Süper annelersiniz

slm kizlar uzun zamandir giremiyordum ama yazilarinizi takip ediyordum simdi takinti lafini okuyunca cok sinirlendim böyle düsünüp yazanlar acayip morel bozuyor benim de iki kizim var heralde ücün cü kiz olsun demiyecegim ücüncü cocukta elimden ne geliyorsa yapacam ben sununa cok gülüyorum önce saglikli dileyin diyor heralde hangi anne sagliksiz olsun illada kizim yada oglum olsun demez bence bunlari diyenler kendileri istwediklerini elde etmis rahat rahat büyük konusan insanlar

fol yok yumurta yok dedigim de hamile kalmayı dusunmenize 2-3 sene varken daha osman yıldıza mesaj atmıssınız daha once de yazdınız zaten onceden arastırmaya basladım dıye.bu da sizin bu konuda ne kadar istekli ve kararlı oldugunuzu gosterir.

sonra kısmetse 3.cocugunuzda da bu yontemi deneyeceginizi ve erkek istediginizi yazdınız

:

tabiki kararlıydım. arada geçen süre içinde çok araştırdım
çok sorular sordum beye. ve denemeye karar verdim zamanı gelince.
Ben SCS ve babychoiceyi bulduğumda kızım küçüktü ve bebek için erken bir dönemdi
ama bırakmadım peşlerini ikisinide araştırdım. Babychoiceyede çok soru sordum ama msn ile konuşan Sultan hanım çok sorularımdan gıcık aldı sanırım sonra cevap yazmamaya başladı ama osman bey her soruma saçmada olsa hep sabırla cevap yazdı.
Bende SCS ye yöneldim sonra.

Benmi anlatamadım sizmi anlamadınız
bende anlamadım

O halde şöyle düzelteyim kimse sinir olmasın

Ben takıntı yapmayın sözünü sadece orkidem için yazdım
o kabul ediyor bunu zaten. Çok şükür takıntısından kurtulmuş şimdi daha mutlu

rabbim hepinizinde gönlüne göre versin inşallah
Ama beni doğru anlamanızı isterdim ben erkek / kız istemeyin demiyorum ki

Bende bu insanlardan çok tanıyorum çevremde.
Ve her zaman gerekeni söylemişimdir hatta oğlum yokken bana oğlu yokya
kıskanyor da öyle diyor demişler. Şimdi çok şükür oğlum var ve şimdi daha
ağır konuşabiliyorum o içten içten göbek atanlara. Oğlum oldu diye hava atanlara
"her kadın erkek mi doğurabilir" diyenlere. İstiyorum ki cinsiyet sadece dilek olsun
illaki olmasın.

bak serdalimm
tam senlik bi yazii
insallah gun gelirde sende oglunu kucagina aldigindaa
gogsunu gere gereee
o laf diyenleree daha agir konusursunn
rabbim kimselerii kucuk dusurmesiinnsenağlama

Orkidem canım benim 10 tane oğlum olsa yine de ,her ne kadar benim canımı acıtsalar da ,ağır konuşmam Allahtan korkarım ve aile terbiyem müsade etmez buna...

serdalcim canim kafana takma bos yere canini sikma
burdada bana ayni seyi soyleyen cok insanlar oluyor
sonucta hamileyim ve bebegim dogunca 4 cu kizim olucak premature dogan ve kaybettigim bebegimle birlikte
her ne garipse etrafimda ozelllkle oglu olan bayanlar saglik olsun onemli degil kfana takma evlat evlattir diyorlar ama bunu soyleyenler oglu olunca aman nazar degicek milletten gizliyorlar daha gecen bir kizi bir oglu olan bir tanidigim bana saglik olsun diyen kadin 3 cu bebeginin kiz olucagini ogrendi nerdeyse uzuntuden kafayi yedi aglayip durdu catlama noktasina geldi onu dil bilmiyor diye dra ben goturmustum inan cok sasirdim ben bile o kadar uzulmedim oysa daha bir kac gun oncesinden bana hayirlisi sagliklisi olsun diye gecistiriyor neymis efendim o kesin bu bebegi oglan bekliyormus ondan cok uzulmus
ama insanlar kendileri elde edince rahatliyorlar baskalarina gelince takinti yapmayin demek cok kolay olsa gerek hic kimse lutfen yasamadigi yabanci oldugu bir duygu hakkinda yorum yapmasin
simdi ben cok kolay hamile kalan biriyim hic cocugu olmayan evlat sevgisini tatmayan bir bayana nasil diyebilirimki takinti yapma bosver saglik olsun hakkim yok cunki hic bilmedigim bir duygu hakkinda kimseyi tesselli edemem

Ağzından öpeyim ablacığım ben sadece bu yazıyı kendi adıma yazmadım hepimiz için yazdım.İğneyi kendine çuvaldızı başkalarına batıranlara her zaman kızarım.
İşte ben şahsen bunu istemek konusunda çok haklı buluyorum kendimi,ve seni ve bizim gibileri...

