Süper annelersiniz

selam kizlar
bugun giremedim cok isim vardi ani bir kararla birazdan almanya ya gidicez zaten bir suredir dusunuyorduk kismet buguneymis
bir sure burdan ayri kalicam iki hafta kadar sizleri cok ozluycem
beni unutmayin emi:a015:
agustosun 16 sina rv aldim dra gidicem tabi o zamana kadar gelmis olucam
edacim sen gidince tekrar polonyaya donucenmi bilmiyorum ama eger donmezsen bile buraya yazmayi unutma ve sana iyi yolculuklar
civcivim canim hic birsey icin uzulme ca nini sikma hersey yoluna giricektir insallah
halecim sende gelmissin iyi olduguna sevindim
orkidem kis ben gelince su cinsiyeti ogrenmis ol
elifnazim bak beni unutma sakin orda firsatini bulurmuyum bilmiyorum siteye girmek icin
bu tatil icin kizlar cok israr etti dayanamadim
diger kizlar sizlerde burayi boslamayin hepinizi opuyorum
:a015::a015:

Gülnisacım çok iyi yapmışsınız canım biraz sanada moral olur tatill
bende yılbaşında almanyadaydımmm
evet haftaya pazar gidiyorum türkiyeye temelli ve geri dönmeyeceğim buraya annemlerde kalacamm eşimden 10 ay ayrııı
annemlerde bilgisayar yokk ,eskisi gibi giremem ama fırsat buldukçaa internete kaçarr yazılanları okurum ve birşeyler yazarımmm
ay çok duygulandım ben şimdi yaaa:a015:güle güle git arkadaşım

selam kizlar
bugun giremedim cok isim vardi ani bir kararla birazdan almanya ya gidicez zaten bir suredir dusunuyorduk kismet buguneymis
bir sure burdan ayri kalicam iki hafta kadar sizleri cok ozluycem
beni unutmayin emi:a015:
agustosun 16 sina rv aldim dra gidicem tabi o zamana kadar gelmis olucam
edacim sen gidince tekrar polonyaya donucenmi bilmiyorum ama eger donmezsen bile buraya yazmayi unutma ve sana iyi yolculuklar
civcivim canim hic birsey icin uzulme ca nini sikma hersey yoluna giricektir insallah
halecim sende gelmissin iyi olduguna sevindim
orkidem kis ben gelince su cinsiyeti ogrenmis ol
elifnazim bak beni unutma sakin orda firsatini bulurmuyum bilmiyorum siteye girmek icin
bu tatil icin kizlar cok israr etti dayanamadim
diger kizlar sizlerde burayi boslamayin hepinizi opuyorum
:a015::a015:

aaa nereye yaa????? :kızgın: nerden cikti simdi Almanya isi...Supriz yaptim Gulum yaa, hic beklemiyordum...iki hafta da uzun be anacim...:çok üzgünüm:
neyse gule gule gidin gelin insallah...arabayla gidiyorsun herhalde, ucaktan korkuyorum diyordun hep...
yap bakalim senin zillilerin gonlunu, haklilar onlarinda seninde ihtiyaciniz vardir degisiklige, hem iyi olur bebekten once, rahat bir tatil yaparsiniz...
offff ozluycem ben seni yaa....Eger firsatini bulursan arada gir de ceeee de bize bari...
bende seni opuyorum GulNisa'cim...saglikla gidip gel insallah...

evet haftaya pazar gidiyorum türkiyeye temelli ve geri dönmeyeceğim buraya annemlerde kalacamm eşimden 10 ay ayrııı
annemlerde bilgisayar yokk ,eskisi gibi giremem ama fırsat buldukçaa internete kaçarr yazılanları okurum ve birşeyler yazarımmm

edacimm bak vallaha doverim senii:mymeka:
cabukk bi internet al
oyle anlamam int cafe falan anacim zaten gurbetteyim
bide bu ayriliklara dayanamammsenağlama

hadiiiii...kizlar ne oluyor boyle ya...giden gidene...Eda'cim ben senin temelli gidecegini anlamamisim...Yani 10 ayligina gidiyorsun da sonra donecekmisin yine??
10 aya kadar ben bile dogurur buyuturum len bebegi, sen nereye gidiyon simdi...

neyse canimcim yaa, sende gule gule, saglikla git insallah. anaciginin yaninda rahat edersin simdi on ay ne guzel...ulen ben evlendim evleneli toplam 1 aydan fazla kalamadim anacigimin yaninda, ne sanslisiniz ha.

