Süper annelersiniz

orkidem replemek ne demek ya
yada nicin yapiliyor :uhm:
yada yapilmazsa ne oluyor:roflol:
inan bilmiyorum o yuzden soruyorum cunki benim profilime sen repledim yazmissin hic bisey anlamadim

sırnaşık şeysırnaşık şey
canim yukarda mesajimin ustunde bi terazi resmi var yorumu yaziyosun gonderiyosun
rep puan hani su yesil kutucuklar varya onlar
senin puanin
eger bi mesajini begenirsen cook hakli gorursen ona puan veriyosun
ve boylece puanin yukseliyor
vermezssende bisey olmuyor
puanin az oluyor canimm kontrol panelinin en altina bakincada kimler sana rep vermis gorebiliyosun:lepi:

selcansin sanada verdim canimm eyi gunerde kullan

mimozam fotomu goremedin sen aralik annelerinde varr bakarsan gitmediysen insallahŞeniz

gördüm asyacım maşallah erken çıkmış.benim o zamanlar pek çıkmamıştı. zayıfsın biraz galiba.şimdiden çatlak için bebeyağı badm yağı falan kullanmaya başla.

sorma canim catliycak gibi oluyomm
ne erkeni ay bese girdik valla
ben gec bile diyom
sorma bebe yagi kullaniyom sende varmi canim yaa ne kullandin senn:'(((

günaydın kızlar günün ilk mesajı benden olsun dedim bütünlemeye kaldım ders çalışıyorum o yüzden böyle erkenden bi kalkıyom çalışıp çalışıp yine yatıyom napayım başka çağre yok gündüz kız ev işi yemek akşam koca tek zaman bu saatler.5 ten beri geziyorum evde deli tavuk gibi.orkide canım şu göbeğinin düz fotosunu koysana bi ya böyle net değil sivri olup olmadığı.
elifcim gerçekten biz kaldık tek çocuklu analar olarak tembel gacıyız biz yaw bi cacık olmaz bizden :)))
bende adama anlatıyom yumurtlama takvim falan öylee bakıyo bana aklım ermezde demeyi ihmal etmiyo ama.eeee kaç yıllık kocam bakışından anlıcağımı biliyor bişeyden çakmadığını:)))
gülnisa nerdesin canım ya sen uyanık olursun bu saatlerde eminim mutfakta geziniyorsun şimdi:)))

onlar da bilmiyor.ilgilenen arkadaş hiç 35 li ateşi çıkana raslamadım dedi.ama anormal bişey olduğunu sanmıyorm.bide sabah ağzım kuru kalkıyorum anca 2 bardak su içince kendime heliyorum.belkide ondandır.

canım ozaman sana başka bir site ismi verebilirimm
bende bir ara ateş ölçme yöntemini takip ediyorumm
arada sırada orayıda takip ederimmm

http://www.kadinlarkulubu.com

canım bu sitede anne olmak istiyorum bölmünde ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak bölmüü varrr
ordakii arkadaşlar böyle hamile kalmaya çalışıyorrr
bu siteyii bulmadan önce okurdummm
ordakiler daha bilgilii ateş konusunda

cnm benimde bu sabah 35.7 çıktı biraz geç ölçtüm ama yataktan kalkmadan ölçtüm birde koltuk altından ölçtüm ağızdan olması şartmı yawCADIARZU

evet canım ağızdan olmasıı şartttt
yataktan çıkmadan erken saatteee
benim verdiğim linkte gerçekten eskii sayfalarında çok güzel anlatmışlarr

:roflol:bizim burda 1 tane kadın doğumcu var.hastanede ve özelde çalışıyo.tek yani.ama ii bi dr olduğu için çevre ilçelerden tüm köylerden bütün gacılar orda.randevu almak bile bi mesele.adam bayaaaaa baya yükünü tuttu.mal mülk çok.ailesinde tek erkek miş.karısı da dr.ama gel gelelim 3 kızı var.anaları erkek torun için baskı yaparmış(dedikodu).bende muayneye gidince bu bildiklerimi anlatıcam dedim(şaka tabi) eşim dio saçmalama öyle şey mi olur mu diye.ama anlatsam ne komik olurdu dimi....:roflol:

kız anlat belkii doktor bilmiyordur gerçektennnnn:roflol:

mimoza sen birde dogumun ertesi sabahı uyandıgında o guzel suratlı kızı gorunce hungur hungur aglayınca diyeceksinki allahım sana binlerce sukur.. benimde kayınvalidemler erkek olsun istiyodu.. Ben uyanınca birde dogum psikolojisiyle benim su melek kızımı erkek istediler diye saatlerce aglamıstım.. Bu istenmezmi diye..
canım benim tabiikide öyleee
bizlerde öyleydikkkk ,ama insan oğluda olsun istiyor sadeceeee
genellikle burdakii arkadaşlarımızın saten bir kızı yada 2 kızı varrr
belkii oğlumuz olurmuu diye yumurtlama zamanında hamile kalmaya çalışıyoruz okadar canım