Osman beye forumdan bahsettim
Üye olacak sanırım soracaklarınızı kendisine sorun
Size cevap verebilecek tek kişi o

Bende sizler gibi biriyim.
Araştırdım buldum denedim ve oldu şükürler olsun
Yine deneyecem ve yine yazacam sonucunu

Hak edene hak ettiğini her zaman vermişimdir
Bu terbiyesizlik değildir sanmam
Aile terbiyemde var şükürler olsun.
Allah korkumda var

Ama çok yazık ki böyle bir cümle kurmuşsunuz

Bu çok uzadı arkadaşım bu cümleyi inanın ben size kurmadım Orkidem,in dediğine cevap olarak yazdım kaldı ki daha önce yazdıklarıma da bakrasanız,size cevap olarak yazdıklarım hepsi saygı çerçevesindeydi.Ağız dalaşını ve kavgayı hiç sevmem.Herkes farklıdır kimileri cevap verir kimileri cevap veremediği için kendini yer ...Üstünüze alınmanıza çok üzüldüm ..

Bence Osman bey buraya üye olmasın arkadaşım biz kadın kadına şurada sıkılmadan derdimizi anlatıyoruz.Sorusu olan ve denemek isteyen Osman Beyi arar bence.
Gerçekten sizi kırmak istemem ama daha önce aklıma gelen şeyi siz kendi dilinizle söylediğiniz için ben de sizin Osman Beyin elemanı olduğunuzu düşünüyorum artık.

bu topik degil sanirim serdalcimm
hani cinsiyet secimi var ya aregonun actigi oraya gelecekmiss

Orkidem tamam da bidenem bu kadın sitesi değil mi canım benim bence olmaması lazım.
nereye gelirse gelsin sonuçta KK ya geliyor.

Orkidem kocaman olmuş kız karnın ama senin dediğin gibi yayılmamış valla yoksa yandan çekilmiş fotoğraf diyemi???

okudum canim okudumm
dedim ya cook arastirdimm
hatta bernurlada tartistik dedimki neden her yerde sen varsin falan diyee
ortakmisiniz falan diyee
oda cocuklari var iki tanee kesinlikle hayir dedi
benim destegim online dedi ben osman beyin yazdiklarindan hic bisey anlamadim zatenn hep bi ornekler vermiss onlarada benim kafa basmazzz
ama onun amaci cinsiyet degil saglikli cocuk sanirimm

bende hic umut vermedim uye olacagindan
cunku erkekler kesinlikle yasakk diye okumustumm
valla herkes kayboldu yineee biz burada iyi yazinca iyi oluyoruzda
biraz olumsuz yazincami kotu oluyoruz anlamadimm eee konumuz bu degilmiydii nere kayboldunuzz hemenn neyse samiracimm canim cabala cabala bosss
hersey boss
insanlar igne iplik uzerinde duruyolarr ben kimseyi kirmadan tartismadan yazisalim istiyorumm ama herkes onayladimi yaziyor onaylamadimi takmiyorcasina cekip gidiyorr:KK43:((((((
sanada tesekkur ederim duyarliligin icin canim benimm sanirim beni butun aksiliklerime ragmen sabirla dinleyen ve yorum yapan sen varsinn ne diyim helal valla oda sabir isterr
bigun patliycan diye korkuyomm :roflol:

Kime diyon kız Orkidem canım benim biz buradayız ama kaç gündür bu yazılanlar beni rahatsız etmişti bugün artık son damla oldu .Ben de kimseyi kırmak istemem ama dayanamadım artık .Sağolsun Nuraycım bana destek o güzel aklıyla hep söylerim zeki kız...Allah gönlüne göre versin.
Onun da hepinizin de...

slm kızlar.nasılsınız.bugün bir arkadaşımla beraberdim.2.oğlunu doğurdu.tam yum günümü beraber oldun dedim.evet dedi.ovülasyon testi kullandım dedi.test pozitif çıktığı günden itibaren 5 gün üst üste beraber olduk dedi.ve doğum kontrol hapını bıraktığı ay hamile kalmış.ama cinsiyet mevzusunu düşünmeden sadece bebek istediği için yapmış ovl.testini.şimdi 2 oğlu var ama düşünüyorum 3.yü diyo korkuyorum o da oğlan olur diye diyo.

size kirildim tabii:çok üzgünüm:
hemmenn cam gibisiniz cat kiriliyosunuz
yada benmi cok alinganimm
zaten dunden beri sebebini bilmedigim bi durgunluk vardi buda eklendi tam olduu
neyse canim sende hamissin sikmayakk canimizii
sanirim bu bebeler bizi duygusal yaptilarrsenağlama

Orkidem bebeğim ne yaptım/yaptık da kırıldın inanki anlamadım.benim sana karşı bişeyim olmadı ki ???O arkadaşla olan konuşmalardan sıkıldıysan senle ilgisi yok ki Orkidem.
Yoksa bilmeden bişey mi yaptım ??Lütfen söyle

