Süper annelersiniz

medi smart duydum ve bende bu ay almayı düşünüyorum.bende 3 ünde regli oldum hapı bıraktığım için ne zaman yumurtlama olacağını kestirmek zor.

hoşbulduk arkadaşım ben sipariş vermiş bulundum artık aslında 6 aylık düşünüyodum ama sağdan soldan duyulan şeyler azda olsa tereddüte yolaçıyo.o yüzden 3 aylık aldım.nasıl heyecanlıyım anlatamam.hamile kalırsam sevinicem kalamazsam üzülmücem belki.kızıma kıyamıyorum bir taraftan.sen nasıl yumurtlamaya denk getirdin onu nasıl başarıcam bilmiyorum.yeni gelmiş olmama rağmen bu foruma ilginz için teşekkür ederim.

günaydın bile demeyi unutmuşum arkadaşlar o kadar çok kafam karışık ki anlatamam bile.sanıyorum SAMİRA arkadaşımız takvim hazırlıyormuş ben sipariş verdim am mart ayı için kaç olumlu günüm var çok merak ediyorum.samira arkadaşım bu konudan sıkılmışsın galiba forumun bir sayfasına yazmışsın aslında yazmak istemedim ama bir yandanda yazmaktan kendimi alıkoyamadım bana sadece mart ayı için oluşturabilirmisin.istemiyorsanda yada vaktin yoksada sorun değil canın sağolsun.Allah senin ve isteyen herkesin gönlüne göre versin.3 şubat son regli başlangıcım 05.02.81 doğumluyum.ciddi diyorum yapmak zorunda değilsin arkadaşım.benimki sadece merak kaç günüm olucak diye.

bunu bende bir eczacı arkadaşımdan duydum ve bana hiç yan etkisinin falan olacağını söylemedi hatta denedim birkaç kere bi sorun olmadı takvimim geldikten sonra tekrar uygulucam.bence içiniz rahat olsun.doktora sorucakmışsınız gerçi.doktorlar neder bilemem tabii ki.ama sanki hepimizin istedikleri olacakmış gibi bir his var içimde.inşallah bakalım artık hayırlısıyla.

tutup tutmadığı değil canım bilmiyorum olacakmı takvimle sadece çok heyecanlıyım kaç günüm olduğunu merak ettim aslnda hepsini sorardım ama çekindim.bi art niyet yok düşüncemde sakın yanlış anlama.ben şimdiye kadar sadece hapla korundum ve korkuyorum olumsuz günlerimde hamile kalmaktan bi an önce olsun istedim ve şansımın olduğu günleri merak ettim.teşekkür ederim ilgilendiğin için.

birde ben daha dün sipariş verdim daha gelmedi takvimim 1 hafta 10 gün içerisinde gelecek bu yüzden meraklandım ben.

martta 2-3gün var pek uygun değil bu ay sansın daha yuksekyerimseniben

Merhaba Samira,

Yardımına ihtiyacım var ?
Seni burda bulunca kaçırmak istemedim. Geçenlerde takvim için ricada bulunmuştum ama sanırım bu konudan çok sıkıldın . Bi daha şansımı deneyeyim dedim. Benim 4 yaşında bir kızım var, 2. çocuk istiyorum ama eşim kesinlike erkek çocuk istiyor. Bu konuda yardımına ihtiyacım var. Bana erkek çocuk için takvim hazırlayabilirmisin ?
Doğum Tarihim :27.04.1975
Son adet tarihim :27.01.2008
Eğer yok dersen, bi daha bu konuda rahatsızlık vermiycem. ?
Allah herkesin gönlüne göre versin
Sevgiler

samira arkadaşım sen bu konuda bilgilisin bişey daha sorayım mesela takvimde olumlu günler geliyorya örneğin benim yumurtlama zamanından 2 gün öncesine gelen olumlu zamanım varsa ne yapmam gerekir gerçi bunu anlayamam kendi kendime.demek istediğim olumlu günüm bittikten iki gün falan sonra yumurtlama gerçekleşirse kız ihtimali artarmı?ben bu yumurtlama zamanımı nasıl ayarlayabilirim.yardımcı olurmusunuz.doktora gitmem gerekiyorsa ne zaman gidebilirim.teşekkür ederim bu arada tekrardan ilginden dolayı.allahım gönlğne göre versin.

[
bu ay senin 14ünden filan baslıyor ayın 14une kadar korunyerimseniben
marttan ıtıbaren takvım aldın sanırım bu ayı bos gecme diye yazıyorum
14-20subat arası erkek gunlerin
bu ay şansın yuksek yumurtlamana da denk gelebilir diye tahmin ediyorum martta şans dusuk 2-3 gunun var

-------------------------------
http://www.kadinlarkulubu.com/kermes...079/index.html
lutfen destek verin cocuklarımız için...[/QUOTE]benm içinde geçerlimi 14-20 şubat arkadaşım.3 ünde başladmıştı son adetim.belki bu da bi fırsat olur benim için.yumurtlama zamanıma denk gelebilir bu günler.

ay özür dilerim bana yazmışsın bu ay için.heyecandan şaşırdım valla ne yapacağımı panik oldum ben şimdiden.değerlendirsem mi ki bu ayı.

