Süper annelersiniz

yumurtlama testi kullanan var sa bana yardımcı olabilir miiiiii
daha günüme var ama çift çizgiyi görünce 24-36 saat içinde yumurta çatlıycak mışş
yani ben çift çizgiyi görünce ne zaman korunmayayım.
12 saat sonra mı,24 saat sonra mı,yoksa hemen mi olsun:asigim:
hemen olursa erken mi olur acaba.tşkkkkk.

ben kullaniyorum canim. ama ben kiz bebek icin ugrastigimdan test pozitif cikmadan bir gun onceki iliskiden sonra c. perhiz basliyorum yerimseniben
ama gorunen ortada tutmadi hala.....herhalge pozitif ciktiktan 24saat sonra denersen daha iyi olur erkek bebek icin.

elif ablacim nasilsinnn
off sohbet edecek konuda yok en iyisi topige uygun biseyler soram sanaa
haaa
seyi soracaktimm
hani diyolarki kiz cocougu annenin karninda toparlanir oglan cocuguda kayarmiss
senin oglan hic bi tarafa yigilip kaliyomuyduu
birde benim bebis oyle guzel tepmeliyoki anlatamamm
ama bi sagdan bi soldan bi ortadan daha cok sag taraftan tepmeliyo yaa

selam kızlar nasılsınız aregon hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya bi hamiş oldun elini eteğini çektin valla.
gülnisa kız nereye gittin sen ya napcan almanyada bizi bırakıp gidiyon aaa olmadı bak şimdi ben kiminle dertlerşcem şimdi biraz otur evinde ya maşallah maşallah 41 kere.güle güle git güle güle gel inşallah.
eda sende gidiyormuşsun allah allah ne oldu size ya sende bi laptop al bari gitmeden önce yazarsın sürekli diğer türlü girmezsin nete falan.

herkse sapir supur bize yarabbi sukur haa...seni selamsiz sabahsiiiiiiiiz..:1closedeyes:

eeee bende iyiyim civcivim...sormadan ben soyleyeyim dedim...yerimseniben

elif ablacim nasilsinnn
off sohbet edecek konuda yok en iyisi topige uygun biseyler soram sanaa
haaa
seyi soracaktimm
hani diyolarki kiz cocougu annenin karninda toparlanir oglan cocuguda kayarmiss
senin oglan hic bi tarafa yigilip kaliyomuyduu
birde benim bebis oyle guzel tepmeliyoki anlatamamm
ama bi sagdan bi soldan bi ortadan daha cok sag taraftan tepmeliyo yaa

Orkidecim benim oglan toparlanip kaliyordu karnimda. ama sag sol hatirlamiyorum yaa simdi, yani iki tarafta da boyle buzulup duruyordu hatta obur tarafima dogru yatiyordum kaysin diye...
yaa su sag/sol meselesini okudum yine dun biraz...yani tesadufmudur bilmiyorum ama soldan yumurtlayip da oglu olani duymadim hic. sagdan yumurtlayip kiz tutturan var ama oda tek tuk.
sen biliyormusun canim nerden yumrutladin??/

ayy
elif ablacimm
bilmiyom yaaa
ama ilk haftalarda daha cook sag tarafim agridii
ilk uc ay sag tarafim sancidi
tahmini yumurtlama donemimdede sag tarafimdii
ama ilk iki aylikken oirtatdaydi kayma birazda soldaydi hareketleri simdi isee sagdaaaa

ayy
elif ablacimm
bilmiyom yaaa
ama ilk haftalarda daha cook sag tarafim agridii
ilk uc ay sag tarafim sancidi
tahmini yumurtlama donemimdede sag tarafimdii
ama ilk iki aylikken oirtatdaydi kayma birazda soldaydi hareketleri simdi isee sagdaaaa

eee iyi haber bu...insallah sagdan yumurtlamissindir...oyle olunca erkek ihtimali daha yuksek diye okuyorum hep.

orkidem sen nerde yaşıyosun.gününü beklemeden git dr a.
beklemek kadar zor bişi yok.
burda dr a 80 ytl ödüyosun,1 ay istersen her gün git sorucağın bişi var sa
ben 2 gün arka arkaya gitmiştim göstermemişti çünkü.
tabi ulturasona sık girmekte doğru değil ama merak işte...

canim ben sana sormusumdur belki daha once ama vallahi unutuyorum yaa..
senin kac cocuk var simdi??
ne zaman istiyorsun yeni bebegi??

demee yaa bana erkek cikmisti hay allah
insallah bende tutarr

canim seninki tutar insallah...bana bu uymuyor ama bak oteki cin takvimi uyuyordu...yani bunalrin ikisinin ayni olmasi gerekiyor aslinda..
o yuzden inanilasi seyler degil ama bende senin gibi bakip duruyorum aslinda..

