Süper annelersiniz

Cidden ne olmuş bu siteye , iki gündür uğaş uğraş sayfa bulunmuyor, yetkililer bir çaresini bulamıyor mu acaba ?

kalkin kizlar ne uykusu kiz:)))))
orkiden bende giremiyordum dün girim bir msj zor gönderdim problem oluyor sitede.
selcansin caim öyle geliyor insana acaba ikinci bebegi sevemem falan diye ama oda evlat dogunca göreceksin ikisinide esit sekilde seviyorsun,ikisindede yüregin parcalaniyor düstüklerinde.hayirlisi olsun regl olmussun canim.ama yün günü falan yapma regl bitsin o günden basla callismalara:))))cinsiyet ne olursa olsun hayirlisi olsun.
gülücük insallah canim benim 2 ay sonra dr.konturolüm var.hamis kalmadan önce herseyimi inceletecegim bir sorun varmi sagliklimiyim diye.sonrada 3 ay ilac kullanmam lazim hamilelige hazirlik.nasipse 5 ayim var.topikteki arkadaslar dogum yapmis olcak.biz basliycaz birazda biz onlari merakta birakalim dimi:)))))))

merhaba orkidecim.sen takvimi nuraydan mı aldın?internetten mi?

arkadaşlar.ben size başta da söyledim.hiçbir takvim,hiçbir yöntem tutmuyor diye.özelliklede beslenme diyeti ve yumurtlama günü diye.gülnisacım dördüncü bebişi düşünürmüsün?

hülya cemre hg ,senyenisin galiba pek rasgelmedik senle.senin varmi cocuklarin ?
aregon evet nasipse 3 olsun tam olsun diyoz son tekne kazintisi olcak:))))))

feyzacim nasil siteye girebildiniz ya ben bir turlu giremedim orkidemde oyle oda yazabilmis

canim bende giremiyordum dün bir msj zor gönderdim.bende benim adamdan süphe ettim di:roflol:
giremesin diye araylami oynadi diyekaydirigubbakcemile3
demek ki problem sitedeymis cönkü diger girmek istedigim yerlere hic beklemeden girebiliyordum.ya insan ilisti duramiyor buraya giremeyince.

Bence dördüncüyü de doğur canım yaa, eminmki ileride çok memnun olacaksın, benim üçüncüyü Allah izin verirse doğurmayı düşünüyorum, dördüncüyü de üçüncüye bir hamile kalayım düşünürüz kaydirigubbakcemile3

aregon sen ikinci yi dogur sonra düsünürsün 3 ve 4 :))))))

Allah izin verirse ikinciyi bir doğurayım üçüncü için gerçekten de 7-8 sene beklemeyi düşünüyorum , hem çalış hem ev çocuk yıpratıcı oluyor, ama kesinlikle kalabalık aileden yanayım

gülnisam 38 kadar yolun var ama 4 düsünüyorsan arayi uzatma.
benimde oglum 7 aylikti kiza hamile kaldim ben.ama benim kiz cok kiskanc ondan cekerim gibi geliyor 4 yasinda sabah karnin da agri oldu oksadim karnimi hemen gelmis karninda bebek mi var onumu seviyorsun diye:)))
aregon yas kac senin canim 7 yas arada cok oluyor ya 5 en iyisi cünü arayi uzatinca digerleri büyük ya bebek bakmasi zoruna gidiyor insanin

gülnisam o sekilde de bir sanss varsa onu da denersin canim kizlarinin yardimi olur sana cesaretin kirilmasin.insallah bu dogumu bir atlat kolayca kurtarsin rabbim.sen 4 ben 3 hamile kaliriz beni yanliz birakma:))))

gülnisa hiimm sezeryan olunca en az 2 yil geccek kardesim.hemen olmuyor yani bekliyceksin mecbur 2 yil bekleme 9 ayda gebelik 37 de 4 cü ancak gelir canim.bu ay kaza gecirdim acikcasi ama insllah gebe kalmam.hazirliksiz yakalanmak istemiyorum.

orkidem hos geldin canim nasilsin bugün bebis nasil kücük annesi???
bugün dügünümüz var..3 elti geliyor malesef gidemedik biz.kayinim iyidir.onun icin olsun gitmek isterdim.netten canli yayin yapilcakmis bakalim daha eltiyi bile görmedim ya netten ona bakmiya calisiyorum:)))

feyzacım ben kontrollerimi mayıs ayında yaptırmıştım.herşey normal görünüyordu ama olmadı işte yaz boyu.hayırlısı diyelim.dün gece bol bol dua ettim.umarım allah hepimizede verir tez zamanda.bu arada senin tercihin ne.kızında var oğlunda.3.hangisi olsa daha çok sevinirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…