Süper annelersiniz

elifcim valla bende anlamiyorum ama yum gunu oncesinde ben korunmustum o gun hamile kalmam mumkun degil bende o kadar duzenli v dus yaptimki anlayamiyorum hani alkali ortamda x spermler yasamazmis ben iki gun oncesinden basladim gunde bircok defa v dus yaptim onun icin siringa aldim yani nasil olurda x kacar anlamiyorum bu kiz dogsun dovucem ben onu :roflol:baksana onca ugrasmama ragmen butun y leri atlatip yumurtaya onceden kacivermis ya olmaz boyle sey

eger kizsa hakikatten cok sasircam yaa...yemin ediyorum bak...biz burda bosunami akfa patlatiyoruz anacim yaa...seninki eger kizsa butun dogru bildiklerimiz allak bullak edecek...
o yuzden diyorum ya bence erkek...garibim acmista bacaklarini gorsunler diye ama pipisi kucuk daha ne yapsin annesi. yerimseniben..bekleyip gorucez bakalim ama ben senden cok umitliyim...

yaa kızlar bilen varsa yazsın
şu saglık ocagına kayıt teranesi nedir yaaaa benim yan komsu tutmus soylemiş, hamile benim komsu diye illa beni cagırıyorlar bugun yine soylemişler demin kadın zile bastı soyledı
ama kaydımı isteyecekler
ee benim muhtar kaydım baska yerde hadi onu ordan al nufusa git kaydı degiştir ordan buranın muhtarına git bu sıcakta bana iş cıkardılar yaa napacam ben saglık ocagında ne varki bana faydası olcak cok canım sıkıldı yaaa bi ton iş cıktı ve nasıl ters yerlerde
cezası varmış yaptırman lazım dio
oyle kızdımkı ne diye soyluosun sen benim hamile oldugumu yaaa basıma iş cıkardı kadın yaaaaaa senin ustune vazife mi agzında bakla ıslanmıyo zaten kadının:mymeka:

ii geceler kızlar..
nuraycım sağlık ocağına kayıt olman senin yararına.takip ediyolar.tetanoz aşını kilo takişbini ücretsiz kan ilaçlarını ve bebek doğduktan sonrada aşı ta olaylarını devlat karşılıyor.çok güzel bi uygulama.bana tetanoz aşısı yapıldı.kan ilaçlarımı ücretsiz sıraya girmeden alıyorum.bebeğim doğuncada Fenilketonüri hastalığının erken tespiti için gerekli olan(allah korusun)topuktan kan alımı testinide ücretsiz yapıp seni bilgilendiriyorlar.bu ve benzeri tüm işler için sağlık ocakları gerçekten çok ilgili.canım hiç üşenme ve kaydını yaptır......

elifcim sen nasılsın.valla artık çok heyecanlanmaya başladım tabi.evimize yeni bi insan katılacak.çok hoş oluyor içim...ve doğum yaklaştıkça kızmış erkekmiş gibi fikirlerin ne kadar yanlış olduğunu anlamaya başladım.içimdeki benim yavrum.kocamla benim ortak yavrumuz.kızmış erkekmiş diye bu kadar merak ettiğim için her değişik halimi kızmı erkekmi diye yorduğum için, keşke erkek olsaydı dediğim için,kısacası yavrumu saçma düşüncelerle sıktığım için ondan özür diliyorumsenağlama. ..geçen rüyamda onu emzirdim kucakladım kokladım.o kadar gerçekçi bi rüyaydıki allahım beni affet.ben anne olacağım.yavrumu erkek yada kız diye beklenti içinde geçirdiğim günler için ondan af diliyorum.bu muhteşem bi duygu olmalı.içimde bi mucize var onu bana verene şükürler olsun...
doğum yaklaştıkça bu tür düşüncelerim artık iyce su yüzüne çıkmaya başladı.yoğun duygusallık yaşıyorum ondan olmalısenağlama
anne olanlar beni anlamıştır.beni,m gibi bi çok ilk bebeğini bekleyenlerde zamanı gelince yaşadığım bu duygu fırtınasına yakalanacaklar eminim...
herkese ii geceler kızlar.

