bebişimle ilgilenebilsem diye bekliyordu kadın , ohhh kızlar büyütür sen de dördüncü için kendini toparlarsınkaydirigubbakcemile5

slm kızlar aklıma bişey takıldı hani yumurtlama gününde hamile kalınırda erkek bebek diyoruz ya 2 önce olursa kız bebek peki adet gününe yakın olduğu zaman erkek bebek olma olasılığı artıyomu yoksa hamile kalınması zormu az önce forumda böyle bişey okudum aklım karıştı

peki napıcaz yaaa hangi yöntemi denemeliyim ben birde adete yakın hamile kalmak zormuş ya korunmasız ilişkiye girmenin sakıncası yok dimi
NELER ÖĞRENİYORUM SİZLERDEN ALLAH RAZI OLSUN a.s.:nazar:

cicimini yine shettles dan baska deneyecek yontem yok bence:sm_confused:
garanti deil ama şansın artıyor işte
adetinin 10.gununde ovulasyon testi yapmaya basla.çift cıktıktan 36 saat sonra bir kere ilişkiye gir.onceki gunler prezervatifsiz asla ilişki olmasın.hatta mumkunse 3-4 gun olmasa daha iyi olur
ilişkiden 1 saat kadar once eşine sert bir kahve içir,sonra soguk su ile testisleri yıkasın
sen de karbonatlı vajinal duş yap
sonra Allaha bol bol dua et
baska yapacak bişe yok tatlım malesef elimizden gelenler bunlar:nazar:

inşallah cnm ben ocakta başlıcam denemelere çinko hapı için nediyosun gereklimi eşim biraz soğuk bakıyoda ama işe yarıyosa ben zorlada içiririm

samiracım tam senin dediklerini yaptım.
birde potasyum hapı yuttum.
eşimde çinko şurubu içti.
2 aydır sonuç yok.
ben yakında topik değiştirip 2. bebeğe hamile kalamayanlara geçicem gailba..

cimcini çinko şurup al eşine.ilaç değilki bu.vitamin takviyesi.
hem kış geliyo hastalanmazsın,vitamin şurubu de canım belki içer.
eşim daha önce ecz tavsiyesiyle kullanmıştı.sonra ben bu topikle tanıştım o yüzden sorun olmadı bizde.
kızlar bu gün günüm var.oraya gidicem.
bol bol muabbet,pastalar çaylar.....şöyle havam değişsin dimi:roflol:

potasyumu ben içmeliyim dimi çinkoyuda eşime içiririm keçibounuzu pekmezi aldım çok seviyo onu hersabah yiyo kavonuzu bitirdi 2 günde ama bebek için aldığımı duysa hayatta yemez inanmıyo çünkü böle şeylere kendi çapımda uğraşıyorum ben işte bide testislerini soğuk suyla yıkamasını nasıl desem acaba şimdiden düşünüyorum hee:1shok:

bi de ben akıllıyım ya -tatlicadiarzu-
ilişkinin tam ortasında yolladım adamı banyoya soğuk su olayı için.:eek:
baştan yıkasada olur aslında.
bidahakine başlarken yıka diyicema.s

süpersin yaa walla çok güldüm:roflol: ama ben olsam bende aynısı yapardım su özellikle soğuk olcak dimi ılık falan diil yaa benimkide pek hassastır canı tatlıdır nasıl yaptırcam bilmiyorum ama olsun ölmek var dönmek yok hepsini uygulıcam :jeyyar:

ya hic sorma ya cok korkmustum hazirliksiz yakalanmak istemiyorum bebise bilinci olsun istiyorum.tam bilelim süpriz olmasin istiyorum öyle olunca daha iyi oluyor.ama rahatladim regl olunca.yoksa benim yöntem havaya uccaktikaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar merhaba halen evde durmuyoruzzz pazartesi eşim polonyaya dönüyor çok moralim bozuk 10 ay onsuz nasıl geçecek bilmiyorummm
gülnisacımmm inan sizleri çok özledimm izne gelince sizlerden çok uzak kaldımm konular çok karışmışş fırsat buldukça okuyorumm
ama burda polonyadakiii gibi bilgisayara girmeye hiç fırsat bulamıyorumm iş güç bitmiyorrr
feyzacımmm yöntemini bende takip edecemm herşeyi burda bizle paylaş canımmm neye inanacağımızı şaşırdık artık
ezgin vardı almanyadan o hiç birşeyler yazdımı acaba onu merak ediyorum çokkk szilerinn bebeklerinizi çok merak ediyordu

a.s.Günaydın arkadaşlar,,, sabahın ilk ışıklarında yine uyandırdı benim veledler:bbo:,,,ama kimsecikler yok burda,,,artık sizler geldiğindede ben çıkmış olurum heralde,,,benim bebişimde 10+5 oldu teyzeleri henüz sizler gibi şirin göbişim çıkmadı daha,,,,ama benim ilk oğlumda göbişim yumurta gibi yayılmıştı herkez kız dedi kesin ama erkek oldu:uhm:,,,ikinci oğlumda ise tam erkek göbeği karnım da gerçekten bir top vardı sanki sadece 6 kilo almıştım onda,,,,,Allahım ne olurrrr bu bebişim kız olsun dualarınızı bekliyorum arkadaşlar,,,,yumurtlamadan 2 gün öncesine kadar 3 gün peş peşe ilişki oldu umarım X ler misafir olmuştur benim yumurtayaaaa:çok üzgünüm:

Allah gonlune versin sekerim...insallah tatlı saglıklı bir kızın olur....

yumurtlama oldugu gun yumurtlama testi yaparsan cizgi cıkar mı?bilgisi olan var mı?ben ilişkinin hemen ertesi gunu yumurtlama testi yaptım ve cizgi cıkmadı....ama hamile kaldım.

X