Süper annelersiniz

orkidem ilk mi daha zaten genelde ilk de vermiyorlar bizim burda da hep 2 ve 3 aldilar.günün varsa önemli degil daha.benim günün biti bende direksiyon daydim.ogluma hamileydim ikizin biri düsünce dr.yatmam gerektigini söyledi.o yüzden de ehliyet günün bitti yandi.hersey yeniden basliycan bir türlü baslayamadim ya
orkidem ben mercimek corbasi
patlican kebabi ,pilav yapcam canim.

öyel gözüküyor hihoyyyttutarsa deneyenlerden bende bir kutu pampers mi alsamkaydirigubbakcemile3:roflol:
eee malümmm bebekler cirt cirt bez yetmiyor katki olsun barim:1rolleyes:kaydirigubbakcemile2
tamam canım istediğin çocuk bezi olsunnn alırıs yeterkii tutsundaaa:Saruboceq:

Orkidem cim
Üzülmek yok böyle şeylere. Bir sonrakiye alırsın inşallah

Herkese selam ve bir süreliğine giremeyeceğim nete
Kendinize ve bebişlere iyi bakın

Hayırlı ramazanlar hepimize

ne diyem kiz valla biz nasil hamile kaldik o zaman????
ok kizlar demekki benim yöntem ,sadece bende tutuyor:))))
digerleri denemesin:))))
ben pes ettim:))))))

slm kızlar.nasılsınız.feyza regl oldunmu.özlemden ses yokmu hala.kaçgündür giremiyorum.çok yavaş.varmı bir havadis sizden.

:icecream:Selam süper anneler,,nasılsınız bugün,,,ben dün oruç tuttum ama oruç beni daha çok tuttu galiba-tatlicadiarzu-,,,susuzluktan dermanım falan kesildi,burası çok çok sıcak çünkü,,bugün tutmadım havalar biraz daha soğursa inşallah tutmaya çalışıcam,,,kimsecikler girmemiş bugün bu topiğe,nerelerdesiniz :uhm:herşey yolundadır umarım,,,bebişlerinizde sizlerde Allaha emanet olun,,,Samiracım sana mesaj bölümünde bişe sordum umarım yanıtlarsın canım,merakla beklicem,,,

hosgeldin serapcim
gelmiyorsun uzun zamandir
senin minnosta kocamaan olmusturr
ee ikinciyi ne zaman dusunuyosunn fazla ara vermiycem demistinn yoksa eziyetlimi kizinn
valla bizi gordugun gibii biz fazla kaptirdigizdan oyle oldukk yoksa hersey normal olacaktii
oyle bir inandiriyolarki insanii kaptirmamak elde degill

masallah göbis nede güzel görünüyor. kilo almamisin kiz, bi göbek var kirk bin kere masallah:nazar::nazar::nazar:nasilsin biraz daha iyisin ins.

slm nbr orkidem bugün niyetlenemedin he benim eşimde bana kızıyo ama ben zorlanmıyom çok rahatım o yüzden tutmaya kararlıyım eğer kontorolde dr gelişimi için bişey demezse basacam gazaaaaaaa

selam ebrucumm
dunden beri bendede uyusukluk var bugun esim oruc tutturmadi
ispatlattirmak icin sabah gitmeden bisey yidirdi gorucem dedi sana belli olmaz falan diyoo
sen ne zaman gidiyon dr aa
hadi artik cicekmi bocekmi ogrenelim yaww
zaten ozlem terketti bu siteyii bi o kalmistii sanirimm
sevincinden siteyede ugramiyoo:!((((

selam orkide cim,,,doktora önümüzdeki hafta gidicem 2 li test için ve kontrol için 12 haftalık belli olmaz heralde cinsiyeti,,,ben bu topiğin başından beri okumamıştım:sm_confused:,,,dün akşam birazını okudum baya güzel paylaşımlar olmuş,,,ben o zamanlarda yoktum malesef ,,,şu takvime göre acaba benim bu bebiş ne olacak bilmek isterdim bilgili arkadaşlardan bir tahmin almak isterdim,,,:eek:

Bu topiğin ilk sayfalarında samira arkadaşın bahsettiği takvim tabi mümkünse banada bakılsın isterdim

Çin takvimine göre benim bebiş yine erkek demekki benim hayalde olsa birilerinden bu bebişin kız olacak denmesine ihtiyacım var sanırım,,,, kız özlemim çok fazla ve biliyorum buda erkek olucak ve ben yine hayal kırıklığına uğrucam Allahım affetsin beni,,,

olur kiz orkidem sana anlatam derdimihihoyyyt.para yabanciya gitmesin dimi.:jeyyar:zaten psikolaglarda ayni seyi yapiyor dimi dinleyip para aliyorlar -tatlicadiarzu-:roflol:

kizlar cok zorlaniyorsaniz tutmaya bilirsiniz orucu ama sonrada ödemesi var.kafamçokkarıştı
ben de 5 aylikti oglumda hic aksatmadim hepsni tutmustum sükür:Saruboceq:.bebege bir zararida olmuyor orucun.:CüvCüv:
gulucuk tesekkürler canim benim RABBIM sikinti versmesin kimseye bunaliyor insan iste bazen:çok üzgünüm::nazar:

gulucuk sen istanbulun neresin de kaliyorsun benim kaynanamlarda ordalar beyim 6 yasindayken göc etmisler istanbulla

X