Süper annelersiniz

canım benim çok iyiyim tatil süper geldi
daha regl olmadım bugün dr a gittim çok güzel toparlamışım biraz parça kalmıştı o beni endişelendirmişti şükür endometrium toplamış
hemen bu ay çalışmalara başlayacağım merak etmeyin:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

amaaaaan cok sevindim canim ya...Allah bu gununu aratmasin o gunleri yasatmasin bir daha insallah.

canim sende basla bakalim calismalara hadi once hangimiz tutturcak bakalim
diyorum belki boyle yaris yaparsak benim kiz nazlanmaz da yola cikar artik
bekle bekle imanimiz gevredi vallahi...mirmirmirmir

ben bugün süperim valla.kızımın kreşi açılmış.götürdüm bıraktım ohhh beee.çocuğu zaptedemiyodum valla evde.sabaha kadar arda diye bi çocuk var sınıflarında onu söylüyo diyoki anne süslü tokalarımı tak ardada gelmişmidir okula.bu kızlar bi alem oluyo valla.daha 3 yaşında aşıkmı oldu yoksa inanamıyorum yaa.çekicem ben bu kızdan.eline geçeni attı çantasına.koli bandına kadar.lazım olurmuş okulda.üzerindeki süsü püsü bileziği kolyeyi saymayayım bile.çatlak bi de günlük ped yapıştırmış küloduna yaaa.deliriceeeeeeeem.çıkarttırmıyoda.
gülücük öldüm gülmekten gerçekten benim kızımda öyle hiçbirşeyi ortada bırakmamak lazım....:roflol::roflol::roflol:ayy çok tatlılar valla bu çocuklar bir alem...:nazar::nazar:

amaaaaan cok sevindim canim ya...Allah bu gununu aratmasin o gunleri yasatmasin bir daha insallah.

canim sende basla bakalim calismalara hadi once hangimiz tutturcak bakalim
diyorum belki boyle yaris yaparsak benim kiz nazlanmaz da yola cikar artik
bekle bekle imanimiz gevredi vallahi...mirmirmirmir

elifçim inşallah birlikte hamile kalırız canım kaydirigubbakcemile5
beklemekte zor gerçekten bilirim hakkımızda hayırlısı arkadaşım...

anaaaaaa:roflol::roflol:
kiz bu pedi medi nerden biliyoo bakiyimmmm:mymeka:
vayy zillos vayyy
ayy yarildim gulmektennn
ped koymuss kiz ona guvenipte
cisini falan yapmasin altimda ped var diyeee:roflol::roflol:

biliyo kız biliyo valla.ben yapıştırırken görmiştür tabiki.çişini yapmaz asla çünkü çişealıştığından beri çok şükür 1 kez bile damlatmadı gece bile.kızlar tatlı cilveli oluyo orkiddem.seninkide geri kalmaz bak gör

ayyy yerım ben o zilli kızları yaaaaaaakaydirigubbakcemile3
benim kızım da oyle mi olacak acep:asigim:

olmamı samira alası olur hemde.eskiden erkek çocukları yaramaz olur derlerdi şimdiki kızlar alem.benimki bahçede maç yapıyo sitenin oğlanlarıyla.bazen ağlayarak geliyo anne onur abim bana hiç gol attırmıyoooo yakalamasın toplarııııı

gulucuk senin kiz da akiliymis kiz:))))
bende benim kiza günlük ped yapistiririm onu cikarmiyorsa sende ondan tak canim iyi olur temiz olur

günlül ped zaten canım.kaldırdım ortalıktan hepsini.allh muhafaza düşünsene evde erkekli misafir varken eline alıp geldiğini.eşimin suratını düşünemiyorum o anda

Günaydın arkadaşlara.s.:kahve:,,, feyza sizede günaydın,,,gününüz aydın olsun,,,güzel bir sabah daha ama daha bebeğimin cinsiyetini öğrenmeme çok varrrrr 10+1 im henüzzmirmirmirmir

cicimini sen mi deneyeceksin erkek bebis mi istiyorsun????
beni bekle bakalim.ben yapen sonra sen yaparsin bekleye bilirsen bir alti ay :))))

FEYZACIM BENDE SENİ BEKLİCEM benim daha çok 1 buçuk yılım var hamile kalmama sen 6 ay sonramı düşünüyorsun bebeğiii

canim sanada gunaydin
yaklasik iki hafta sonra ilk, cinsiyet tahminini alirsin
yakin olsak seni beni dra gotuturdum hemen derdi kizin olucak diye:roflol:
benim onca ugrastigimi istedigimi biliyordu yinede 12 ci haftada hemen kiz dedi ya azicik goremedim deseydi hevesimi kirdi bu kadin:çok üzgünüm:

meraba Gülnisa canım, uzun süredir giremedim, sohbet edemedim sizinle
şifremi unutmuşum yeni şifre felan baya uzadı.
Gülnisacım,prensesinede uzun ömürler versin canım.Senin bazı sohbetlerinde okumuştum
son çare kıbrıs diye, ben onu temmuzda denedim canım.tamam tutarsa yüzde yüz istediğin cinsiyette olacak ama . okadar ilaç hazırlık para herşeyi harca herşey mükemmel hiçbir pürüz yok
ama 12. gün tahlilde bhcg 60.5 çıktı yani gebeyim kese oluşmuş ama tutmadı canım
tutması çok zor.
ama içinde kalmasın
GÜLNİSACIM sende dene öpüyorum canlarım hepinizi

