Süper annelersiniz

Yeli'cim ne zaman yumurtladin biliyormusun? Yani isi yada yumurtlama testi yapmismiydin??
Ay bende gecen ay ne beklemisitim acaba mi diye
Bu ay bi yumurtlayabilsem yine bekliycem ama daha yumurtlama olmadi
Ama stresini cok iyi anliyorum canim...

inşallah dediğiniz gibi olur arkadaşlar.artık kan testi yaptırmadan adet gecikmesini beklerim artıkk. çok teşekkür ederim.Geç döllenme neden oluyo.yani ovulasyon günüm belliydi.çatlamamı geç olabiliyooo yani

Canım bazen yumurlama beklenenden daha geç geçekleşebiliyor.Sperm ise vücutta 48 saat hatta bazen daha fazla canlı kalabiliyor ve böylece bekleyen spermler yumurtayı döllüyor.Benim bildiğim bu.Sen yumurtladığını kitle falan mı tespit ettin?

Yeli'cim ne zaman yumurtladin biliyormusun? Yani isi yada yumurtlama testi yapmismiydin??
Ay bende gecen ay ne beklemisitim acaba mi diye
Bu ay bi yumurtlayabilsem yine bekliycem ama daha yumurtlama olmadi
Ama stresini cok iyi anliyorum canim...

Elif Naz ateşini ölçsene canım az çok anlarsın yumurtlamanın gerçekleşip gerçekleşmediğini.

slm arkadaşlar.benimle aynı durumda olan arkadaşlarda var demekki.bende yaklaşık 6 aydır deniyorum hemde geçen 2 ay tam yum gününe denk getirdik olmadı.dr a gittim hiçbir sorun yok dedi.ilk çocuklarımızda bir sorun yaaşamadık ama neden şimdi olmuyo anlayamıyorum

yok Fiona'cim olmadi daha. Test yapiyorum ve hic belirtide yok zaten. Akinti vs. de yok yani

Anladım canım zaten kadınlar yılda bazı ayları yumurtlamadan pas geçebiliyorlarmış.Normalmiş bu.Yanılmıyorsam yılda 2 ay olabiliyomuş. Ben de tahminime göre yumurtlamadım ağustos ayında.Çünkü ateşim hiç yükselmedi adet dönemindeki ısıyı geçmedi hiç.

slm arkadaşlar.benimle aynı durumda olan arkadaşlarda var demekki.bende yaklaşık 6 aydır deniyorum hemde geçen 2 ay tam yum gününe denk getirdik olmadı.dr a gittim hiçbir sorun yok dedi.ilk çocuklarımızda bir sorun yaaşamadık ama neden şimdi olmuyo anlayamıyorum

Valla bunu bende merak ediyorum.Bebek istemediğim dönemde reglim gecikince oturur dua ederdim Allahım bana verme olmayana yada isteyene ver diye.Eşim şimdi diyoki o kadar içten ettinki duaları ondan olmuyo diyor.:sm_confused:

11.35.4
12.35.5
13.35.5
14.36.2
15.36.4
16.36.6
17.36.9
18.36.4
19.36.4.
20.36.4 ısım bu ay böyle devam etti

Aslında 14.gün ısında bir artış olmuş fakat 18.gün biraz düşmüş.Tabi herkesin vücüt sıcaklığı farklı adet olduğun dönemde de mi 35'li oluyor ısın?

biz beyle konustuk canim dr,ramazanda talide ne yazikki önce konturol olmama lazim sagligima bir baksinlar ne durumdayimfisfisfis
hersey normal cikarsa insallah 2009 ocakta hamile olurum bile.rabbim verirse 4,5 yil olcak bilmiyorum her iki hamillikte cabuk oldu ama bilemiyorum ertesi günü hapi aldim süphe ettigimde 4 defa falan bunun bir hamileligi gecktirmezse bakalim.plan ocak 2009.:Saruboceq:
tabi bu ay insallah regl olurum.kaydirigubbakcemile3
bugün beyim düsünüyor bebeklerin gaz olayi ne kadar sürüyordu,en az 2 yasina kadar uyku düzeni olmuyor.yinemi uykusuz kalcaz diye:roflol::dance:

feyzacım bütün yaptıklarını bizle paylaş canımmm

Selam Orkidecim, evet canım o kişi asla kanmayın sizin takvimler için yapılan ayrıntı bile onda yok eğer ikisi arasında düşünseniz babıhoıce daha akıllıca sayılır canım.öpüyorum kızlar hepinizi.

