Süper annelersiniz

arkadaşlar ben çıkıyorum Allaha emanet olun ii akşamlar (nekadar sık giremesemde çok merak ediyorum süper anneler topiğini aklım hep burda acaba yeni gelişmeler varmı diye yeni bi formül bulundumu diye
kendinize ve bebişlerinize ii bakın görüşmek üzerea.s.a.s.Şeniz

yaw orkidem cinsel perhiz en fazla kaç gün olabilirki adam çatlar yaw:asigim:
üstelik fazla beklemenin sperm kalitesini düşürdüğünü duydum..off hatırlamıyorum.adam netti bensiz dedektif gibi peşinde dolaşamazdımsırnaşık şey..ama tahminimce 3-4günlük bi perhiz olmuş olabilir.
bak şimdi 7.gün adetten bittim.9-10 12 yaptık eminimya 9 du ya 10 13de yum çatlamıştı.ve pas geçmiştik o gün ve ertesi günü net eminim.ateş ölçüyordum....:bbo:

canim sen ne istiyordun??? senin ilk di dimi???
7 ci gün bittginde olcak iliski canim erkek icin ilk o gün sarttttttttttt sonrasiki günler 4 yada 5 gün üst üste yaparsin ama ilk reglin günü olcak iliskiii

nerden bakiyonuz yorumcuya kizlarrrrrrrrrr.malüm bu ay hamis sen ne cikcak bir bakim :)))))
yada bakiverin:)))))

samiram valla diyom ya deneyenlerde sasirsa zaten emin konusmayacagim.bugünden itiberen susayim canim.benimkide olunca o zaman tekrar konusurum:)))))))) tutmadi yada bak tuttu diyem:)))

canim sen ne istiyordun??? senin ilk di dimi???
7 ci gün bittginde olcak iliski canim erkek icin ilk o gün sarttttttttttt sonrasiki günler 4 yada 5 gün üst üste yaparsin ama ilk reglin günü olcak iliskiii

feyzacım ben cinsiyet aramadım.yani ne olursa olsun yeterki bebişim olsun dedim.ama zamanında okusaydım denerdimkaydirigubbakcemile3
samira teyzesi işte benim kuzuşum.fazla bırakmıyorum nazar değerkaydirigubbakcemile3:nazar:dermişim:roflol:

yorumcu bende 12 13 nisan haric tamamen kız gosteriyor bende tutuyo yani

nuraycım merhaba hayatım:))göz açıp kapayana kadar göbüşün büyüvermiş senin şirinen nasıl hareketli mi seni etkiliyo mu ?yaaa dememişmiydım kızın olacak iyilik yapan iyilik bulur allah gönlüne göre verir diye çok şükür :)herşeyden önce sağlıklı eli ayaı düzgüm hayırlı evlat olsun inşallah lüle lüle sari sari saçlar yeşil gözler çok tatlı bi cadı mı olacakmiş bakiim nureren teyzesinden selamlar:))

slm hamile arkadaşlar yorumcu .com a baktınızmı tutuyomu ordaki verilen günler az önce baktım hakkatende adetten 7 gün sonra erkek günü gösteriyo

Canım yorumcu bende de tutuyor.Hatta çin takvimi,yumurtlamaya 2 gün kala durumu yani bilimum kız söylentilerinin hepsi tutuyor.Anlayacağın kızı tam göbeğinden vurmuşum.:1rolleyes:

kızlar bugun doktora gittim 12 haftalık hamileyim.. doktor bana yuzde 60 erkek yuzde 40 kız olabilecegini soyledi sanırım yine oglum olucak..hani erkek diyipte kızı olanlar oldu mu?

Mimikam bence senin hala umudun olabilir tabi kendini fazla şartlandırmamak kaydıyla.Ben kızıma hamile iken 18.haftaya kadar göstermedi .18.haftada doktor çok fazla cinsiyetle ilgili yorum yapmak istemedi ama ben ısrar ettim.Öyle olunca yüzdelik vermeden büyük ihtimal erkek dedi.Fakat 1 ay sonraki randevumuzda %100 kız olduğu ortaya çıktı.

kizlar bu kadar cok muhabbet etmeyin ben burda yokken yaa....
ay oku oku bitiremedim
sayfanin sonuna geldim simdi de kimin ne dedigini unutttum
Anacim kalmiyor iste aklimda, accik az konusun yaw...

yorumcuda bendede kız cıkıyor..Allah'ım bir mucize yapta yuzde 40 ta olsa sansım kız olsun:)

Mimikam insallah canim ya, insallah kizin olur
bu bizim kiz anneleri burda yok kizim soyle suslu, yok sunju yapiyor falan dedikce bende senin gibi dah ada cok ozeniyorum
ama senin doktor bence gorememis bir sey, e goremedim demek te doktorluguna yakismaz bir tahminde bulunmus gibi geldi bana. yani %60erkek %40kiz ne demek ya...zaten her ikisi icinde %50 sansin var yani ultarsonda baktiktan sonra bu kadarcikmi soyleyebildi..hadi canim sende...:kızgın:
bozma moralini, insallah kizdir. bak herseyi de denk getirmissin. en onemlisi de yumurtlamadan iki gun once iliski. insallah kizdir canim...

kizlar bu ay benden umit yok
yumurtlamadim daha yaa...
ayin 22'sinde yumurtlama lazimdi, aylardir tam 14.gun yumurtluyorum
bak uc gun gecti hala ses seda yok
bi dunya test harcadim, yok anam yumurtlamadim ben daha
yani akinti falanda yok
ya kuruyum ya da kremsi cok az akintim oluyor
neler oluyor anlamadim ama bizim spermler bosa gidiyor o kesin, yumurta yok cunku...