Orkidem gerçekten anlamadım ya tartışma benden dolayı çıktı sonra Nuraycım bana hak verip o da bişeyler ama gerçekten neye kırıldık nasıl kırdık bilemiyom.
Toplantım var birazdan gelecem sen yaz bana bebeğim merak ettirme beni olur mu???

gulucuk hosgeldin canim
bilimsel olarakta o mantikli degilmi sence
benim kuzenimde dokuz ay bebegi olmadi
dr demistii karninda sicaklik hissettiginde birde salgi arrttiginda gir demis
suan bi oglu varr bazende istisnalar olabiliyor tabii

evet canım bana da mntıklı gelen bu.ama ben şsşırdım kaldım acaba regl bitimimi yum günü mü diye.amn her ikisindede denerim hangisi tutarsa artık.bu arada serdala ve samiraya katılıyorum.bernur da takıntı yapmışki bu yöntemi araştırmış bulmuş hatta biz daha yeni duymuşken o kaç yıl önce duymuş.demek bu konuda ciddi araştırmalar yapmış.demekki gerçekten çok istemiş oğlunun olmasını.eminim o da öncelikle dua etmiştir bizim gibi.burada herkes istediği cinsiyetten önce bebeğinin sağlıklı hayırlı bir evlat olmasını diledi.ama farklı bir cinsiyet istteyipte bunun için çaba sarfedip araştırma yapmak bernur gibi hepimizin hakkı.o bu takıntıyı bizden önce yaşamış tek fark o.

yok tatlim yaa ben cevap yazmamaniza kirildimm yoksa oylee sahsii bisey yokkk
neyse bosverelimm
bu arada oruc tutcakmisiniz kizlarr
canim ben ilk bebegimde 5 aylik hamileydim bir ay boyunca tuttum oruc hic bir sakincasi yok canim tabiki sende tuttugunda zorlanmazsan kusma falan olmazsa tutabilirsin.sonradan kaza etmek de cok zor oluyor.rahatsizlanmazsan tut canim.

serdalcim canim kafana takma bos yere canini sikma
burdada bana ayni seyi soyleyen cok insanlar oluyor
sonucta hamileyim ve bebegim dogunca 4 cu kizim olucak premature dogan ve kaybettigim bebegimle birlikte
her ne garipse etrafimda ozelllkle oglu olan bayanlar saglik olsun onemli degil kfana takma evlat evlattir diyorlar ama bunu soyleyenler oglu olunca aman nazar degicek milletten gizliyorlar daha gecen bir kizi bir oglu olan bir tanidigim bana saglik olsun diyen kadin 3 cu bebeginin kiz olucagini ogrendi nerdeyse uzuntuden kafayi yedi aglayip durdu catlama noktasina geldi onu dil bilmiyor diye dra ben goturmustum inan cok sasirdim ben bile o kadar uzulmedim oysa daha bir kac gun oncesinden bana hayirlisi sagliklisi olsun diye gecistiriyor neymis efendim o kesin bu bebegi oglan bekliyormus ondan cok uzulmus
ama insanlar kendileri elde edince rahatliyorlar baskalarina gelince takinti yapmayin demek cok kolay olsa gerek hic kimse lutfen yasamadigi yabanci oldugu bir duygu hakkinda yorum yapmasin
simdi ben cok kolay hamile kalan biriyim hic cocugu olmayan evlat sevgisini tatmayan bir bayana nasil diyebilirimki takinti yapma bosver saglik olsun hakkim yok cunki hic bilmedigim bir duygu hakkinda kimseyi tesselli edemem
Gülnisacım ağzına sağlık güzelim.Birde ben şuna GICIĞIM Allahtan sağlıklı erkek bebek istedim,şükürler olsun bana layık gördü verdi diyorlar .Haa bize layık görmedi öylemi.AYIP

yok tatlim yaa ben cevap yazmamaniza kirildimm yoksa oylee sahsii bisey yokkk
neyse bosverelimm
bu arada oruc tutcakmisiniz kizlarr

Orkidem Canım ben elimden geldiğince cevap yazmaya çalıştım,
ama takdir edersiniz ki şu anda işteyim ve işimi bırakıp size yazacak fırsatım olmuyor çoğu zaman,bir de bugün tıkladığım sayfa 10 dak. önce açılmadı açıldığında ise baktım 2 sayfa dolmuş. Neyse alınmayalım olur mu sonuçta bernura yazdıklarımı hepimiz için yazdım ..

tamam serdalcimm ozur dilerim tatlim
sikma caninii duygusallik iste offf bide yanlizim iyice sikildim bunaldimm

lizacim sen osman yildizi nerden duymustun canimm

Ah bebeğim keşke yanında olsaydım yalnızlığımızı paylaşırdık.Türk komşun filan yok mu Allah yardım etsin hepimize gurbette olmak da zor.
Keşke Gülnisa ile yakın olsaydın canım en azından.

Ben oruç tutmak istiyorum ama başka rahatsızlıklarım var bir de hamişlik biraz zor görünüyor bakalım ne ola:nazar:cak.

X