feyza ama bence tutsun yada tutmasin deneyen tum bayanlarin aramasi gerekir yoksa saticilar sanki herkesin tutmus gibi bir ozguven icine giriyorlar ve reklamlarini dahada artiriyorlar tel deki bayan bugune kadar sadece 20 kisinin tutmadigini soyledi diger yuzlerce kadinin tutmuski aramamis

Günaydın Kızlar;
Gülnisa ablam haklısın bence herkes aramalı ama bu adamlar pişkinliği iyice ele almışlar .
Bizi aramayanların kesin tuttu diye bişey yok,ben ilkönce 3 aylık takvim aldım ve o periyotta hamile kalamadım şimdi bu durumda ben tuttuğu için mi aramamış oldum bu da
onların kandırmacaları madem ki istatistik yapıyorlar o zaman parayı alıp ceplerine koyduktan sonra zahmet edip hamile kalınıp kalınmadığını,kalındıysa tutma yüzdesini de bir istatistik haline getirip ondan sonra başarımız yüzde bilmem kaç desinler...

Merhaba

3-4 gündür köydeydik. Tarhana yaptırdım kaynanama.
Ama malesef yağmurlardan nasibimizi aldık
Tarhanayı köyde bıraktım geldim artık ne olursa

Baya bir yazmışsınız hepsini okuyamadım ama
Ben şunu vurgulamak istiyorum hepinize
Hepinizde erkek bebek çok fazla takıntı olmuş (yada bana öle geldi)
Herşeyden önce sağlıklısını dileyin ve bu takıntılardan kurtulun bence
Bende istedim oğlum olmasını bir kızım vardı
Orkidemin osman beyin sitesinden alıntı yaptığı soru/cevap kısmındaki soru bana ait.
Benim SCS ile ilk tanıştığım zamanlardı ve bende sizler gibi çok tereddütlüydüm
Babychoiceye daha fazla inanmıştım sanki o zaman ama osman beyin sağlıklı
olacak iddiası çok ilgimi çekti ve o tarafa yöneldim
Zamanı gelince günümüzü aldık osman beyden ve o günde hamile kaldım
Şükürler olsun rabbime oğlum şuan 7 ayını doldurdu
3.bebeğimde de deneyecem inşallah rabbim ömür verirse
Ama hiçbir zaman ben takıntı yapmadım hep sağlıklısını diledim rabbimden
Şükürler olsun bir sorunu yok bebeğimin. Kış bebeği olduğu için bronşit oldu
ilk başlarda bu yüzden sıkıntı çektik önce ama çok şükür şimdi iyiyiz.

Yani erkek veya kız istemek bana göre çok normal
Ama bunu takıntı yapmak size zarar verir sadece.
Ben çevremdeki herkesin ısrarla karşı çıkmasına rağmen denedim ve
şükürler olsun ki rabbim de layık gördü oğlum oldu.
Size deneyin veya denemeyin asla demem. HErkes kendi verecek bu kararı
Ama lütfen herşeyden önce sağlıklı olmasını dileyin ve onu isteyin.

Son düzenleme:
Merhaba

3-4 gündür köydeydik. Tarhana yaptırdım kaynanama.
Ama malesef yağmurlardan nasibimizi aldık
Tarhanayı köyde bıraktım geldim artık ne olursa

Baya bir yazmışsınız hepsini okuyamadım ama
Ben şunu vurgulamak istiyorum hepinize
Hepinizde erkek bebek çok fazla takıntı olmuş (yada bana öle geldi)
Herşeyden önce sağlıklısını dileyin ve bu takıntılardan kurtulun bence
Bende istedim oğlum olmasını bir kızım vardı
Orkidemin osman beyin sitesinden alıntı yaptığı soru/cevap kısmındaki soru bana ait.
Benim SCS ile ilk tanıştığım zamanlardı ve bende sizler gibi çok tereddütlüydüm
Babychoiceye daha fazla inanmıştım sanki o zaman ama osman beyin sağlıklı
olacak iddiası çok ilgimi çekti ve o tarafa yöneldim
Zamanı gelince günümüzü aldık osman beyden ve o günde hamile kaldım
Şükürler olsun rabbime oğlum şuan 7 ayını doldurdu
3.bebeğimde de deneyecem inşallah rabbim ömür verirse
Ama hiçbir zaman ben takıntı yapmadım hep sağlıklısını diledim rabbimden
Şükürler olsun bir sorunu yok bebeğimin. Kış bebeği olduğu için bronşit oldu
ilk başlarda bu yüzden sıkıntı çektik önce ama çok şükür şimdi iyiyiz.

