Süper annelersiniz

orkidem nasıl hesaplandığını bilmiyorum.yengem dediki bana eşinin ve senin doğum tarihlerinizi yaz ben hesaplatayım dedi kan yenilenmesi hesabına göre yapıyo dedi.tmm dedim verdim ama o zaman kızım daha 1 yaşındaydı ve henüz düşünmüyodum 2.yi o yüzden pek üstüne düşmedim yani.hatta sonucu bile hatırlamıyorum ama yengem demiştiki 6 ay bebek yapma oğlan istiyosan demişti 2 yıl geçti üzerinden canım ya.

yok anacim ben elifnazi bilirim eminim yine diycekki kiz dogurmak zor
o yinede yum gununde hamile kalmaz bak biz yum gununde bile kizi yakaladik
yoksa onlarmi bizi yakaladi:roflol:

kulaklarim kizardi dedim kesin biri beni konusuyor :jeyyar:
anaaaa sunlara bak yaa....
anacim bizim ailede kiz bulmak zor
vallahi zor yaa...yalanmi soyliycem size

iyiyim canim iyiyim.
ozledim sizleri a.s.

kocisin tarafi erkekten sengin heraldee
bizdede tam tersii
esimin tarafi kiz kayniyoo:mymeka:
bizim sulalede erkekkkkk

yok canim ya, kocisin tarafi akrma da benimkiler erkekten zengin
kiz aradikca erkek buluyor herkes masallah

Orkidecim bu arada yeni takvimine bayildim.. cok seker olmus yaa

canim olmaz oyle ya sanmam
cunki ben dra da gittim yum icin dr en fazla 48 saat sonra catlar demisti evdede test yaptim yum gununu kacirmam mumkun degil emindim yum gunu ilski oldu

ya ben seninkine hala inanamiyorum.
Orkide tam ne gun yumurtladigindan emin olmadigi icin onda supheliydim
ama sonradan onunda gobegi bir sivri cikti ki kesin erkek demistim kendi kendime.
ama sen.....
yani herseyi denk getirdin (yani bizim bildigimiz herseyi. demekki bilmedigimiz seyler varmis yerimseniben). hayirlisi boyleymis ama cok ilginc yaw

kızlar selam bebişim uyurken hazır giriyeyim bi dedim.çok zormuş bu annelik.özellikle gece uykularım haram oldu.saat 11 12ye kadar uymak yok artık
bebişimle gündüz uyku kaçamağı yapıyorum.gece gaz nöbetlerimiz var.çok nazlı bi kızım var.kızlar kuşuna kurban olayım ben onun bu nasıl bi sevgi anlatamam hiç bu kadar svebeileceğimi düşünemezdim
neyse bence kan tazelenmesi olayı çok tutuyo.çünkü kaç kişiden duydum.hatta bazı hemşireler bile bu yolla tahmin yapıyolarmış.sağdan soldan duydum valla:uhm:..
eğer istatistik tutmak istersek bakalım.aregon yanlış bakmışsındır belki biraz karışık.d.tarihilerinizden bakabiliriz
sonuçta tutmayanda oldu ama inanın babychoiceden daha çok tutuyor:roflol:
bidahakini 2009 210da yaparsan erkek sonra bayağı zaman yok benim.bakalım cesaret edebilirmiyim. şu an deselerki bebek yap doğum acısından dolayı yapmam..hamişler sakın korkmayın.yaşanması gereken bişi olmasa allaho acıytı yaşatmazdı galiba.ama tarif edilemez bi acı.sonuçta bebişim kollarımda olunca herşey unutuluyor:dance:
acilen isim tavsiyelerinizide bekli,yorum. bu arada fotosunu çekip en kısa zamanda koycam teyzoşlar.inanın fırsat bulamıyorum.

kızlar şimdi bi hesapladım bu kan yenilenme olayı bende tuttu.şimdi:ben 1979 eylül,eşim 1975 temmuz doğumlu.kızıma 2004 eylül 12 de son adetimi görmüştüm.e yani benim kanım o tarihte eşiminkinden daha taze oluyo demi.doğrumu yapmışım kızlar ya.bi de siz hesaplayın be.kendinizinkileride hesaplayın hadi bekliyorum

evet kızlar kadın 3 erkek 4 yılda bir
bak şimdi
1979 eylül sen
...
....
...
2003 eylülde
eşinse 1975temmuz
..
..
..
2003temmuz.
yani ikinizde 2003te yenilenmiş.ama senin kanın eşinden daha sonra tazelenmiş.kızın 2004de hamile kalmışsın doğru..

gülnisa hadi sende bi hesapla canım ya.en güzel istatistik sende yapılır sanırım.bu arada keşke banada nasip olsa 3 çocuk

yok bende tutmadi bu kan yenileme isi
hicde aklim ermedi dogrusu ama yinede yaptim
ama tutmadi

hamisler baki benim dogum acayip kolay olmustu
yani butun dogumalr zor olmuyor korkmayin sakin
vallahi ben epidurali aldim uyumusum yaa sonra kisa bir sureligine
hic dogumda uyunurmu???
sonra doktor itme vakti gelince haber verdi

tama dogumdan sonra biraz zahmeti var, oturup kalkmak zor ama yani...
o kadar da olacak
ama dogum inaninki hic zor degil

orkidem benim ve beyimin 2003 de yenilenmis ben maiys 26 beyimin tembuz basi dogmadan önceki yilmi olcak??? oglum 2003 de dogdu nisanda

Arkadaşlar kan tazeleme yöntemini daha önce de duymuştum, ama bende kesinlikle tutmuyor, ilk kızımda da tutmamıştı...

sen 1999 eşin 2000 yani oğlun olması lazım eminmisin kız olduğundan:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…