Süper annelersiniz

Alo kizlar insAllah hepimizin gönlündeki olur canlarim hayirlisi olsun hepimizin insAllah insan cok merak ediyor ya

ay nuraycigim sanada aciyorum ben ya cok iyi kalbli birisin kimseyede kiyamiyorsun sen burcun ayni benim gibi bogamisin bede kimseye kiyamam Allah sanada bebis versin sinavlardan sonra amaKötü Kazen öptüm:dance:

oldu canim ozaman hepimiz caremize bakmamiz gerekiyor bosver ya herkezin kendi isi var dimi sende su an yoyunsun zaten ders falan keske bende cözsem ama beceremem zaten bosver ya öptüm

Cok cok teşekkur ederım SAMIRA. nE KADAR MUTLU oldum bilemezsin, COK HEYECENLANDIM VALLA

DT: 15KASIM 73
SAT: 14şubat

yaa kizlaar bende rejimdeyim yaklasik iki uc haftadir sadece keci peyniri yiyoruum sut icmiyoruum yumurta yeme et yeme
ac kaldim yaaa
bu rada bol bol maden suyu iciyorum gunde 1 sise
yaa hersey iyi hosta bu vajinal dus nasil yapilacak su nasil iceri verilecek ben posetle veriyorum ama
birde su icerde ne kadar kalacak
ya bilgisi olan yazssin lutfen

ben takvimin yabancı sitelerinden birine girdim.ordakendi bilgilerimi girdiğimde sadece erkek bebek için olumlu gün sayısını söylüyor.haziranda 10 gün temmuzda 9 gün varmış.ağustos yine nötr sen kimse kimseden zeki değil demişsin ama öyle değil işte senin bir artın var demekki kardeş:1rolleyes: en azından süper bir ingilizcen var.ben ancak bu kadarını yapabildim....her halikarda yeniden takvim almam gerekiyor.ben en çok insanları ovulasyonla olumlu günleri denk getirmenin çok kolay olduğunu söyleyerek kandırmalarına kızıyorum uyarmaları gerkirdi. biliyorum kızacan ama bu kadar lafın ardında senden sadece temmuzu istersem kızarmısın..:çok üzgünüm:hayır dersende canın sagolsun gerçekten. bu siteen böyle bir konuyu çözebildiğini söylmen bile yeter...sağlıcakla kal.

Merhaba Gulhanos,
Hangi siteye girdiğini söyleyebilirmisin ? Benimde ingilizcem biraz iyidir.
Bende girip bi bakiim.
Samira haklı olarak çok sıkılmış bu takvim konusundan.
Sanırım bana hazırlamıycak :çok üzgünümCanı sağolsun):1hug:
Bende erkek bebek olması için çalışıyorum. Sıkıntılı bir şekilde sürekli araştırıyorum. Belki o bahsettiğin siteden bişeyler bulabilirim.
teşekkür ederim
sevgiler

ben de yeni geldim arkadaşlar 8-9 yılönce çalıştığım dönemde anneler kulübüne üyeydim şimdi çok ara verdiğim için biraz acemileşmişm kusuruma bakmayın herkese selam

yaa kizlaar bende rejimdeyim yaklasik iki uc haftadir sadece keci peyniri yiyoruum sut icmiyoruum yumurta yeme et yeme
ac kaldim yaaa
bu rada bol bol maden suyu iciyorum gunde 1 sise
yaa hersey iyi hosta bu vajinal dus nasil yapilacak su nasil iceri verilecek ben posetle veriyorum ama
birde su icerde ne kadar kalacak
ya bilgisi olan yazssin lutfen

burası süper bi yer ben henüz hamiel değilim ama şimdiden başladım burda yazışanları okumaya ve araştırmaya inş en yakn zamanda hamile olarakta katılıcam buraya size alalh nasip etsin

Merhabalar Arkadaşlar Bende çocuk Düşünüyorum Bilgilerini Herkesle Paylaşan Arkadaşlara Sonsuz Teşekkürler

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------

:roflol::roflol::roflol: nerden tanidin kisssŞeniz
ay canim yaa sorma vallahi disimi sikiyom ozellikle kolaya hasretim napiyimm ama vallahi cook dikkat ediyorum birde bugun esime bi su aldirdim ph i 7.6 iyimi???
dur sen benim esim bu isleri baya iyi biliyomus fizik muhendisligi uzerine okudu yaa akli sira benden iyi mi bilecen diyo :roflol:
yaa hadi bismillah bu ay basliycam yumurtlama gunlerine denk gelmiyo ama napayim tutarmi tutar
buarada oyle boyle bebek kiyafetleri almadim:dance:
yaa nolur dualarinizi eksik etmeyinn:çok üzgünüm:

GÜLHANOS MERHABA CANIM TAKVİM SATIN ALMIŞSIN BENDE 77 DOĞUMLUYUM SİZLERİN TAKVİMİNE BAKARAK KENDİME BİR TAHMİN YAPMAK İSTİYORUM SENİN TAKVİMİ BANA ÖZELDEN YAZARSAN BANA BİR İYİLİK YAPMIŞ OLACAKSIN BÖYLECE ELİMDEKİ DİĞER TAKVİMLERLE KIYASLAYA BİLİRİM TEŞEKKÜRLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…