günaydın kızlar nasılsınız
gülnisa canım sen kıbrıs hayalini unut zaten senin oğlun olcak ne o öyle kızıma ciciler alıyorum yazmışsın şaşırdınmı kızım sen ya oğlanı yapcan kız gibi anneannemin dedikleri hep çıkar bana geçenlerde kızının küçüklüklerini ver dağıt dedi arkadan kız gelir diye düşünürsen kızın olur dedi.yapma sende şöyle ciciler almayı bırak.
cicimini canım sen ocakta çalışmalara başlıyacaksan potasyum hapı falan alma vajina ph yüksek olursa çok fazla mantar enfeksiyonuna yol açabiliyor.zaten vajinal duşla ph o an değişiyor.diet yapabilrsin canım ek olarak.yaz ayındayız karpuzun 1 diliminde 600 mg potasyum var bolbol karpuz yiyin.
benden sonra gelenler benden önce hamiş olacak valla bı gidişle ben tembel gacı kaldım böyle.
gülnisa canım kadeşimin kız arkadaşıyla evlenmesi mümkün değil.imkansız hatta.kızım var bişey yazmak istemiyorum bu konuda ama allah korusun allahım öyle bir evlilik yaptırmasın çok mutsuz olur kardeşim ve bizde aynı zamanda.
bi kahvaltı hazırlayım ben hadi buyrun gelin sizde.

canim insallah oyle olsa heyecandan yazamazdim bile ellerim titrerdi herhalde
ama bugun bir arkadasi gormustum oda diyorki daha 11 haftalikken dru demis bacak arasinda birseyler goruyorum diye ve simdi oglu var yani artik cok daha erkenden tahmin ediyor drlar benimkine ise tam tersini soylemisti

gülnisa ya bu doktordaa geldi ,geldi seni bulduuu kafa yanıtmak içinn
keşke hiç sormasaydın canımmmm doktora:mymeka:
belkiii bu kadar strese girmezdikkkkk,
inşallah erkektirr yaa,bu doktoru daha dövcez ha unutma

elifcim valla bende anlamiyorum ama yum gunu oncesinde ben korunmustum o gun hamile kalmam mumkun degil bende o kadar duzenli v dus yaptimki anlayamiyorum hani alkali ortamda x spermler yasamazmis ben iki gun oncesinden basladim gunde bircok defa v dus yaptim onun icin siringa aldim yani nasil olurda x kacar anlamiyorum bu kiz dogsun dovucem ben onu :roflol:baksana onca ugrasmama ragmen butun y leri atlatip yumurtaya onceden kacivermis ya olmaz boyle sey

bu kız olursa çok yaramaz olacak annesiiii
baksana erkeklerii bile geçmişş

:roflol:elifnaz cok sekersin ya guldurdun beni
belkide haklisin yavrucum daha kucuk oldugu icin dr goremedi
ay insallah oyle olmustur bu gittigimde gorur bari
zaten bu defa yanilma payi olacagini sanmiyorum ve eger kesin kizsa bu yontemler cope