kizlar ben daha yeni kalktimm
offf evler oylece duruyorr
neyse islerimi goreyim sizede arada ugrarimmm
*ebruli canimm iki oglun atam olarak ne zaman gebe kaldin biliyosan yazarmisinn
valla o diz dirsek yontemini bende denedim
ama olmadi bakkk
hemde ozellikle 10dk falan o pozisyonde beklemesini soyledimmm
sen cevrende neler duydun bizle paylasirmisinnn
gulnisamm
aksamlari yatsiyi bekliyorumm o yuzden gec yatiyorumm
sabahda namazda kalkamamisimm
ama iyi dinlenmisimmm

Canım iki oğlumada:emir_bebek: inan tam olarak ne zaman kaldığım konusunda emin değilim regl bittikten ten sonra ki günlerden birinde kaldım sanırım,,,,,ama bazı yerlerde okuduğum kadarıyla yumurtlama gününden 2 veya 4 gün önce ilişkiye girilirse kız,,,, yumurtlama gününde ve sonraki iki günde yapılırsa ve bu diz dirsek cinsel pozisyonlarında yapılırsa sanırım erkek oluyormuş ben bunları okuyunca dedim ki kendime benim oğlanlar o yüzden oldu heralde tutuyordu çünkü söylenenler :eek:

elifnaz nerdeyse uc gundur senden tik yok bizde herhande kizi tutturmustur diyoruzkaydirigubbakcemile3simdide umit yok diyorsun
bu senin kizda cok naz etti ama
canim sen gecen testinde silik cikti demistin herhalde bu kadar ustune dustukce yumurtlamada degisiyor yada gecikiyor sen akintinin cok oldugu gunlerde devam et yine
eninde sonunda bulucan

vallahi sorma GulNisacim ya, hemde ne naz
ama dedigin dogru ben yumurtlamayi bekledikce etkilendim o yuzden geciktim herhalde
testim silik cikmisti ama ben kendimi kandirmistim herhalde
cunku yumurtlama gunum yaklastikca bekliyorum ya boyle seyleri
hem akinti falanda yok yaa
yumurtlamaya dair hicbir belirti yok yani
len ben yoksa sakkadanak menapoza falan mi girdim heyecandan kafamçokkarıştı
degildir tabii de aman ne bileyim, yumurtlamiycam herhalde bu ay :1no2:
ay ne salak is bu ya...of valla kusura bakmayin ama sinir oldum artik...

canim ya ne kusuru deme oyle
ben azmi basinizi yedim yok kiz yok oglan diye krizlere az girmedim:roflol:
ama sende yumurtlama falan deme birak artik hepimizinde yum zamaninda kizi oluyor
hem her ay yum takibi yapmak sinir bozucu
ben sadece bir ay yaptim ve hamile kaldigim aydi yinede insani strese sokuyor bir kac ay denemek zorunda kalsaydim delirirdim herhalde
test yapmayi birak ve surekli dene canim boylelikle olur inaniyorum

deniyorum zaten GulNica'cim. Bu isin esimi en cok sevindiren tarafi budur herhalde.:jeyyar:
eskiden mirin kirin ederdim simdi hadi diyorum yuru, sen bana lazimsin yerimseniben
hic sikayeti yok garibimin...
ama diyorum ya yumurta yok meydanda.
adam calisiyor ama bosa valla...

ben bugün süperim valla.kızımın kreşi açılmış.götürdüm bıraktım ohhh beee.çocuğu zaptedemiyodum valla evde.sabaha kadar arda diye bi çocuk var sınıflarında onu söylüyo diyoki anne süslü tokalarımı tak ardada gelmişmidir okula.bu kızlar bi alem oluyo valla.daha 3 yaşında aşıkmı oldu yoksa inanamıyorum yaa.çekicem ben bu kızdan.eline geçeni attı çantasına.koli bandına kadar.lazım olurmuş okulda.üzerindeki süsü püsü bileziği kolyeyi saymayayım bile.çatlak bi de günlük ped yapıştırmış küloduna yaaa.deliriceeeeeeeem.çıkarttırmıyoda.

gulucuk sakla anacim senin sutyenleri falan. senin bu bucuruk tam firlama vallahi given olmaz ona
takar takistirir gider falan okula bir gun Arda'ya gostercem diye...kaydirigubbakcemile3

kizlar orkidem dogru soyluyor bu topikte goz var nazara ugradik
erkek bebek yada kiz bebek isteyen varsa sakin bu topige yanasmayin ne dilerseniz tersi cikiyor tehlikeli topik:roflol:

GulNisa dogrumu diyon ya??/ben yol yakinken sivissam mi acaba mirmirmirmir
ama o kadar cok alistim ki buraya
vallahi merak ediyorum ben burdaki kizlari
bakalim neler yapmis herkes diye merak ediyorum iste
yani siteye birsey falan olsa boslukta kalicam ha...o kadar alistim...a.s

hosgeldin haleciiimm
insallah iyisindirr

regl oldunmu canimmm
bak sende feyza ablayla basla istersenn
kizlar ben kactimm bir saate kadar gelirimm
herkesee muccccuuukkkkkk

canım benim çok iyiyim tatil süper geldi
daha regl olmadım bugün dr a gittim çok güzel toparlamışım biraz parça kalmıştı o beni endişelendirmişti şükür endometrium toplamış
hemen bu ay çalışmalara başlayacağım merak etmeyin:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

X