Orkidem canım senin için doktor bir tahminde bulunmadı mı yaa, bayağı büyümüş oğluşun maşaallah

aregon nerdesin kıs öldük meraktan:mymeka:
dra niye gitmiyosun kıss valla çatlıcaz.sen takvimini babychoiceden aldın dimi.diyet ve yumurta takibinide yaptırmıştın dimi
zaten sen fazla takıntı yapmıyodun.birdaha ne zaman gideceksin.çok rahatsın valla ben olsam on defa gitmiştimfisfisfis

argon hayatimm ondan sonra hiiic gitmedimkii
iste agiustosta varr ne diyimm cok hareketli ama yinede bilememm

argon hayatimm ondan sonra hiiic gitmedimkii
iste agiustosta varr ne diyimm cok hareketli ama yinede bilememm

gitmiş galiba.
neyse asyacım nasılsın.ya sana şunu söliim hareketli ise erkek olmsı daha fazla ihtimal.ben geçen nstye bağlandım.tembel kız hareket etmedi bir türlü.drda çok tembel dedi:roflol:
erkek bebekler çok hareketli olurmuşçhele bu aylarda tekmeleri çok sert olurmuş.benim kızın hareketleri meğer çok azmış.aynı dönemli bi kadın vardı drda.oğlu olacakmış.çok fena oluyorum dedi.çok sertmiş tekmeleri.demekki benim hissettiklerim hafifmiş.kadını bi dinlesen çok dertliydi:1shok:

aaa vallahmi mimozacimm yaa
bak bunu tahmin edemedim hani erken hissediliri duydum da bunu duymamistimm
vallaa canim ben 17 haftalikken gozumle goruluyoduu bazen bi vuruyokii
icim eziliyo sankii bide onca kusmama ragmen
bebek demekki iyi guclenmis almis vitaminini
nebiliim canim yinede fazla umitlenmek istemiyorumm12 haftaik bi resminde cikintisi varr bi tek ona bel bagliyorumm
yaa ne zormus su merak halinde olmakk

çıkıntı belki başka bişidir onu biz anlamayabiliriz.ama çok hareketli olmasından şüphelenebilirsin.hele senin tam zamanı.çok hareketli ise valla kadın dün anlatıyoda çok fena hareketli dedi.olabilir yani...

mimozacim bak ben kendimdeki belirtileri yazam sana
coook uykum var surekli uyuma istegi varr
dort ay boyunca kustum
karnim gec ciktii
gogus uclarim koyulasti
karnimda tuyler vardi zaten onu bilemiycemm
yuuzumdee cok tektuk sivilvcelenme cikti henuz lekelenme yok
basim cok agriyorr
seftali ayran ot kola acayiiipp canim cekenlerrr
su siralar tatliya dustum
bebegimin hareketlerini onceden hissetmistim ama simdi dahada kuvvetlendi :dance:KK43:bu cok hosuma gidiyor)
butun takvimler kiz diyoo
alyans karnimin ustunde saga sola hareket ediyorr
karnimi gordugunuz ve bildiginiz gibii
simdilik bunlarrr
birde yeni bisey duydumm anne karninda bebek toparlanirsa kiz kayarsa erkekmiss
ne kadr dogru tartisilirr

çıkıntı belki başka bişidir onu biz anlamayabiliriz.ama çok hareketli olmasından şüphelenebilirsin.hele senin tam zamanı.çok hareketli ise valla kadın dün anlatıyoda çok fena hareketli dedi.olabilir yani...

cnm o kadininki bayaa uyuktur seninle falandirr
ama benimkisi kucuk daha teyzesii:1hug:
amaan saglikli ve hayirli olmasi artik daha oncelikli basiyor bu saatten sonraaa.s.

kizlar benim yumurtlama testi pozitif cikti bugun. dun aksam yaptigim negatifti ve biz calisma yapmistik...ne dersiniz yaa bugun de iliski yapsam mi acaba??

X