Süper annelersiniz

kızlar zamanın çok çabuk geçmesini istiyorum
biran evvel tekrar hamile kalmak istiyorum
inşallah yine çabucak kalırım
bilirsiniz kürtaj ve doğum sonrası hamile kalmak daha kolaydır
inşallah allahım bunu ancak öyle unutacağım...

kizlar ben cikiyorumm cok uykum geldii
babynursecim
canim ben kurtaj olduktan sonra ilk denememde hamile kaldim
insallah sende kalirsinn
hepinize hayirli geceler kocamaan optum sizlerii

evet canim daha yeniyim ama sitedeki herkes o kadar sicakki artik gitgide herkesi tanimaya basladim bilee
burası öyle sımsıcak bir topik...
bende kıslara çok alıştım
bir taneside benim çok eski ailecek görüştüğüm biri
polonyaya gitmeden gelir giderdik sonra tesadüfen burda karşılaştık
çok ilginç olmuş dimi?

benim burda iki üc arkadasim kürtaj oldu arkasina cok gecmeden hamile kaldilar cevremde cok kisi var insallah sen de hemen kalirsin

burası öyle sımsıcak bir topik...
bende kıslara çok alıştım
bir taneside benim çok eski ailecek görüştüğüm biri
polonyaya gitmeden gelir giderdik sonra tesadüfen burda karşılaştık
çok ilginç olmuş dimi?

benim evde de yaklasik 8 senedir filan bilgisayar var ama ilk defa yazisiyorum böyle gercekten cok sicak bir ortam bi de senin olay cok ilginc ne güzel bir tesadüf cok sasirdim

ben aslında adanalı değilim izmirliyim
eşim adanalı olunca 6 yıldır burdayım
ama adanadan çok memnunum

ben ondan önce 3 yılda mardinde kaldım bekardım o zaman evlendim adanaya geldim 9 senedir bende gurbetteyim

yapma ya adanamiz biraz sicaktir insanlari gibi gerci türkiyenin bütün sehirleri insanlari güzel ben izmiri demerak ediyorum cok güzelmis kismet olursa bi dahaki gelisimde gezecemmm

ben ondan önce 3 yılda mardinde kaldım bekardım o zaman evlendim adanaya geldim 9 senedir bende gurbetteyim

meslegin dolayisiyla heralde gurbetlik bide üstüne evlilik anlarsin o zaman bizi benim burda bir arkadas var oda adanali ingilizce ögretmeni kizda türkiye degezmedigi yer kalmamis simdide burda evlenmis gelmis sizinkide zor neyse simdi daha baska yer yok dimi adanada kalicisin

X