Süper annelersiniz

selam kızlar herkes kaçmış herhalde bende kızı bahçeye indirecektim bi uğrayım dedim napıyonuz diye bakayım.orkide o göbiş ne öyle canım ya şimdiden oğlan anneleri çok şişiyor bildiğim kadarıyla sende öylemi olcan yoksa.
valla sizi gördükçe hamile kalasım geliyor böyle yapıyonuz doğurursam kapınıza bırakırım ona göre sizin yüzünüzden hamile kalmış olucam çünkü.
gülnisa senin kızlar ne kıkırdıyormuş öyle hımmm var herhalde bişeyler ne güzel ya iki arkadaş gibi bizde kız kardeşimle öyleydik çocukken arada saç başa kavga ederdik ama olsun güzeldi yinede.ehh şimdide kapışıyoruz gerçi.araya oğlan girdimi bak sen artık bizim oğlan ne yaramazdı hem kazandibi hem bıcırık erkek tepemizde taşırdık valla.halada öyle hiç kıyamayız ona.allahım senin kızlarada yaşatsın erkek kardeş sevgisini.

orkidem kiz masallah kocaman olmus gobusun...yani bu kadar kusmaya, mide bulantisina falan iyi buyumus bebecik yazik...

civcivim yaa...yok oyle mışmak....bende bir tek ikimiz kaldik deyip duruyorum...

vallahi benimde bazen aklima gelmiyor degil bir cocuk neyime yetmiyor diye...ama sonra ilerisini dusunuyorum...kader yani basimiza ne gelecegi belli olmaz ama iste diyorum ileride anne-baba basinda olmayinca benim oglum tek basina mi kalsin bu koca dunyada. ne olursa olsu kardes her zaman icin bir guvence insana...

güzel yazmışsın arkadaşım.
bende çok zor hamile kaldım.hamile kalana kadar kimse kız erkek lafzı etmiyordu.hamile kalınca şükür dedik.allah bu duyguyu isteyen herkese tattırsın dedik.taki bebeğin cinsiyetini öğrenene kadar.kız olduğunu öğrenince başlarda pek laf duymadım.ama sonralardan anladımki insanoğlu hep ister ister ister.. sonu gelmez bu isteklerin.çevreden bu türlü keşke ilki oğlan olsaydı gibi laflar duyunca tabi bende etkilendim.ama şimdi çok pişmanım.allahım sağlıkla kucağıma almamı nasip etsin şimdilik hiç bişi düşünmüyorum.tabiki evlat evlattır kız erkek farketmez ama illa oğlan olsun diyenler etrafta oldukça bu işler bu şekilde devam edecek maaleseffbenneyaptımki
inşallah allah oğlu olana kız kızı olanada erkek evlat sevgisini tattırsın asıl inancımız bu yoksa evlat ayrımı değil......

cancazim, sen simdi dogacak kizina konsantre ol...gerisi bos. ay ne guzle yaa...yumuk yumuk cikip gelecek bir kac haftaya kadar...

orkidem masallah Allah nazarlardan saklasin...ne guzel de cikmis kiz göbisin:emir_bebek:
sagolasin canim benimm
senin yokmu yaa
senide gorelim
cinsiyetini ogrendinmii
bi bak bakalim benim gobuse ben daha ogrenemedim sence neye benziyo bu gobusun icindeki gizemlii sirrrŞeniz:CüvCüv:

güzel yazmışsın arkadaşım.
bende çok zor hamile kaldım.hamile kalana kadar kimse kız erkek lafzı etmiyordu.hamile kalınca şükür dedik.allah bu duyguyu isteyen herkese tattırsın dedik.taki bebeğin cinsiyetini öğrenene kadar.kız olduğunu öğrenince başlarda pek laf duymadım.ama sonralardan anladımki insanoğlu hep ister ister ister.. sonu gelmez bu isteklerin.çevreden bu türlü keşke ilki oğlan olsaydı gibi laflar duyunca tabi bende etkilendim.ama şimdi çok pişmanım.allahım sağlıkla kucağıma almamı nasip etsin şimdilik hiç bişi düşünmüyorum.tabiki evlat evlattır kız erkek farketmez ama illa oğlan olsun diyenler etrafta oldukça bu işler bu şekilde devam edecek maaleseffbenneyaptımki
inşallah allah oğlu olana kız kızı olanada erkek evlat sevgisini tattırsın asıl inancımız bu yoksa evlat ayrımı değil......

