Süper annelersiniz

merhaba kızlar iyisinizdir inşallah ben iyiğim bu ay niyeti bozdum takvime uymadan sadece yum günümü bekliyerek denemeyi düşünüyorum çünkü takvimi denk getirmek için adet geçiktirici kullanmak istemiyorum :KK43:(sanki doğaya müdahale etmiş oluyorum inşallah nötr günlerime denk gelir hiç değilse eşit şansla denemiş olurum:)) sevgiyle kalın:))

nuraycığım nasılsın canım sana nereden sesleneceğimi bilemedim inşallah burayı görüp okursun kpss ye hazırlık nasıl gidiyo inşallah en iyi dereceyle kazanıp seni iş kadını olarak bu kadar akıllı zeki hayırsever çalışkan olarak görürüz ve her zamanki gibi senle iftihar ederiz seni çok çok öpüyorum ve başarılar diliyorum bütün dualarımız seninle:))

size birsey demek istiyorum ben Dr.Asliya da sordum kk babychoiceacikcasi cok etik bulmuyormus doga herzaman dengeyi saglar hemde en dogru sekilde yazdi

merhaba kızlar iyisinizdir inşallah ben iyiğim bu ay niyeti bozdum takvime uymadan sadece yum günümü bekliyerek denemeyi düşünüyorum çünkü takvimi denk getirmek için adet geçiktirici kullanmak istemiyorum :KK43:(sanki doğaya müdahale etmiş oluyorum inşallah nötr günlerime denk gelir hiç değilse eşit şansla denemiş olurum:)) sevgiyle kalın:))

eczacı olmanın bunda etkisi varmı. bu ilaç doğacak çocuğa zarar verir diyemi düşünüyorsun??????

Merhaba arkadaşlar, ben de şu takvimden falan vazgeçmeye başladım yaaa:çok üzgünüm:, bu işler hesaplamayla olmayacak, erkek günlerinde yumurtlama oldu ama bu defa da ailece hastalandık, ilişkiyi denk getiremedik anlayacağınız, halbuki üç aydır şubatı bekliyorum, on gün erkek gününe denk geliyordu iki ay önceden geciktiriciiyle yumurtlamayı da denk getirmişrtim, vardır her işte bir hayır, bu ay hamiş olursam çok şaşıracağım:bbo:

eczacı olmanın bunda etkisi varmı. bu ilaç doğacak çocuğa zarar verir diyemi düşünüyorsun??????

Önce hepinize sevgiler

Eczacılık tam deilde önce doktor tavsiyesi sonra zorunlu gereklilik olması gerektiğini düşünüyorum sonuçta adı üstünde ilaç, kimyasal ,hani sabunun bile bitkisel olanını seçmezmiyiz doğal olanını amma burada öle arkadaşlarımız varki doktor tavsiyesi ile gereklilikten bu ve benzeri ilaç kullanıyorlar bunlarada karşı deiğilm

Buarada cinsiyet belirlemenin etik olup olmadığına gelincede düşüncedir etik olduğunu düşünen olur olmadığını düşünen olur.
Bakın şunu hiç duydunuzmu kız evlat istiyorum diyene hiç karışıldığını :KK70:
yani benim yazıştıklarımda erkek evlat die deli olmuyolar yapacaksak bide erkek olsun die tadında bir uğraş bunu da güzel buluyorum. öptüm hepinizi:)

Merhaba arkadaşlar, ben de şu takvimden falan vazgeçmeye başladım yaaa:çok üzgünüm:, bu işler hesaplamayla olmayacak, erkek günlerinde yumurtlama oldu ama bu defa da ailece hastalandık, ilişkiyi denk getiremedik anlayacağınız, halbuki üç aydır şubatı bekliyorum, on gün erkek gününe denk geliyordu iki ay önceden geciktiriciiyle yumurtlamayı da denk getirmişrtim, vardır her işte bir hayır, bu ay hamiş olursam çok şaşıracağım:bbo:

kardeş bu kadar uğraşmışsın vazgeçme. mart ayını dene.inşallah olur.ben mens günlerini bile ayarlayamadım daha.nisan ayındada olumlu gün yok taa mayısa kaldı sabredecem genede... sen de öyle yap vazgeçme....:)))))))))

kizlar bende varim sizin gibi ugrasan banada o guzel bilgilerinizi verirseniz sevinirim
benim elimdede takvim var
ek bir yontemler neler yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.sohbetiniz ilgimi çekti.takvimle ilgili bende bugün sipariş vericektim.kimi olabilir diyo kimide olmaz diyo.tabii ki allahın takdiri.ebnimde bi kızım var ve her anne gibi ikincinin hayırlısıyla eli ayağı düzgün bir oğlan istemem gayet doğal olmalı.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.sohbetiniz ilgimi çekti.takvimle ilgili bende bugün sipariş vericektim.kimi olabilir diyo kimide olmaz diyo.tabii ki allahın takdiri.ebnimde bi kızım var ve her anne gibi ikincinin hayırlısıyla eli ayağı düzgün bir oğlan istemem gayet doğal olmalı.

Hoşgeldin canım, takvimi isterken en az altı aylık al çünkü yumurtlama günlerini denk getirmek çok zor, bunun yanında ilk sayfaları okursan beslenmene dikkat etmen gerekiyor, gerçi ben diyete pek uyamadım, yumurtlsms günlerini denk getirdim ama bu defa da hastalandık ilişkiyi denk getiremedik, anlayacağın uzun vadeli bir çalışma, ama ben bütün bunlardan çok dua etmeni tavsiye ediyorum, Rabbim hapimize hayırlı evlatlar nasip etsin, paylaşımlarını bekliyoruz...

Selam Kızlar,

Bugun biraz yogundum giremedim.Bugun ilk kez medi-smart ovulasyon testini yaptım.cok cok silik ikinci bir cizgi var.Ama varla yok arası.Yumetrlama takibi bu yolla yapan varsa bilgilerinizi bekliyorum.ayin 3unde regl omustum 9.gunde yumurtlamıs olabilirmiyimki adetim en az 31 gunde bir oluyor.Birde dr kontrolunde yumurta takibi nasıl yapılıyor bilen varmı?

Gulhanos ben potasyum hapının cok faydalı oldugunu duydum ama ozellikle potasyum-sitrat olucak deniyo.

ozlemcim potasyum hapi erkek bebek icinmi anlamadim
anlatirsan sevinirim

Merhaba cnm,

evet potasyum hapı erkek bebek isteyenler icin destekleyici oluyormus ama potasyum sitrat diye biliyorum ben gulhanos potasyum glukonat demis.Ayrıca erkek bebek için kalsiyom ve magnezyum iceren yiyeceklerde yenilmemeli.

Merhaba cnm,

evet potasyum hapı erkek bebek isteyenler icin destekleyici oluyormus ama potasyum sitrat diye biliyorum ben gulhanos potasyum glukonat demis.Ayrıca erkek bebek için kalsiyom ve magnezyum iceren yiyeceklerde yenilmemeli.
özlemciğim potasyum glukonatı ben söylemedim.ama hazır preparat kullanmak daha kolay olur heralde.potasyum en yüksek muzda var onuda yemek sıkıntılı hem kilo hem konstipasyon yapıyor...GNC de satılan hangisi peki.bu arada regl tarihimi değiştirmeyi başarsam doktorum ovulasyon takibini yapacaktı adetin 3.gününden itibaren takibe alıyormuş çünkü ortalama 12-14 gün olmakla beraber bazı kadınlarda bu tarih sapmalar gösteriyormuş.yani dediğin gibi 9.gündede yumurtlamış olabilirsin.

ben ph seviyemi öğrenmek için ne tahlili yaptıracağım ve orda hangi ismin karşıtında değer çıkıyo. bugun bir hastaneyi aradım idrar tahlili yaptırım ph seviyemi öğrenmek istiyorum dedim onlarda hayır çıkmaz dediler acaba onların bilmediği orda ... karşıtı yazan rakam falanmı kafam karıştı bilen biri yazarsa sevinirim.

X