Arkadaşım bu sitede erkek bebek isteyen tüm arkadaşların hep bir haklı sebebi var.
Buna ister takıntı deyin ister başka bişey..
Sonuçta sizde istemişsiniz ama takıntı yapmadığınızı söylemişsiniz bunun takıntı olmama ölçüsü nedir ????Yani sizi ve bizi farklı kılan fark nedir ??Gerçekten merak ettim ..
Belki sizin erkek bebek isteme ve buna ulaşma çabanız bu durumu kendinizde takıntı olmadığını düşünmenize sebep olmuştur.

Beni yanlış anlamayın lütfen
Ben orkidem lede konuştum bu konuyu sağolsun o ne demek istediğimi anladı

Bende istedim erkek bebeğim olmasını çünkü kızım vardı
Belkide sizleri tanımadığım için çok fazla bana öyle geldi bilemiyorum
Sohbetlerinizi ara ara okuyabiliyorum.

İllakilere karşıyım her zaman ama istemek dilemek ve bunun için çabalamak gayet doğal

Beni yanlış anlamayın lütfen
Ben orkidem lede konuştum bu konuyu sağolsun o ne demek istediğimi anladı

Bende istedim erkek bebeğim olmasını çünkü kızım vardı
Belkide sizleri tanımadığım için çok fazla bana öyle geldi bilemiyorum
Sohbetlerinizi ara ara okuyabiliyorum.

İllakilere karşıyım her zaman ama istemek dilemek ve bunun için çabalamak gayet doğal

Arkadaşım bu sitede erkek bebek isteyen çoğunlukta ,ama kız bebek isteyenler de yok değil, Mimikam arkadaşımız hariç diğerleri henüz hamiş değil ama Elifnaz,Hülyacemre,Mimikam vs arkadaşlarımız da kız bebek için çaba içerisinde ...
siz 3. bebeği yine erkek düşünüyorsunuz değil mi???Hiçbir anne sakat olsun bebeğim ama istediğim çinsiyette olsun demez, her anne önce sağlıklısını diler ...ve ben şundan eminim bu sitede olan tüm arkadaşlarımız, ağızlarından Allah'ın adını düşürmeden hep dua ederek ellerinden geleni yapmaya çabaladı.Eminim 2. bebeğiniz kız olsaydı siz de bizim,aslında çizmediğimiz ,ama dışardan öyle alğılanan tablonun bir parçası olabilirdiniz.
Biz aciz birer kuluz, dileriz Rabbim verir , ya da vermez onu da bilemeyiz ,acizliğimiz de bundandır zaten.
Siz de kusura bakmayın .Ama hayat insanları öyle bir törpülüyor ki, neler görüyorsunuz yaşadıkça ,2.veya 3.erkek çoçuğunu doğurup da ,ay bunu kız olmasını çok istedim ama olmadı diyerek dışa üzülmüş görünüp de, içte göbek atan öyle insanlar ve hatta daha da beterlerini tanıyorum ve onları tanıdıkça ,toplumun erkek değil de kızı olanlara bakışını da bildikçe kendimize daha çok hak veriyorum Allahıma sığınarak....

Siz de kusura bakmayın .Ama hayat insanları öyle bir törpülüyor ki, neler görüyorsunuz yaşadıkça ,2.veya 3.erkek çoçuğunu doğurup da ,ay bunu kız olmasını çok istedim ama olmadı diyerek dışa üzülmüş görünüp de, içte göbek atan öyle insanlar ve hatta daha da beterlerini tanıyorum ve onları tanıdıkça ,toplumun erkek değil de kızı olanlara bakışını da bildikçe kendimize daha çok hak veriyorum Allahıma sığınarak....

Bende bu insanlardan çok tanıyorum çevremde.
Ve her zaman gerekeni söylemişimdir hatta oğlum yokken bana oğlu yokya
kıskanyor da öyle diyor demişler. Şimdi çok şükür oğlum var ve şimdi daha
ağır konuşabiliyorum o içten içten göbek atanlara. Oğlum oldu diye hava atanlara
"her kadın erkek mi doğurabilir" diyenlere. İstiyorum ki cinsiyet sadece dilek olsun
illaki olmasın.

