Süper annelersiniz

slm kızlar dün adet olmam gerekiyodu olmadım bugünde olmadım offf hamilemiyim yoksa off yaaa çok kötüyümmm

korunuyoduk orkidem ya eşim geri çekiliyodu ama nasıl oldu anlamadımki bugün 2.gün bakalım daha çinkoyu bile içeremedimki off vallaa ateş bastı beni

kizlar size hafta sonumu anlatayim

Persembe - 36 - iliski
Cuma - 36 - bos
Cumartesi - 36 - bos
Pazar - 35.7 - bos
Pazartesi - 36.2 - iliski

Pazar sabah yumurtladim herhalde. Pazartesi gunu iliski olmasa iyi olurdu degil mi ya?? Durduramadim ki ne yapayim...Teslim oldum artik bir sure sonra dedim Pazar sabah yumurtladiysam Pazartesi geceye kadar yumurta nasil olsa yasamiyordur. Ne dersininz??

korunuyoduk orkidem ya eşim geri çekiliyodu ama nasıl oldu anlamadımki bugün 2.gün bakalım daha çinkoyu bile içeremedimki off vallaa ateş bastı beni

cimcimini canim atesin kac atesin. belki sadece adet gecikmesidir. sabah yataktan kalkmadan atesini olc bakalim yuksek mi??

cicimini senn normal olarakltami bu yontemle korunuyorsun
ben mumkun degil guvenemem boyle korunmaya duzenli olrak d k hapi alirim
sadece hamilelik oncesi takvim gununu beklerken oyle korunma olmustu
yani bu korunmaya pek guvenmeyin kizlar

normalde kondomla korunuyoduk ama bu ay böyle oldu ben hiç hap kullanmadım hep eşim korundu eğer hamile kaldıysam bu yüzeysel ilşkiyemi giriyo yani erkek bebek şansı azalıyo dimi

elifnaz nerdesin sen :eek:klava:
canim ben pek anlamiyorum ama sen pazar yumurtlamis gibisin atesin yukselmis
iyide ne diye cuma cumartesi bos durdun :mymeka:
tam yum ertesi ilski olmus yinede belli olmaz bizlerde yum gununde kizi bulduk zaten ya

Evet yaa sorma...aylardir ince hesap yapiyorum bu ay tam yumurtlamanin ertesi gunu iliski oldu. hem de ondan onceki uc gun iliski olmadi...yani kas kafam sanki erkek bebek icin ugrasiyorum...:kızgın: o gun de iliski olmasaydi cok iyi olurdu

pazar yumurtladiysam Pazartesi geceye kadar canli kalirmi acaba yumurta GulNisa'cim ya...ne dusunuyorsun??

tam olarak ne zman yumurtladığımı bilmiyorum ama koyu akıntı geldiğiden 3-4 gün sonra ama buda son ilişki tarihi yani diğerlerini hiç hatırlamıyorumki

ooooooo elif ablacimm sen kiz isterken oglani yakaladin
egerki hamileysen gor bakkkk
nedenmii
cunkuu birincisii tammm yum gununde iliskiye girmissin
ikincisi iseee niye 3 gunden sonra iliski olduuu bize inat oglanmi yapacann senn :mymeka:
yaa resmen 3 gun cinsel perhiz yapmissinn

tam yumurtlama gunu degil canim ya yumurtlamadan bir gun sonra
pazar sabahi uyandim acayip cok akintim vardi.
cuma aksami da zaten yumurtlama testim pozitif cikmisti
yani bekliyordum pazar gunu yumurtlamayi
ama sabak cok akintim oldu ya sonra kesildi tabii kurudu
hatta pazaretsi gunu kremsi bir akinti vardi
dedim yumurtlama kesin Pazar sabahi oldu...Pazartesi geceye kadar yasamazlar nasil olsa
Hay Allah ya...ne olcak simdi??? senağlama

elifcim ya sende bana donmussun aynen
bende denk getirmek icin onca ugrastim perhizde tamamdi ama gel gorki yumurtlamadan iki gun once ilski tam yum gununden once yine:eek:ve sonrada hamilelik icin ilski derken bizim y ler gume gitti
seninde tersi olmus
bir kac gun sonra belli olur hamilelik varmi yokmu ama yumurta bir gun yasiyor deniliyor da tam alarak saatini bilmiyoruzki ama teoride erkek olmasi gerek iyide bizimkiler kiz oldu bak hic belli olmaz sende hamile kaldiysan insallah kizi tutturmussunduryoksa benim gibi esine bir guzel azari bas :mymeka:

sabahtan beri nette okuyorum GulNisa'cim. yumurtlamdan bir gun sonraki iliskiden hamilelik cok zor deniyor hep...bilmiyorum artik ama moralim bozuldu ya...hayirlisi tabii ki de bak iste bu kadar didikledim sonunda kendim yaptim gene hatayi...:kızgın:

bakalim bekleyip gorcez artik ama eger hamileyse kalirsam bak sen artik benim vesveselere bundan sonra...senağlama

elif ablacimm
eger beyaz bi akintiysaa yani saydamsaaa
vallahi cok uzgunum senin adinaa ama yinede belli olmaz bu islerrr insallahh kizinn once kosmustur yumurtanaa yerimseniben