Merhaba arkadaşlaaaarrrr...Hepiniz supersiniz vallahi...Takvimden konuşulunca çok heyecanlandım, hemen yazmak istedim. Samira, bana da yaparmısın bir iyilik. Lutfen benim için de takvim yaparmısın? Biz yaklaşık 5 aydır kız bebek deniyoruz. Buradaki yazıları okuyarak yumurtlama testi aldım ve ona gore denemeye çalışıyorum ama bir şeyleri yanlış yapıyorum ki bir gelişme yok. Onumuzdeki ay hem yumurtlama testi hem de takvimle denemek istedim o yuzden seni rahatsiz ediyorum. Yapabilirsen cok menun olurum, olmaz dersen de canın sagolsun.

samiracımmm nurayım ph değerimi ölçtürdüm 5 çıktı yaa tamda bu ay takvimimle yumurtlama dönemim çakışıyodu ben şimdi bu ay denemiyecekmiyim??? bu arada neden bana dönmedin?

Aaaa buradasın Samira. Bana cevap yazmışsındır belki diye girmiştim, buradaymışsin. Seni zor durumda bırakmak hiç istemem, yapamam dersen de sağlık olsun. Takvim alacak kadar çok para kazanmıyoruz dolayısıyla hiç niyetim yok sipariş etmeye.

ya diyete başladım bugun + karbonatlı suyuda yapacam şimdi 1 ltre suya 1 tatlı kaşığı karbonatı koyup karıştırıp yapacaktık dimi. bide nekadar o suyun orda beklemesi gerekiyo? ben bu ay denersem kesin hamile kalırım gibi geliyo. denemeyimmi acaba ph ım düşük diye?

ph ımın kaç olması gerekiyo? ben taktım bu diyeti yaparım bende balıkta mı yemicem neyicem yav geçen kahvaltıda oturdum peynir, çukulata, yumurta, yağ, kızartma yeme.... oturdum zeytin ekmek yedim yav :)

ph ımın kaç olması gerekiyo? ben taktım bu diyeti yaparım bende balıkta mı yemicem neyicem yav geçen kahvaltıda oturdum peynir, çukulata, yumurta, yağ, kızartma yeme.... oturdum zeytin ekmek yedim yav :)

Merhaba arkadasım,

Bende senin gibi erkek bebek için ugrasıyorum.Takvime gore nisan yada mayısta deniycem.Yumurtlamam uyarsa tabi ben aynı zamanda dr kontrolunde yumurtlama takibi yaptırcam ve mesala nisanda 9 gunum var yumurtlamamı uydurucaz bu gunlere ve yumurtlama olduktan tam sonra ilişki yönteminide takvimle beraber kullanıcaz.Su anda rejim yapıyorum ama bu rejimde ne yenir ne yenmez tam anlamadım.Bol bol sebze ve meyve yiyorum.Birde potasyum hapı içiyorum.PH 1 AY önce 6 idi.Simdi bu hafta yine baktırcam.Dun aksam hamileyken yaptırdıgım idrar tahliline baktım ph 8 mis dr altını cimis normalden yuksek diye.Yine 8 i tutturmam lazım.En az 7 olması gerekiyor ph ın.

gerçekten hepinizde çok iyisiniz bu forumda böyle bir konunun konuşulup birbirimize fayda sağlayacak bilgiler verilmesi çok güzel.başka bir forumada üyeyim fakat bu konu hakkında hiçbirşey yazılamıyor hemen tartışma çıkıyor.bende ph ımı ölçtürcem bakalım yarın kısmetse umarım yüksek çıkar.poliklinikler yapıyomu acaba.bilginiz varmı?allahım hepimizin gönlüne göre versin.bazen vazmıgeçsem diyede düşünmeden edemiyorum açıkçası.doğumdan korkuyorum hamilelik nasıl geçicek bilmiyorum kızımda zor bi hamilelik yaşamıştım.doğumdan sonrası pek korkutmuyor açıkçası kışa gelicek planlarım tutarda hamile kalrsam yaza kadar toparlanırım kızımda yazın doğum yaptım ve koca yaz evde geçti.hamileyken kızımla ilgilenemem diye korkuyorum bir taraftanda okula başlamadan olsun kardeşi kaynaşsınlar istiyorum offf işte böyle eşimde bir taraftan yaşım geçiyo diyo.kafam karmakarışık yani.hayırlısı artık.allah hepimizin gönlündekini versin hayırlısıyla.

NURAYCIĞIM inşallah görürsün yazımı.ben takvimi satın aldım.öncesinde senden yardım istemiştim ama ya görmedin yada bıktığın için cevaplamadın.benim senden bir ricam var benim takvim aralıkta başladı ben kasımda aldım(6 aylık bu arada) ama bir türlü takvime uymak için kullandığım ilaçlar işe yaramadı.bu ay primolid n kullanacaktım dengem şaştı heralde olmam gereken tarihten 5 gün önce hasta oldum.olumlu günler martta4 gün 11 12 13 14. günler ve ben bugün hastalandım.nisan boş geçiyor takvime göre, takvim mayıstada 5 gün .bu günlere denk getiremiyorum.bana yardım edermisin bu konuda fikrin varmı?herşeyi dört dörtlük araştırıyorsun.fikirlerini benden esirgemezsen sana çok müteşekkür olurum.doğum tarihim 4.4.1977 sat 13.02.2008.nuray lütfen duy sesimi. allah gönlüne,temiz yüreğine göre versin....

Samira neden cevap yazmıyorsun??? Emeğine sağlık, ne güzel çozmüşsün bu isi. Hiç olmazsa Mart ayı için bana gunlerimi veremezmisin?
Yapmayacaksan da söylermisin lütfen. Ben burada bir ümitle bekliyorum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…