Süper annelersiniz

feyzacım ben kontrollerimi mayıs ayında yaptırmıştım.herşey normal görünüyordu ama olmadı işte yaz boyu.hayırlısı diyelim.dün gece bol bol dua ettim.umarım allah hepimizede verir tez zamanda.bu arada senin tercihin ne.kızında var oğlunda.3.hangisi olsa daha çok sevinirsin

insallah canim rabbim dualarini kabul etsin insallah en kisa zamanda sevindirsin.benim rabbim ne verirse raziyim ama oglan agirlik basiyor tabiki.kizda olsa üzülmmem yani.benm kiz cok süslü nazli cok acik.oglum sessiz belki bir oglan kardes onla oynuyacak daha iyi olur gibime geliyor.oglum icin belki acilir diyorum

kızlar selam babychose kimlerde tuttu kimlerde tutmadı.kesin bellimiiii

kimsede tutmadı:1no2:
özlemin sanırım çatlatma iğnesinden dolayı tuttu.çünkü yumurta takibi ve iğne yoluyla %90 erkek olur demişti dru.hem sağdan yumurtladı.hemde yumurtanın büyüklüğü ve ilişki zamanıyla %90 erkek olur demişti dru hatırlsdığım kadarıyla:uhm:
ama ben şu kan tazelenmesi olayının daha çok tuttuğuna inanıyorum.babychoiceden bile daha fazla tutuyo eminim.:kahve:
bu arada bebişim çok iyi kızlar. öptük hepinizi.allah doğum yapacak olanlara kuvvet versin çok zor hayatımda yaşadığım en büyük acı.kimseyi korkutmayayım ama yaşamadan kimse anlayamaz.allah yardımcınız olsun

kimsede tutmadı:1no2:
özlemin sanırım çatlatma iğnesinden dolayı tuttu.çünkü yumurta takibi ve iğne yoluyla %90 erkek olur demişti dru.hem sağdan yumurtladı.hemde yumurtanın büyüklüğü ve ilişki zamanıyla %90 erkek olur demişti dru hatırlsdığım kadarıyla:uhm:
ama ben şu kan tazelenmesi olayının daha çok tuttuğuna inanıyorum.babychoiceden bile daha fazla tutuyo eminim.:kahve:
bu arada bebişim çok iyi kızlar. öptük hepinizi.allah doğum yapacak olanlara kuvvet versin çok zor hayatımda yaşadığım en büyük acı.kimseyi korkutmayayım ama yaşamadan kimse anlayamaz.allah yardımcınız olsun

Doğum konusunu bence de hiç açmayalım mimozam, yeni ane adayları var aramızda , ama bizim için en büyük kuvvet sonunda bebişimize kavuşmak olacak, sonra da dötümüzün üstüne oturmak da biraz zorlanacağız ama geliiiip geçeeceeek gamyoncuiremsu

aregonn yaaww dogum cok mu zorr demeyin kizlar arada kramp giriyodaa uykularim kaciyo
sende kan hesabi tuttumu bu arada bende cin de tuttu yorumcudee

Canım bende bütün takvimler erke diyor, kan hesabı da öyle, Orkidem saati gelmeden bu doğum sancıları çekmeyeceğpine göre o güne kadar hamişliğin tadını çıkar, sonradan koca göbüşünü özlemeye başlarsın, doğum zor ama sonuçta kısa süreli bir acı, ikinciye hamile kaldığımıza göre acısı da unutuluyor di mi ama

anladim aregonumm
yaa senden ben cok umutluydum amaa
sans mi dersin kadermii
hayirlisi bee bendede butun takvimler kiz diyoooooo:teytey:

Kızlar siz beni unuttunuz galiba???
Benimki henüz netleşmedi ki ama anlıyorum sizi, benim de pek umudum kalmadı...
Sizde umudunuzu kestiniz sanırım......:çok üzgünüm:

Orkidem Canım benim inşallah ,benim de bu habere çok ihtiyacım var.
Allah biliyor ,özellikle de sana anlattığım sebepten dolayı..
Psikolojim bozuldu valla....
Senin tatlı yediğini biliyom bebeğim o yüzden sormadım.
Sen son aylar da mı başlamıştın tatlı yemeye???

Ha unuttum bugün gideceğim Orkidem bakalım ne diyecek.....
Hazır bile değilim ama????

anladim aregonumm
yaa senden ben cok umutluydum amaa
sans mi dersin kadermii
hayirlisi bee bendede butun takvimler kiz diyoooooo:teytey:

Canım hayırlısı olsun dedik başta sonra da oğlan istedik, kız oluyorsa vardır bir hayır, ne olursa olsun erkek olsun desydik belki de oğlumuz olacaktı ama sonra da neler yaşayacaktık bilinmez, sağlığımız yerinde olduğu için şükredelim...

Orkidem Canım benim inşallah ,benim de bu habere çok ihtiyacım var.
Allah biliyor ,özellikle de sana anlattığım sebepten dolayı..
Psikolojim bozuldu valla....
Senin tatlı yediğini biliyom bebeğim o yüzden sormadım.
Sen son aylar da mı başlamıştın tatlı yemeye???

Ha unuttum bugün gideceğim Orkidem bakalım ne diyecek.....
Hazır bile değilim ama????

Hadi hayırlısı olsun canım, randevun kaçta, bebişinin sağlık haberleriyle dönersin inşaallah...

orkidem kan temizlemesi nasil oluyor kiz????
yeni birsey daha duydum:))))
hadi serdal sende hayirli bir haber bekliyoruz insallah sende memunu olcagin haberi alir gelirsin.rabbim dilegini versin insallah.

arkadaşlar bu iş tatlıya ekşiye pek bakmıyor.şu an yanımda bir arkadaşım var.iki oğlu var ve ikisindede deli gibi ekşi yemiş.ben kızımda ekşi tatlı herşeyi yedim valla çok iştahım vardı.kan yenilenme olayını bende duymuştum daha önce.yengemin bütün arkadaşları bu yöntemle istediği cinsiyette bebeğe sahip olmuşlar.bu arada kızlar benim reglim 2 gün gecikti.

hesapladim benim oglumun ki tutu beyimle 03 senesinde yenilenmis oglum oldu.ama benim kide 2003 de yenilenmis simdi bana göremi beyime göre mi????

X