selam kızlar herkes kaçmış herhalde bende kızı bahçeye indirecektim bi uğrayım dedim napıyonuz diye bakayım.orkide o göbiş ne öyle canım ya şimdiden oğlan anneleri çok şişiyor bildiğim kadarıyla sende öylemi olcan yoksa.
valla sizi gördükçe hamile kalasım geliyor böyle yapıyonuz doğurursam kapınıza bırakırım ona göre sizin yüzünüzden hamile kalmış olucam çünkü.
gülnisa senin kızlar ne kıkırdıyormuş öyle hımmm var herhalde bişeyler ne güzel ya iki arkadaş gibi bizde kız kardeşimle öyleydik çocukken arada saç başa kavga ederdik ama olsun güzeldi yinede.ehh şimdide kapışıyoruz gerçi.araya oğlan girdimi bak sen artık bizim oğlan ne yaramazdı hem kazandibi hem bıcırık erkek tepemizde taşırdık valla.halada öyle hiç kıyamayız ona.allahım senin kızlarada yaşatsın erkek kardeş sevgisini.
ay ne güzel kardeşinle birlikte büyümüşsünnnn
canım bence çok ara vermeee,
benimde kız kardeşimle 10 yaş var aramdaaa ve 2 kız kardeşizzzz
annem çalıştığı için yapmamışşş bakan yok diyeee
ben 9 yıllık evliyimmm,ve kardeşimm ortaokul 2 ye geçtiğinde evlendimmm
kardeşim şimdi 22 yaşında ve anneme kızar ablamı neden erken evlendirdinnn ,ben ablamla hiç birşey paylaşamadım derrr
abla senle yaptığımız hiç birşeyi hatırlamıyorum derrr,evde kendini çok yanlı hissediyorrr
onun için bence fazlada yaş farkı vermemek lazımmm
benim kızlarımın arasında 2buçuk yaşş iyikide olmuşş
çünkü arkadaş gibi oldular canımmm
ama biliyorum senin hamileliğin sorunlu geçiyordu dimi canım

civcivim yaa...yok oyle mışmak....bende bir tek ikimiz kaldik deyip duruyorum...

vallahi benimde bazen aklima gelmiyor degil bir cocuk neyime yetmiyor diye...ama sonra ilerisini dusunuyorum...kader yani basimiza ne gelecegi belli olmaz ama iste diyorum ileride anne-baba basinda olmayinca benim oglum tek basina mi kalsin bu koca dunyada. ne olursa olsu kardes her zaman icin bir guvence insana...

elifcim oğlun büyüdüüü ve evlendiii diyelim çocuklarının ne amcası yada halası olacakkk
bayramlarda yiğenleri gelsee dayılarının eline öpse güzel olmazmıı kıııı....

orkidecim ben yaklasik 7 aydir yumurta ve spermin hareketlerini anlatiyorum kocama ama tin tin....bu gun sorsam sanki arapca konusuyorum gibi bakiyor suratim

erkeklerin kafasi erermi len boyle seylere...sengözlerimebaksanab

ya benim kocada öyleeee yakafamçokkarıştı

orkidecim islem tamam...
kiyamam sana yaa...buldun benim gibi yasi gecmisleri birde bilgisayar ogretiyorsun...

Elifcimm inan yazıların cıvıl cıvıl
ben senii hiçç 30un üstünde düşünemiyorum bileee
hep hayalimdeee 25 gibi düşünüyorummm
bu arada ben 30 yaşındayım

elifcim bana dr.adetten sonra 10 ila 20. gün arası gün aşırı demişti.bende 10.gün 12.gün oldu.13de yımırtladım 14dede olmadı ya 12.gün yada 10.gün hamile kalmışım.:uhm:

canım yani sen yumurtlama zamanından önce birlikte olmuş oluyorsun hamileeee
10 ila 20 gün arası gün aşırı denmesinin sebebiii hamile kalamayanaları garanti altına almak için demekki

ali:ahmet ne bu halin .koma serhoşsun gene
ben senden 7 yaş büyüğüm ama sen daha yaşlı duruyon
bak böyle giderse senin kuş ötmiycek küçücük kalmış..
ahmet:benim kuş ötmez küçük kalmıştır ama 2 erkek yaptı
ya senin ki....
Bu iğrenç muabbet bizim iş yerinde çalışan iki adam arasında geçiyo.eşim bana erkek muabbetlerini pek anlatmaz ama ali olana çok üzülmüş .adam g.. gibi kaldı öyle hiç bişey söyleyemedi dedi
alinin 3 kızı;ahmetin 2 oğlu varmış......... yorum lütfennn

ay yarabbim yaaa
oğlu var diye ne diyor adamm:mymeka:

gulnisamm yaa
nereyeeeeee
gule gulee git hayatimmm
senden 3 gun oncede benim randevumm var
yani ben ogrenmis olacamm
sua et bana olurmuu
seni coook ozluycem hayatim
kizlarina kendine iyi bakkk
esine selamlarrr ayy nolduysa bana hekese bi hal hatir soruyom