Sanki ben cinsiyet seçimine karşıymışım gibi oldu yazışmalarda.
Ama değil. hep bunu normal bişey olduğunu savundum durdum
Dediğiniz gibi 2.bebeğim kız olsaydı bende daha çok arayışlar içinde olurdum
Evet 3.bebeğimin erkek olmasını istiyorum çünkü ben hep 2 kız 2 oğlum
olsun isterdim rabbimden. Ve hep en küçüğümün kız olmasını dilerdim ki
nazlı nazlı büyüteyim diye. o sebeple 3.erkek olsun istiyorum.
Kızkrdeşimin 2 kızı var 3.bebeğini tabiki erkek olsun diliyoruz.
Ve kızkardeşimde de SCS yi deneyecez inşallah

Guzel serdalım benim ne yoruyosun güzel parmaklarını canım arkadasım:teselli:
Hem de oglu olsun diye ortada fol yumurta yokken kac sene oncesinden arastırmaya baslamıs, bunun icin bilinmeyen bir yonteme karsı cıkanlara ragmen inatla dunyanın parasını yatırmış,ustelik 3.yü de erkek isteyen ve yine para bayılacak olan birisine meramını anlatmak için:kahve:

buna dense dense dinime söven müslüman olsa denir:dilcikar:
boşver arkadasım isteyen istedigini düşünsün yaaaaa:içelim:hihoyyyt

Canım neden böyle yazdın ki şimdi
Ben içimdekileri söyledim arkadaş fikirlerini yazdı
Ve güzel bir uslupla bana göre yazışıyoruz. Ben hatalı olabilirim dışardan gördüğümü yazdım içinde öyle değildir ve bunu zamanla bende görecem belki.

Fol yok yumurtya yokken demişsiniz
Ben daha önce de yazdım bunu. Tesadüfen arama motorunda orkidemin mesajını gördüm
scs veya babychoiceyi deneyen varmı diye. Yoksa bu siteye girmemiştim daha önce.
Başka bir foruma yazıyorum yıllardır. Bende denediğimi yazdım ve sonucunun olumlu olduğunu yazdım.

Okidem canım benim
Daha çok küçüksün 19 yaşında bir anne adayısın. Seni bekleyen daha bir sürü güzel
yıllar var inşallah. Raabim hep gönlüne göre verir inşallah.

Benim ne demek istediğimi sen anladın
Sende biliyorsun ki kafana çok takmıştın ve bunu seni üzüyordu bunu ben anladım ve
haddim olmayarak öneride bulundum sende beni abla bilip dinlemişsin. çok teşekkür ederim.
Şimdi daha rahatım diyorsun ne mutlu bana.
Ve beni bekle sen. Nasipse 2 yıl sonra hamile kalcam inşallah.
Sezeryan olmasaydım daha önce düşünüyordum ama oğlumda sezeryan oldum malesef.

Tabiki isteyeceksin. Ben cinsiyet seçimi yaptım denedim ve oldu
Bu rabbim istemeden mi oldu tabiki hayır. Hiçbir şey "O" nun rızası olmadan gerçekleşmez zaten
bunu hepimiz biliyoruz. rabbim akıl fikir vermiş sana ve kullan demiş.
Sen elinden geleni yaparsın ve gerisi zaten allahın bileceği iştir.

Ben osman beyin pazarlama elemanı değilim burda.
Deneyen varmı diye sorulmuş bende denedim ve sonucu bu dedim
3.bebeğimde de yazacam. daha önce yazıştığım sitede ben bunu hep duyurdum
denemeden bilinmez dedim ve deneyip sonuçlarını görecem ve sizede yazacam dedim
ama insanlar bana farklı yaklaştılar. Sanki osman beyin savunucusuyum sanki pazarlamacısıyım gözüyle baktılar. değillllllllll kim ne derse desin , ne düşünürse düşünsün.
Ben sonuç olumsuz olsa yine yazardım bundan emin olun.
Hala çevremdekiler dahil bunun tesadüf olduğunu düşünüyorlar ama
ben sonuçta bişey denedim buna emek verildi ben bu emeği göz ardı edemem.
3.bebeğimde yine inşallah görecez sonuçlarını hep beraber.

X