MIMOZA'CIM, belki daha once yazmissindir da ben hatirlayamadim...sen yumurtlama gunuyle kiyaslarsan ne zaman hamile kalmistin? yani yumurtlamadan kac gun onceydi son iliski??

ayy kizlarr cok sevindimm
cok mutlu ettiniz sagolun yaaaaa:sm_cool:
gulnisamm birden buyudu canimm
evet feyzacim dort ay bitti bes aydan bir hafta aldikk
kizlar sizce nasill sivrimii ne dersiniz
o konu hakkinda kimse yorum yapmmamisss:çok üzgünüm:

canim iyi iyi masallah popo yok gibi.kiz olunca popo oluyor ya:))
ama yinede son aylarda doguma yakin zamanda tam belli oluyor sivrilik. o zaman da zaten
oglumuzun cinsiyeti cok tan belli olcak insallah annesi

aha kızzzzzz sen 50 kg mu hamile kaldın maşallahhhh.ben şimdi koycam göbeği 9 aylık diycem herkes inancak valla

kiz sende abartiyorsun yok artik.zaten 62 sin galiba ne 9 aylik göbek olcak sende kiz :)
sezeryanmiydi canim dogum ben iki dogum yaptim arka arkaya sezeryanla o kadar yok orkidenin yarisi kadar ama:))))))

selcansincimm yaa biz ne dogurduk nede yasimiz ilerledi
daha 19 yasindayim
ilk bebek kimbilirr iki uc cocuktan sonra nasil oluruumm
canim kendine kizma normal bunlarr

orkide valla sivrimsi ama tamda belli degil daha yaa..
benimki mesela sonlara dogru top gibi olmustu iyice ama baslarda boyle cok sivride degildi, seninki gibi.
birde arkana bak bakalim. popoşun buyumus mu?? sırnaşık şey

Son düzenleme:
elif ablam oglanin fotolarini buldum diyodun soyle 11 haftalik falan varsa onu koy
cok parliyo demissinn yaa flasi kapat oyle cek ozamn parlamaz
bak simdi diycem sana

bu adrese girr resmi yukle
host it e bas
sonrada cokan linkin birini yapistir buraya en sondakini forum 1 yazanda olur
bekliyozz

orkide valla sivrimsi ama tamda belli degil daha yaa..
benimki mesela sonlara dogru top gibi olmustu iyice ama baslarda boyle cok sivride degildi, seninki gibi.
birde arkana bak bakalim. popoşun buyumus mu?? sırnaşık şey

:roflol::roflol:
yaww elif ablam su linkimi siliver nette
valla popom zaten genis ama yinede cok istersen koyarimmm
ama cokta degismedi onceki haliylee

elif ablam oglanin fotolarini buldum diyodun soyle 11 haftalik falan varsa onu koy
cok parliyo demissinn yaa flasi kapat oyle cek ozamn parlamaz
bak simdi diycem sana

bu adrese girr resmi yukle
host it e bas
sonrada cokan linkin birini yapistir buraya en sondakini forum 1 yazanda olur
bekliyozz

tamam tatlim...
sadece 1 tanesi guzel cikmisti o da 5 haftalik olan. fasulye gibi bir sey, senin isine yaramaz yerimseniben
digerlerinin tekrar fotografini cekeyim o zaman...

orkidem kiz sende baya kücük mü evlendim canim yaaa,birde ilk bebisini düsürmüssün rabbiiiiim
bunun ömrünü uzun etsin canim bellimisdi onun cinsiyeti????

X