Süper annelersiniz

kizlar ben cikiyorum yine gelirim.tatilden kalma islerim var.4 hafta gecdi.buradada yagmur bittmiyor of of of.öptüm-özlembay nerelerde ya....

kısslar merhaba tatilden bugün döndümmmm
evimi çok özlemişim
ohh be kk yı daha iyi takip edicem arada bakıyordum ama takip edemiyordum

ben varım kızlar denicem regl bitimini gelecek ay.bu arada regl bitimi ve cinsel perhiz diyonuz ama zaten regl bitimi olunca doğal olarak cinsel perhizde oluyo.yani birbirini tamamlıyo öyle değilmi.

ben bugün süperim valla.kızımın kreşi açılmış.götürdüm bıraktım ohhh beee.çocuğu zaptedemiyodum valla evde.sabaha kadar arda diye bi çocuk var sınıflarında onu söylüyo diyoki anne süslü tokalarımı tak ardada gelmişmidir okula.bu kızlar bi alem oluyo valla.daha 3 yaşında aşıkmı oldu yoksa inanamıyorum yaa.çekicem ben bu kızdan.eline geçeni attı çantasına.koli bandına kadar.lazım olurmuş okulda.üzerindeki süsü püsü bileziği kolyeyi saymayayım bile.çatlak bi de günlük ped yapıştırmış küloduna yaaa.deliriceeeeeeeem.çıkarttırmıyoda.

kısslar merhaba tatilden bugün döndümmmm
evimi çok özlemişim
ohh be kk yı daha iyi takip edicem arada bakıyordum ama takip edemiyordum

hoşgeldin canım.tatilin adı yorgunluk valla.birsürü kirli çamaşır bavullar oohooo.sana kolay gelsin canım.varmı yeni bilgiler duydunmu tatilde

yok ablamm
bu regl bittikten sonra 5 gun korunmali iliski olmuss iste 5. gunmu 6. gunmu ne
korunmasiz iliski olmus ondan oncede iki gun once bi iliski olmuss iste bu 15. gune kadar bir ikiser gun arayla iliskiye devam etmisler
suan olsa olsa bir aylik falandir hamilee
ama bunlarinki sik sik oldu ve reglden sonrada korunmali iliski olmuss

CANIM TAM OLMASI GEREKEN GÜNLERDE KORUNMUS. ama oglani kacirmis da olabilir ucundan yakalamisda:roflol:

gulucuk senin kiz da akiliymis kiz:))))
bende benim kiza günlük ped yapistiririm onu cikarmiyorsa sende ondan tak canim iyi olur temiz olur

canim regl bitcek ilk gün ve 5 güne kadar erkek.regl bitti ve 7 gün gecti o zaman kiz

feyzacım olmadı:sm_confused:
ben şimdi çaktımbak benim kıza hamile kaldığım zaman o 5 gün içinde oldu.ben 7 gün adet oluyorum.senin yola göre 12.güne kadar oğlan değilmi.ben o günlerde hamile kaldım eminimma.s

kızlar bugun doktora gittim 12 haftalık hamileyim.. doktor bana yuzde 60 erkek yuzde 40 kız olabilecegini soyledi sanırım yine oglum olucak..hani erkek diyipte kızı olanlar oldu mu?

slm hamile arkadaşlar yorumcu .com a baktınızmı tutuyomu ordaki verilen günler az önce baktım hakkatende adetten 7 gün sonra erkek günü gösteriyo

yanlis hatirliyon mimoza:mymeka: bi o yontem kaldii
bidaha dusunn
cinsel perhiz oldumuu oda onemliymis bakkkaydirigubbakcemile

yaw orkidem cinsel perhiz en fazla kaç gün olabilirki adam çatlar yaw:asigim:
üstelik fazla beklemenin sperm kalitesini düşürdüğünü duydum..off hatırlamıyorum.adam netti bensiz dedektif gibi peşinde dolaşamazdımsırnaşık şey..ama tahminimce 3-4günlük bi perhiz olmuş olabilir.
bak şimdi 7.gün adetten bittim.9-10 12 yaptık eminimya 9 du ya 10 13de yum çatlamıştı.ve pas geçmiştik o gün ve ertesi günü net eminim.ateş ölçüyordum....:bbo:

gunaydinlar kizlar
aksam gec vaktlere kadar yazismissiniz
ben esim bilgisayara gecince ciktim tabi simdide yoksunuz gec yattiniz dimi
nureren de gelmis canim inaniyorum en kisa zamanda saglikli bir bebege kavusursun insallah
herhangi bir sorunun yoksa mutlaka olur bazanda cok ara vermel hamile kalmayi geciktirebiliyor

görünürde bir sorun yokmuş tabi belli olmaz yaş var:KK43:( güzel dileklerin için çok sağ ol herşeyin hayırlısı canım kız erkek allah hayırlı evlatlar nasip etsin canım ikinci kızımda kız dediler içimden hep sürpriz olucakmış gibi beklentilerim vardı ta ki kendi gözümle görene kadar normal doğumda çok sevdim kızımı ona haksızlık mı ettim diye üzülmüştüm o yüzden dördüncüyü de doğurmuş olsam öyle nasipmiş diyecem şimdi içim rahat sevgilerle:))

kızlar doğum yaptığım hastanede bi kadın vardı odamda.kadın üç kızdan sonra hamiş kalmış.ve bebeği 4 aylık olana kadar anlamamış.üstüne adet görmüş her ay.bulantısı olmuş şüpelenmiş.fakat ne kan tahlillerinde nede idrarda çıkmamış.4 aylık olunca bbunu ultrasona sokmuşlarki bebek var.ve oğlu oldu hemde tam 4 kg..
bana dediki eğer erkenden öğrenseydim kesinlikle aldırcaktım.demekki yaşayacağı varmış dedi.şok olmuştumm

bende herseyde kız cıkıyor..gerci doktor yanılma payı olabilir dedi sonucta yuzde 50 kız yuzde 50 erkek simdide yuzde 60 erkek dedi...kimsede olmadı mı boyle bir durum yahu..

nurerencim canim bir sorun olmamasina cok sevindim insallah seninde tez zamanda hamile oldugunu duyariz bizde eminim bebeciklerimiz dogdugu zaman cok cok sevicez bu yontemleri deneyince insan bir beklenti icine giriyor ondan biraz saskiniz ama gecici bir durum

insan buraya kendini acayip kaptırıyo çok haklısın canım ben o yüzden bazen uzaklaşıyorum etkilendiğim için ama sizleri okumaya çalışıyorum burası bir aile ortamı gibi herkes içinden geldiği gibi paylaşıyor yaaa bağımlılık yapıyo burasııııı:))

bende herseyde kız cıkıyor..gerci doktor yanılma payı olabilir dedi sonucta yuzde 50 kız yuzde 50 erkek simdide yuzde 60 erkek dedi...kimsede olmadı mı boyle bir durum yahu..

X