Süper annelersiniz

yaa niye agliyosun ki elif ablacimm :çok üzgünüm: sadece dusunce olarak anliyorum demistimm inan banaa
ama beni cocuk olarak gormuyosun degilmii 19 yasindayimm
bazen annemi ben yonetirim akil olarakk ikimiz abla kardes gibi dertlesirizz
o bi derdi oldugunda bana ben onaa herseyimizi paylasiriz
hic anne kiz gibi degilizz

hemne insanlar gordum yasi 30 a gelipte oturmasini kalkmasini bilmeyenn
densiz insanlar gordum benn
oyle insanlara bazen sasiyorum yada diyorum ki ben mi cokk yasladim diye kendime kizarimm
ianna bana cevremde esimin ailesindee yasi 30 lari gecen ve ne yaptigini bilmeyen insanlar doluu:çok üzgünüm:
konusmak ile istememm giderim bi koseye otururum agzimi bile acmamm
bide bana laf atarlar iste sen buyumuste kuculmussun diyee:1ninca:
aksine derimm sadece biraz fazla ayrinticiyim derimmlülülülülülü
bazen esimi bile cocukca bulurum aslionda buda iyi bisey degill

canim sirf eskiler degil ben de 14 yasimda nisanlandim 16 yasinda evlendim 18 yasinda ilk kizim oldu bir yyandan güzel cocuklarinla arkadas gibi oluyorsun bir yandan dakötü kendin yipraniyorsun

masallah canim ya. ben 16 yada 18 yaslarimi dusunuyorum da hicbir sey hatirlamiyorum
hala laylaylom musum demek ki
tabii kucuk yasta anne olamk zorda
ama bunun birde sonrasi var
bak ne guzle sen de genc yasta anneanne olursun insallah

valla annem kapali kendi halinde bi kadindir
hic suse puse onem vermezz
ama derimki anne buncaa cocuga ragmen cildin pasparlak birde annem cok cekti bilirsin ailevi meseleler kaynana elti derken
yiprandi kadin ama kucuk gosteriri dedigim gibi susllu puslu bikadin olsa benide gececek valla
bebek konusuna gelince anneme diyom anne valla kuserim diyommkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
oda guluyoo valla yiyecek ekmegi varsa gelir ablamda yakismaz ama dimi bu yastan sonra helede kizi hamileykennkaydirigubbakcemile3

cok tatlisin Orkidecim...bosver sen yasin cokda kucuk degil tabii ki. hem bosuna dememisler "akil yasta degil bastadir" diye...insan yaslandikca degil yasadikca ogreniyor, gelisiyor bence. bak sende bu yasinda hem evlisin, hem bebek bekliyorsun, hem de gurbettesin...masallah...bunlari konusmak kolayda altindan kalkmak kolay degil...sen becermissin ama. Afferin vallahi sana...

yok anacim yok... ne isi var yeni bebekle falan yaw.
annenin dedigi dogru yiyecek ekmegi varsa gelirde bana kalirsa o torun beklesin simdi...bak torun evlattan daha cok sevilir derler ya...baksin bakalim hakikatten oylemi

uzakktan davulun sesi hosgelirr ama gel de bana sor kolaymi bu gurbetlik belki es konusunda cok sansliyimm
ben telefonlarda zirladikca annem beni yatistirdii
zaten oda bi biraksaydi cesmeleri benim suanki durumum bu olmazdii
babam zaten uzaga gitmemi hiiic istemedi bisey olsa anneme senden bilirim dedii
hic kiyamaz canim babam bana dunya bi tarafa kizim bi tarfa derr
bakk yaa bende seni boylee iyicee kiz hasretiyle yanerkenn yarani destimm insallah
kizin olur dunyalar guzeli bizede gosterirsin artikk oglunun adi ne buarada valla ne cok konustum bu gece
yarin sabah kizlarr bana kizacakk oku oku bitiremeyeceklerr:)))

Orkide'cim yaa ben aksamdan beri buraya kok saldim
gidiyorum tatlim artik
oglan uyudu, biraz esimle ilgileneyim. iki dolanayim ortalikta
yarin gorusuruz...opuyorum...

gule gule canimm
allah rahatlik versin bende kalkarim birazdann
zaten baskada kimse kalmadii
kocamaaan optumm sagol beni dinledigin, icin :)))

masallah canim ya. ben 16 yada 18 yaslarimi dusunuyorum da hicbir sey hatirlamiyorum
hala laylaylom musum demek ki
tabii kucuk yasta anne olamk zorda
ama bunun birde sonrasi var
bak ne guzle sen de genc yasta anneanne olursun insallah

canim ben de inan bana o yaslar dane yaptigimi unutmusum cocuklarla birlikte bende büyüdüm galiba bilmiyorum heralde ben kizlari biraz gec veririm beni dinlerlerse ilerde canim sen ciktin galiba sonra görüsürüz

burdayim kizzlaar
baby nursemm hosgeldiinn
duydunmuu tam uc tane prenses varrr
gulnisamin aregonun ve samiraninnn
sen nasilsin canim toparlanabildinmii

suenur burdayim canim
baska bi topikte yazi okudum da
diyorki scs sistemi osman yildir hangi gunde ve satte iliski saatini yazipp tutturmus kadin onu okuyordumm

sevgicim öncelikle down sendromunda sadece ense kalınlığı değil bunun dışındada belirtiler olur burun kökü yassı olur parmakları kısa olur femur boyu kısa olur bu nun gibi bir sürü belirti var canım bunu doktorun çok net görür iyi bir prof bul ve perinatolog olsun amniyosentez falanda önemli ama dr usg bilgileri bunu %80 destekler tetkikler %20 çok iyi bir perinatolog bul hayatım benim karşı komşuma 4 yıl önce aynı şey söylendi kadın 28 yaşındaydı 2.gebelik çok iyi bir prof a gitti bir sürü doktorun aksine bu çocukta hiçbirşey yok dedi ve dediğide çıktı korkma bunun ehline git yeter iyi haberler bekliyoruzhihoyyyt

eda nerde ya...,
adanaya geldi ama hiç sesi soluğu çıkmadı
özledim seni arkadaşım yaaaaa...
gelde görüşelimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…