Süper annelersiniz

izmiri mutlaka gezmelisin görülmeye yaşanmaya değer bir şehir bence...

benim kuzenim orda okuma amacli gitmisti ben cook merak ediyorum kendi ülkemizi tanimiyoruz esim de gezmeyi seviyor bi daha türkiyeye gelisimizde kesin giderim birsey cikmazsa simdi bizim arkadaslar gitti tatile izmire bir tatil bölgesine birsey cikmazsa niyetimiz var daha görmedigimiz cok yer var

inşallah rabbim en kısa zamanda verir
suenurcum ben kaçıyorum laptopun şarjı bitti yatak odasında takacak yer bulamadım
tekrar görüşmek üzere canım

küretaj yaparken rahimin endometriumunu tamamen kazıyıp temizliyorlar
orada yepyeni bir tabaka oluşuyor buda bebeğin yapışmasını hızlandırıyor
hormonal yapıdanda herhalde çok duyarım küretaj sonrası hamile kalındığını burda dr larda aynı şeyi söylüyor canım
zaten tekrar adet olmam bi 30 günü bulur
yine 1-2 ay geçiyor aradan canım...

Merhaba arkadaşlar dünden beri çok kötü karın ağrılarım oldu, bebeğe birşey olacak diye çok korktum, erken doğum mu diye hemen hastaneye yetiştik, şükür bebekle alakalı bir durum değil, ülserim vardı tedavi olmuştum ama hamilelik tekrar tetiklemiş, şükür şimdi iyiyim, maşaallah forum coşmuş, öğleden sonra haftasonu için yazlığa gideceğim, şu sıcakları atlatana kadar neresi serin ben ordayım, pazartesi görüşürüz, selamlar...

aman dikkat et kendine hafif yağsız şeyler yemeye çalış 3.trimesterde mide resmen çoşuyor birde senin ülserin varmış allah kolaylık versin canım
geçmiş olsun

kızlar nasılsınız uzun zamandır uğramadım.biliyomusunuz ben hamileyim dün öğrendim.darısı herkesin basına .artık hayırlısı

evet gülnisacım bol bol yazışırız
eda ancak hasret gideriyordur ailesiyle birkaç gün sonra bana gelir o
özledim valla cadıyı çok değişmiş birde gittiğinden beri zayıflamış o yüzden çok merak ediyorum

merhaba kizlar oofff bi uyku aldi beni gidiyorr
kan sonuclarim geldii
hersey iyi bi tek demirim dusukmussss bol bol sebze ye dedi ama ben sebzeden tiksiniyorum yahuu
mecburen yemem lazim sanirimm
uyku neden olur kizlar yaa normal degilki kendimi cok kotu hissediyorum bu saate kadar uyuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…