Süper annelersiniz

:roflol::roflol:
yaww elif ablam su linkimi siliver nette
valla popom zaten genis ama yinede cok istersen koyarimmm
ama cokta degismedi onceki haliylee

isteriz.....isteriz....isteriz....:dance:

hadi kizlar yaa tezahurata baslayin...

yok orkidecim rahatsiz olacaksan koyma yani ben ne bileyim...benneyaptımki
ama

yok feyza ablacim iki aylikciktii
ama onun kesesi yuvarlakti hic unutmam
birde o cok belli belirsizdii yani heryerinden bi cikinti vardii
ne tuhaff buda tam tersii
deli gibi dr verdide almadim fotosunu amaan uzulmustum napiyimm
16 yasimda evlendimm :KK43:(

burda koymuyolar.ben3. gün eve geldim,çarşafla sıktırdım karnımı sımsıkı...ama çok belim ağrıdı.zaten amelyattan çıkar çıkmaz sıkmak gerekiyomuş.

kizlar simdi Gulnisa gelecek yine panik olarak...neeeeeeeee kum torbasimi, carsafmi diye...aman az yazin yaw...

feyza sezeryandan sonra sana kum torbası koydular mı karnına

canimmmm yok kiz senden duydum burda a yok öyle birsey canim sen ne yaptin carsaflami sardin.normal dogumlarda sarip bagliyorlar öyle ama bizimkiler ameliyat
olunca korsaya bile izin vermiyorlar canim.tehlikeli diyorlar.
ben sezeryanla dogum yaptim 7 ay sonra yine hamile kaldim bu bile sakincaliymis
ama birsey olmadi görenler zaten sezeryan dogmamis gibi büyük oluyor diyorlar yok bende o kadar büyük kalmadi sasiyorlar.

isteriz.....isteriz....isteriz....:dance:

hadi kizlar yaa tezahurata baslayin...

yok orkidecim rahatsiz olacaksan koyma yani ben ne bileyim...benneyaptımki
ama

yok elif ablacimm geri siliyom yaa ne rahatsiz olucamm
zaten sizi az cok taniyorumm
hepiniz karisiniz dimii
yoksa erkek varmi aranizdaa:mymeka:

uffffffffffffffffffff orkidem ne yapmissin kiz 16 yas daha kendim kücücükmüssün canim erken evliliginde bazilarinda düsük etkisi oluyor.hayirlisi insallah mutlu mesut olda canim.

yok feyza ablacim iki aylikciktii
ama onun kesesi yuvarlakti hic unutmam
birde o cok belli belirsizdii yani heryerinden bi cikinti vardii
ne tuhaff buda tam tersii
deli gibi dr verdide almadim fotosunu amaan uzulmustum napiyimm
16 yasimda evlendimm :KK43:(

bak bu benim 5 haftalik dedigim resim tam fasulye gibi kesesi. bebekte nokta gibi (belkide uzaktan cekilmis bilmiyorum zoom falan varmidir sırnaşık şey, anlamam o isten). ama bebekte nokta gibi oyle cikinti mikinti yok...
kiz yoksa sen hakikatten......

kaynanam diyo ki.....sen çok dantel örerdin,noldu sana hiç örmemişin....
bende dedim daha önemli işlerim var artık....
anlamadı ama öyle baktı.....

:roflol: anlamistir kizzzz kaynanalar kacin kurasijeyyar
hic unuttamam biz de bir kaza atlasmistikkkkk :1shok:kaynana hanimmm paldur küldür girmistti odamiza:eek:ama beyim rezil ettti.sırnaşık şeya.s

yok elif ablacimm geri siliyom yaa ne rahatsiz olucamm
zaten sizi az cok taniyorumm
hepiniz karisiniz dimii
yoksa erkek varmi aranizdaa:mymeka:

orkidecim ben yaklasik 7 aydir yumurta ve spermin hareketlerini anlatiyorum kocama ama tin tin....bu gun sorsam sanki arapca konusuyorum gibi bakiyor suratim

erkeklerin kafasi erermi len boyle seylere...sengözlerimebaksanab

erkek mi ben mi....erkek olmak istemişimdir hep.çok derim -sanslı olsam anam beni erkek doğururdu diye- senağlama

aynen valla biseyden caktiklari yokk
amaan biz ne icin ugrasiyoz sanki
olacak olan iki kisinin parcasi olacakk.........ne biliyim bazen bunca cabalara yazik diyorum kanimca

orkidecim islem tamam...
kiyamam sana yaa...buldun benim gibi yasi gecmisleri birde bilgisayar ogretiyorsun...

sagolasin canim benimm
senin yokmu yaa
senide gorelim
cinsiyetini ogrendinmii
bi bak bakalim benim gobuse ben daha ogrenemedim sence neye benziyo bu gobusun icindeki gizemlii sirrrŞeniz:CüvCüv:

canim ya benim de var göbisim olmaz mi hic hem de masallahi var:roflol:ben de koyacagim insallah cekip...
bence seninki de erkek olacak tipki benimki gibi derrrrrrrrrrrrmisiim:roflol:

MIMOZA'CIM, belki daha once yazmissindir da ben hatirlayamadim...sen yumurtlama gunuyle kiyaslarsan ne zaman hamile kalmistin? yani yumurtlamadan kac gun onceydi son iliski??

elifcim bana dr.adetten sonra 10 ila 20. gün arası gün aşırı demişti.bende 10.gün 12.gün oldu.13de yımırtladım 14dede olmadı ya 12.gün yada 10.gün hamile kalmışım.:uhm:

ali:ahmet ne bu halin .koma serhoşsun gene
ben senden 7 yaş büyüğüm ama sen daha yaşlı duruyon
bak böyle giderse senin kuş ötmiycek küçücük kalmış..
ahmet:benim kuş ötmez küçük kalmıştır ama 2 erkek yaptı
ya senin ki....
Bu iğrenç muabbet bizim iş yerinde çalışan iki adam arasında geçiyo.eşim bana erkek muabbetlerini pek anlatmaz ama ali olana çok üzülmüş .adam g.. gibi kaldı öyle hiç bişey söyleyemedi dedi
alinin 3 kızı;ahmetin 2 oğlu varmış......... yorum lütfennn

selcan biraz yavaş :mymeka:.. kız yazılırmı böle şeyler. noktalı yerleri hiç anlamadık yani tatlicadiarzu
adam olan zaten bu tür konuşmaları uluorta yapmaz.ne biçim adam 10 oğlu olsa ne yazarrrrr:kızgın:

X