FEYZACIM BENDE SENİ BEKLİCEM benim daha çok 1 buçuk yılım var hamile kalmama sen 6 ay sonramı düşünüyorsun bebeğiii
biz beyle konustuk canim dr,ramazanda talide ne yazikki önce konturol olmama lazim sagligima bir baksinlar ne durumdayimfisfisfis
hersey normal cikarsa insallah 2009 ocakta hamile olurum bile.rabbim verirse 4,5 yil olcak bilmiyorum her iki hamillikte cabuk oldu ama bilemiyorum ertesi günü hapi aldim süphe ettigimde 4 defa falan bunun bir hamileligi gecktirmezse bakalim.plan ocak 2009.:Saruboceq:
tabi bu ay insallah regl olurum.kaydirigubbakcemile3
bugün beyim düsünüyor bebeklerin gaz olayi ne kadar sürüyordu,en az 2 yasina kadar uyku düzeni olmuyor.yinemi uykusuz kalcaz diye:roflol::dance:

biz beyle konustuk canim dr,ramazanda talide ne yazikki önce konturol olmama lazim sagligima bir baksinlar ne durumdayimfisfisfis
hersey normal cikarsa insallah 2009 ocakta hamile olurum bile.rabbim verirse 4,5 yil olcak bilmiyorum her iki hamillikte cabuk oldu ama bilemiyorum ertesi günü hapi aldim süphe ettigimde 4 defa falan bunun bir hamileligi gecktirmezse bakalim.plan ocak 2009.:Saruboceq:
tabi bu ay insallah regl olurum.kaydirigubbakcemile3
bugün beyim düsünüyor bebeklerin gaz olayi ne kadar sürüyordu,en az 2 yasina kadar uyku düzeni olmuyor.yinemi uykusuz kalcaz diye:roflol::dance:

Selam Feyzacım, seninde 2 kızınmı var.
benim de 2 kızım var 3.erkek bebek istiyorum ama bir türlü hamile kalamıyorum.:1no2:

Gülnisacım canım benim,bu işi kesin ve çabuk olarak çözeyim dedim.
hiç takvim yum günü felan uğraşmayım dedim.Eşimi zorla kabul ettirdim. haziran 28 de adet gördüm ve macara başladı.o kadar zahmetli ki hem maddi hem manevi, çok fazla ilaç ve iğne kullanıyorsun.bunları ayrıntılı ve uzun anlatırım yine.sorularınız olursa.ve başarsaydım size gelip sürpriz yapıp hepinize önerecektim canlarım.tekrar 28 haziranda adet gördüm tedaviler devam ve 15 temmuzda transfer yapıldı 5 gün Kıbrısta kaldık. döndük 12.gün bhcg yaptırdım 60.5 çıktı ve doktorum şükür gebesin dedi.
ama 2 gün sonraki taklil 2 ye katlamassa kork dedi. ve gittikçe düştü bhcg. ve tutunamadı dedi doktor. ve inanamayacağınız kadar çok üzüldüm hala kendime gelemedim. öpüyorum canlarım hepinizi.

çok çabuk ve hızlı hamile kalan biriyim . Gülnisacım korunurken bile çok kolay hamile kalıyorum . kızlarım küçüçüktü mecburen kürtaj olmuştum allah affetsin beni. ama gelki tüp bebek tutmadı.dr. kısır kadınla doğurgan kadın arasında tüp bebek tutma şansı pek fark etmez dedi.

lizacim canim uzuldum gecmis olsun peki yeniden deneme sansin yokmu belki zor olur ama birde nasil karar verdin tup bebege bizimkiler tutmayincami dusundun
birde merak ettigim sadece 5 gun kaldim diyorsun ilac tedavin nerde yapildi ben boyle bir seye kalkissam daha uzun sureli kibrista kalmam gerekicek cunki burda drlar ilac ve hazirlik tedavisini yapmazlar

Gülnisacım, tabiki yeniden deneme şansım var, maddi olanağın elverdiği sürece. Euro olarak 1000 ilaçlar ve küçük masraflar için 3500 de yol otel ve tüp bebek için gidiyor. ki biz indirimde yaptırdık 4500 istemişti sadece tüp bebeğe.

ocak ayına kadar para biriktirip bidaha deneyeceğim. canım bunun hazırlığının tamamı 40 veya 45 gün sürüyor.son 5 gün için Kıbrısa gidiliyor.

X