Orkidecim Pazar sabah gelen akinti beyaz saydamdi. Yumurtlama akintisiydi canim belli
o gun oglen kurudu zaten
Pazartesi sabah da once su gibi ogleden sonra da koyu krem kivaminda akinti oldu

Ayyy sistim valla...canim sikildi bak simdi. ben kesin yumurta mumurta kalmamistir Pazartesi gecesi diye dusunmustum/..Hay Allah ya...Tuh..

iyide elifnazcim benimde testim galiba pazar gunuydu pozitif cikmisti ve ilski sali aksam olmustu ama hamile kaldim seninde hamile kalmana sasirmam yani
benimkindede hatayi ben yaptim malesef
sen onca yil oglusun hayalini kur sonrada kocanin iki guzel sozune unut herseyi perhizi boz:çok üzgünüm:ah aklima gelince onu olduresim geliyor yine eski konular acildi unuttuydum ben bunlari:eek:klava:
elifnazcim ya hamileysen dert etme canim ya biz iki vesveseli burdan yazisiriz nasil olsa birbirimizden kalir yanimiz yok:roflol:

dur sen bana sunu bi detayli anlat bakayim
test Pazar gunu pozitif cikti
sen Sali gunu kocanin israrlarina dayanamayip iliskiye girdin ama bu yumurtladigin gun olmasi lazim
ee bide sonra baska hangi gun girdin?? carsamba da girdin mi yani yumurtlamadan bir gun sonra??

orkidem sagol canim ama onun dru baska bir drdu
hem bana kiz dedi zaten bir daha erkek demez:çok üzgünüm:bende bir dahaki sefere soramam artik kadin beni azarlarmis kac defa kiz diycem diye:mymeka:
napiym canim bende alismaya calisiyorum alistim
ama kizlar ya ben kizimin adini duru koyucam diyorum burdan alay ediyorlar sabun markasi diye tryede hic boyle oluyormu kizlar ya sasirdim valla

sabun markasi olurmu hic yaa...temiz saf demek Duru...ayyy GulNisa'cim yaa ne guzel hayal kuruyordum bende Duru koyabilirdim kizimin adini..Ah benim salak kafam...ne diye ilski oldu sanki yumurtlamdan bir gun sonra...off simdi sen ne koymayi planliyordun adini oglan olsaydi...ben onu dusunmeye basliyayim bari

ayy cok moralim bozuldu valla yaa....tuh keske olmasaydi dun iliski...

elifnazcim bir iki ismini duru koyucam deyince oyle gulduler iste ama ben yinede duru istiyorum ama erkek olsaydi emir arda efe isimleri hosuma gidiyor
hem canim moralini bozma dur once bir hamilemisin degilmisin onu anlayailm bosuna uzulme sen hafta sonu ve dun hic gelmeyince bizde elifnaz isbasinda sanmistik :roflol:nerden bilirdik sen tembellik ettinde yum gunu ilski oldu ya:teselli:yinede belli olmaz bakarsin bir duru da senden cikar insallah

sorma be tatlim...ElifNaz isi yuzune gozune bulastirdi :mymeka:

ya birsey sorcam yum gunu isinin dustugu gun mu yoksa arttigi gun mu? Benim iliski arttigi gunun gecesinde oldu. Akintimda o gun krem kivamindaydi hep

ha bu arad hep sol tarafim agridi bu ay..amaaan tam soldan yumurtlamistim be tuh..

orkidem sagol canim ama onun dru baska bir drdu
hem bana kiz dedi zaten bir daha erkek demez:çok üzgünüm:bende bir dahaki sefere soramam artik kadin beni azarlarmis kac defa kiz diycem diye:mymeka:
napiym canim bende alismaya calisiyorum alistim
ama kizlar ya ben kizimin adini duru koyucam diyorum burdan alay ediyorlar sabun markasi diye tryede hic boyle oluyormu kizlar ya sasirdim valla

Canım arkadaşımmmm fırsat buldukça okumaya çalışıyorumm sizleriii burda fırsatım olmuyor fazlaa
sen ordakileri boşverrr bence duru ismi çok güzell ben hiç duymadımm bu isimle dalga geçildiğiniii,ona kalırsaa çok tuhaf isimler var mesala( su )koyuyorr insanlarrr
eşindee birşey demiyorsaa sen beğendiğinii koyyy

X