Süper annelersiniz

Gülnisacım karar vermem de şunlar etkili oldu: daha hiçbiriniz cinsiyetini öğrenmemiştiniz bebeklerin ama

yumurtlama gününü hesaplayıp istediğiniz cinsiyette bebek doğabilir diyen bir adam var adını söylemiyim onunki tutmadı bir arkadaşımda, sizin takvimleri sordum doktorlara ona da dedilerki drlar tutma şansı yüzde
80 dediler bende bu şans varken dedim yüzde 20 lik guruba girerim dedim.benim denediğiminde şansı yüzde 80 di ama hiç değilse tutarsa tam tutacaktı 6 yıldır bunu araştırmaktan yorulmuştum ve böylece karar verdim kesin bir çözüm bulup hayatımı artık bir düzene sokayım dedim . ama olmadı GÜLNİSACIM

...............................................................

Son düzenleme:

benimki de agzina surmez aciyi. aciyi birak baharati bile sevmez.

lizacim sen hazirlik yaptim diyorsun bunu nerde yaptin baska drlami oldu sonra kibrisa gittin oylemi

Gülnisacım, ben tanıdığım bir doktora gittim yine aynı şekilde araştırıyorum ve yum günüyle ilgili ve erkek bebek sahibi olma yolları konusunda doktordan yardım istedim.Tabiki çok önceden Kıbrıs olayını biliyorum ama benim cesaretim yotu birde eşim asla kabul etmiyordu.Dr bana bir güzel hepsini açıkladı ve hiçbiri garantili değildir dedi ,tüp bebek yöntemi sonuç açısından garantili ama hamile kalıp kalmaman garanti değil dedi.benim sana önereceğim tek akıllı yol seni kıbrısda birlikte çalıştığımız tüp bebek kliniğine yollamak dedi. ve bu doktor yani ankaradaki dr beni gün gün saat saat takiplerle tüp bebeğe hazırladı.

o kadar kolaymis demek... siz yuzde 5'lik gruba giriyorsunuz dediler ve bitti ha...
GulNisa'cim bence once bebek dogsun tabii belli olmaz supriz olur sana belki ama parani aldiktan sonra adamlara soyle elimden gelen hersetyi yapip bunu butun ulasabildigim yerlerde duyurucam diye. bilsinler boyle o kadar kolay degil insanlara umit berip sonra da aaaa olmadimi deyip gecistirmek...

elif naza katiliyorum gülnisa,belkide tutmayanlar sen gibi duyarli olup aramiyorlar geriye.o yüzden onlarda tuttugunu saniyorlardir.tutanlarin ki de tesadüf bence

Selam Feyzacım, seninde 2 kızınmı var.
benim de 2 kızım var 3.erkek bebek istiyorum ama bir türlü hamile kalamıyorum.:1no2:

canim benim bir oglum bir kizim var bizde 3 niyet ediyoz bakalim hayirlsi seninkiler kac yasinda??niye denk mi gelmiyor yoksa bir problem mi var canim??

kızlar bugun annemınde bizim doktorda randevusu vardı..benım ıcın doktora sormus yuzde 60 erkek gibi gordugunuzu soyluyorsunuz demiş...doktorda demişki kızınız cok kız istiyor ben birsey gormedim demiş

elifnaz canim ya
bak tek umidim tup bebekti ondanda baska sorunlar cikiyor
gel sen su kiz sevdasindan vazgec
bana bir oglan dogur degisiverelim
ustune bir ev birde araba

kabul canim kabul
benim oglan senin olsun ama kizi alirim bak :jeyyar:
zaten biz bunda anlasmistik ev ve araba da esantiyon oldu bana :dance:

kızlar bugun annemınde bizim doktorda randevusu vardı..benım ıcın doktora sormus yuzde 60 erkek gibi gordugunuzu soyluyorsunuz demiş...doktorda demişki kızınız cok kız istiyor ben birsey gormedim demiş

ay manyak mi bu adam ya...
ne yani sen cok kiz istiyorsun diye gormedigi halde erkek mi demis senin bebege
yok mimikacim guvenilmez onun tahminine
ben sana demistim gormedim diyememis doktorluga sey surulmesin diye
sonradan hayal kirikligina ugrayacagina erkek diyeyim bari de degisiklik olursa sevinsin diye dusunmus gerizekali

ay bu doktorlar cok sinir ya (kizlar aranizda esi doktor olan falan avrsa alinmasin sakin. sozum meclisten disar). ama yani boyle seyde ya gordum su de ya da hic tahmin yapma. onlarin agzinin icine bakiyloruz adamlar ne konusuyor yahu...

ay iste bu kadar
sonunda bir oglum oluyor kizlar:roflol:
ben daha nicin ugrasayimki boylesi daha kolay
oldu bu is:roflol:ŞenizŞeniz

canim benim ya...:teselli:
bu kadar sevinecegini bilsem ben daha onceden baslardim bu ise
e madem ugrasayim da esime benzesin bu yoksa bana benzerse foyamiz cikar meydana
kizlar yokmu bilen soyle kara kasli kara gozlu olmasi icin ne yapmak gerekir? :bbo:

tamam canim
o da kabul
soyle acik tenli, renkli gozlu (artik mavi yesil bahtina ne cikarsa) bir oglan cocugu
borclandim yani sana ha. oyle olsun bakalim, dogururuz artik ne yapalim
soranlara da dedeme cekmis dersin artik... kafamçokkarıştı

ama bak sen simdi senin kiz dogunca misarsin ben biliyorum. simdi bosu bosuna oglana hamile biraktirma beni. elimde kalmasin..
oyle olursa da evlendiririz kiz ikisini. accik senin kiz benimkinden buyuk olur ama olsun

Gülnisacım bunlar bence para iade konusunda da sorun çıkartırlar.Şimdi neye göre karar verecekler?Mesela bi kızın oldu diyelim onlara takvim gününde olduğunu nasıl ispatlayacaksın?Bebeğin doğum tarihine göremi hamile kaldığın günü hesaplayacaklar?Yada benim bilmediğim başka yöntem mi var?Tabi para mühim olmayabilir ama onlar bişekilde yolunu bulup takvim harici günde olmuş diyebilirler.

Zaten insanların çoğu 3 aylık alıyor ve çoğu bu süre içinde hamile kalamıyor.E tabi böyle olunca aramıyorlar.O yüzdende sanki onları isteklerine ulaştılar gözüyle bakılıyor böylece başarı yüzdelerini arttırmiş oluyorlar palavra işte.

vallahi dogru...3 aylik alip hamile kalamayn bir daha cesaret edip alamiyordur. dunya para...onlarda her alani hamile kaldi istedigi cinsiye diye istatistik yapiyorlar iste
neyse burayi okuyan pek cok kisi bu isi dusunuyorsa bile vazgecerdir artik insallah

Evet canım aynen öyle.Aslında Gülnisa Aregon yada Orkidem ayrı bir başlık açsalar sakın denemeyin diye daha etkili olur diye düşünüyorum.

Anladım canımya insan gerçekten çok sinir oluyor.Koymuşlar sitelerine üç beş tutan kişiyi göz boyuyorlar.İnsanların duygularını istismar ederek para kazanıyorlar.Zehir olsun.

Canım belki geç döllenme olmuştur.O yüzden erken olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…