ay moralim bozuldu yaa...biriniz daha gidiyorum derseniz karismam valla....Çok üzgünüm çoook

niye kalmadin elif ablam
sendedemi benim kaderimden var esinmi cok kiskanc
yada ailesimi izin vermedii
hee de bakimm su olumlu dunyadaa
bunlar onlaraa :mymeka::

niye kalmadin elif ablam
sendedemi benim kaderimden var esinmi cok kiskanc
yada ailesimi izin vermedii
hee de bakimm su olumlu dunyadaa
bunlar onlaraa :mymeka::

yok tatlim biz ayni sehirde yasiyoruz zaten, simdi kendi evim varken annemin evinde kalinmaz yerimseniben
sadece tatillerde iste beraber kaliyoruz.

bana bak sende oyle esinin ailesini falan karistirma yaw boyle seylere...yani haddim degil biliyorum kusura bakma ama seni cok seviyorum ben. yasin benden cok kucuk ve inan kardes gibi goruyorum...esinin kiskancligina birsey denmez, karisisin kiskanacak tabii ama ailesini fazla sokma tatlim iliskinize...ne demek yani, esinin ailesi senin kendi ailen yaninda gecirdigin zamana karisacak...olmaaaazzzz... ay ne olur Orkide'cim eger firsatin varsa, yani herkesin kendine gore duzeni vardir, ev ici iliskileriniz bilmek mumkun degil ama eger elinden geliyorsa konusturma sakin onlari kendi ailen hakkinda.

ay ne olur tatlim kusuruma bakma ama ben cok hassasim boyle konularda herhalde...birden kendimi tutamadim iste...hakikatten bil ki seni samimi hissettigim icin yazdim...

kizdim sana elif ablaa coookk
ama ikide bir ozur dilemenee
canim ne var bundaa
yaa elif ablacim ben ipin ucunu bunlara basta verdim
yasim kucuk ya birde
tepeme biniyorlarrr:KK43:(((
ama firsat vermiycem artik zten seneden seneye bile goremiyomm birde diyom
bunlar beni cocuk yokken ailemden kiskandilar kimbilir cocuk olursa torunumuzu ozledik falan filann ooofff offf
kesinn tatsizlik cikacakk yanii biyerde kopacakk adim gibi eminim
dediydi dersinizz

kizdim sana elif ablaa coookk
ama ikide bir ozur dilemenee
canim ne var bundaa
yaa elif ablacim ben ipin ucunu bunlara basta verdim
yasim kucuk ya birde
tepeme biniyorlarrr:KK43:(((
ama firsat vermiycem artik zten seneden seneye bile goremiyomm birde diyom
bunlar beni cocuk yokken ailemden kiskandilar kimbilir cocuk olursa torunumuzu ozledik falan filann ooofff offf
kesinn tatsizlik cikacakk yanii biyerde kopacakk adim gibi eminim
dediydi dersinizz

aman kopacagi yerde kopsun bosver...hicde takma kafana...cocuk olunca zaten esin biraz daha senin agzinin icine bakar olucak gorursun. Bunu firsat bil Orkide'cim...

yani onlarda anne-baba tabii kotu seyler yap demiyorum ama olmaz canim...yani bir tek imza attin diye senin annen-baban olamazlar...seni dogurup buyuten var obur tarafta...yok yok senin yasin kucuk diye biraz kendilerine alistirmaya calismislar herhalde ama eminim bundan sonra bebeginde olucak ya, isler daha farkli olur...artik seninde ailen olacak...bebek olana kadar insan kendini aile gibi goremiyor kocasiyla..

amaaaaannn çenem açildi yine. dedim ya, isler bu konuya gelince cok konusurum ben...

yaa kizlarr ben aregonu iyice merak eder oldumm
yok yok bu kiz neden gelmedii
insallah sagligin yerindedir canimm
dr erkek dedide sevinctenn daha atlatamadinmii
yoksa kiz dedide uzuldunmu diycem ama
sen kiza zaten hazirladin kendini ismini bile koydun
yaa kizlar kafayi yiycem nerde bu kizzz

yaa kizlarr ben aregonu iyice merak eder oldumm
yok yok bu kiz neden gelmedii
insallah sagligin yerindedir canimm
dr erkek dedide sevinctenn daha atlatamadinmii
yoksa kiz dedide uzuldunmu diycem ama
sen kiza zaten hazirladin kendini ismini bile koydun
yaa kizlar kafayi yiycem nerde bu kizzz

valla bende artık iice merak etmeye başladım.
bence dr kız dedi oda uğramıyor.
eğer erkek deseydi bişekilde bize ulaşiırdı çünkü merakta olduğumuzu biliyor
en son kız dediği için tekrardan gelip yazmıyo galiba..:uhm:

sorma canim catliycak gibi oluyomm
ne erkeni ay bese girdik valla
ben gec bile diyom
sorma bebe yagi kullaniyom sende varmi canim yaa ne kullandin senn:'(((

asyacım benim karnım 6 aylıkken bir çıktı pir çıktı:roflol:
ben nivea bebeyağını kullanıyorum.banyodan sonra ıslak karnıma kullanıyorum.hiç çatlak olmadı:nazar:.şimdiden başla.bademyağı pis kokuyo

canım benim yaa ben çıkmışım sen gelmişsinnnnn
nasılsın canımm
iyiyim diyeyim ama iyi değilim şimdide bulantı başladı edacım çok kötüyüm hiç yemek yiyemiyorum su bile içemiyorum çok bulanıyor bacım yaaa....öff hiç birşeyim yoktu şu hamile kalana kadar benim hamileliklerim kötü geçiyor canım ne diyim işte

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar burdayım, netim dün bağlandı, evi taşıdık yerleştirdik çok şükür rahatım artık, yeni haberler var mı sayfalar bayağı ilerlemiş, kimse cinsiyet öğrenmemiş sanırım , ben bir defa gittim o da kan ve idrar tahlili içindi, ultrasona girmedim, doktorum izinden dönünce gideceğim, sağlık durumumuz iyi şükür , yalnız çok sıcaak :bbo: , bebişimin hareketlerini düznli hissettiğim için kontrol konusunda acele etmiyorum, yeni süper anneler gelmiş, onlara da hoşgeldin diyiyorum, eee yeni haberler varsa alayım...

yumurtlama testi kullanan var sa bana yardımcı olabilir miiiiii
daha günüme var ama çift çizgiyi görünce 24-36 saat içinde yumurta çatlıycak mışş
yani ben çift çizgiyi görünce ne zaman korunmayayım.
12 saat sonra mı,24 saat sonra mı,yoksa hemen mi olsun:asigim:
hemen olursa erken mi olur acaba.tşkkkkk.

Bence 12 saat sonra çalışmalara başlasan daha iyi olur canım, ne olur ne olmaz yumurtayı boşa vermeyelim :eek:

selam kızlar nasılsınız aregon hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya bi hamiş oldun elini eteğini çektin valla.
gülnisa kız nereye gittin sen ya napcan almanyada bizi bırakıp gidiyon aaa olmadı bak şimdi ben kiminle dertlerşcem şimdi biraz otur evinde ya maşallah maşallah 41 kere.güle güle git güle güle gel inşallah.
eda sende gidiyormuşsun allah allah ne oldu size ya sende bi laptop al bari gitmeden önce yazarsın sürekli diğer türlü girmezsin nete falan.

selam kızlar nasılsınız aregon hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya bi hamiş oldun elini eteğini çektin valla.
gülnisa kız nereye gittin sen ya napcan almanyada bizi bırakıp gidiyon aaa olmadı bak şimdi ben kiminle dertlerşcem şimdi biraz otur evinde ya maşallah maşallah 41 kere.güle güle git güle güle gel inşallah.
eda sende gidiyormuşsun allah allah ne oldu size ya sende bi laptop al bari gitmeden önce yazarsın sürekli diğer türlü girmezsin nete falan.

biz neciyiz kiz buradaa:mymeka::dilcikar:
aregon canim hosgeldin nihayet hayattasin haberini aldimm
canim bidaha boyle merakta birakma bizii neyse iyisiniz ya oglunla cook sukurryerimseniben
selcansincim aregonda bizdenn o 6 aylik hamile
ama henuz belli degil cinsiyetii
yakinda ogreniz artikk

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar burdayım, netim dün bağlandı, evi taşıdık yerleştirdik çok şükür rahatım artık, yeni haberler var mı sayfalar bayağı ilerlemiş, kimse cinsiyet öğrenmemiş sanırım , ben bir defa gittim o da kan ve idrar tahlili içindi, ultrasona girmedim, doktorum izinden dönünce gideceğim, sağlık durumumuz iyi şükür , yalnız çok sıcaak :bbo: , bebişimin hareketlerini düznli hissettiğim için kontrol konusunda acele etmiyorum, yeni süper anneler gelmiş, onlara da hoşgeldin diyiyorum, eee yeni haberler varsa alayım...

ya sen nerdesin kac zamandir...:kızgın: ulen meraktan catladik burda..aman sagliginiz yerinde ya artik korkmaya baslamistim vallahi

yeni eviniz hayirli olsun canim, gule gule oturun...her sey yerlestigine gore artik bizi habersiz birakmazsin herhalde...

X