ama bu sefer doktoru çok zorlama sonra sana doğuma kadar kız der

elifcim sen nasılsın.valla artık çok heyecanlanmaya başladım tabi.evimize yeni bi insan katılacak.çok hoş oluyor içim...ve doğum yaklaştıkça kızmış erkekmiş gibi fikirlerin ne kadar yanlış olduğunu anlamaya başladım.içimdeki benim yavrum.kocamla benim ortak yavrumuz.kızmış erkekmiş diye bu kadar merak ettiğim için her değişik halimi kızmı erkekmi diye yorduğum için, keşke erkek olsaydı dediğim için,kısacası yavrumu saçma düşüncelerle sıktığım için ondan özür diliyorumsenağlama. ..geçen rüyamda onu emzirdim kucakladım kokladım.o kadar gerçekçi bi rüyaydıki allahım beni affet.ben anne olacağım.yavrumu erkek yada kız diye beklenti içinde geçirdiğim günler için ondan af diliyorum.bu muhteşem bi duygu olmalı.içimde bi mucize var onu bana verene şükürler olsun...
doğum yaklaştıkça bu tür düşüncelerim artık iyce su yüzüne çıkmaya başladı.yoğun duygusallık yaşıyorum ondan olmalısenağlama
anne olanlar beni anlamıştır.beni,m gibi bi çok ilk bebeğini bekleyenlerde zamanı gelince yaşadığım bu duygu fırtınasına yakalanacaklar eminim...
herkese ii geceler kızlar.
canım hele sen doğurrr,onun yüzünü gör,koklaa ,emzir bak ozaman ne kadar seveceksinnn
hasta olsa oturup ağlayacaksınnn
ben kızımı normal doğum yaptığımda o daha ilk doğduğu an ağlamaya başladımmm
aklıma hani derler ya anne olunca anlarsınnnn
ben nasıl dünyaya geldiğimi anladımmmm,annemin beni dünyaya getirmek içinnn neler çektiğini anladımmm,bu o kadar güzel duygukiii erkekler bunu hiç birzaman anlamayacaklar

ben o zamanlar daha gençtim.yum günü falan bilmiyodum.ama çok sık olduğunu hatırlıyorumcoksekeriremsu
yanlız arkadaşlarım arasında araştırma yaptık.2 kişinin oğlu var.6 kişinin kızı var.2 oğlu olanlar haftada 1 yada 15te 1 ilişkiye girdiklerini söylüyolarkafamçokkarıştı.hamile kaldıkları zamanda.
ama kalan 6 kişi paso yatakta.:roflol:
işte adam her istediğinde olursa hep kız olur.
ayıp kaçmadı umarım yazdıklarım....

yok canım yok ne ayıbı bizlerde yazıyoruzzz
bak benim teyzem varrr aynı yaştayızzz o yeni evlendiiii
onlardaaa yeni evliyken acıyacak diye fazla birlikte olmamışlarr teyzem hamile ve oğlu varrr,
bide polonyada benim bir diyetisyen arkadaşım vardı,onu bir oğlu vardııı,2 nciye hamileydii bebek erkektiii,dedim keşke bu kız olsaydı ne güzel bir kız bir oğlan olurduu
yok dedii ben çok mutluyum çünküü bunu da oğlan istiyordum dediii ve yumurtlama zamanında sadece tek ilişki ile hamile kalmışş canım 2 sindedee
yani onunda oğlu var canımmm
o yüzden gülnisanın kine inanıyorum ben oğlu olacağına

sabah dil altından ateş ölçüp te 35 li çıkan yok mu

canım bilmediğim sorulara cevap veremiyorumm hiç ateşde ölçmedimmm
ateşle ilgili soruları ateş ölçme sayfasındakii yazan arkadaşlara sormak lazımmm
birde burdakii arkadaşlar ateş ölçmediler herhalde öyle biliyorum

günaydın kızlar nasılsınız
gülnisa canım sen kıbrıs hayalini unut zaten senin oğlun olcak ne o öyle kızıma ciciler alıyorum yazmışsın şaşırdınmı kızım sen ya oğlanı yapcan kız gibi anneannemin dedikleri hep çıkar bana geçenlerde kızının küçüklüklerini ver dağıt dedi arkadan kız gelir diye düşünürsen kızın olur dedi.yapma sende şöyle ciciler almayı bırak.
cicimini canım sen ocakta çalışmalara başlıyacaksan potasyum hapı falan alma vajina ph yüksek olursa çok fazla mantar enfeksiyonuna yol açabiliyor.zaten vajinal duşla ph o an değişiyor.diet yapabilrsin canım ek olarak.yaz ayındayız karpuzun 1 diliminde 600 mg potasyum var bolbol karpuz yiyin.
benden sonra gelenler benden önce hamiş olacak valla bı gidişle ben tembel gacı kaldım böyle.
gülnisa canım kadeşimin kız arkadaşıyla evlenmesi mümkün değil.imkansız hatta.kızım var bişey yazmak istemiyorum bu konuda ama allah korusun allahım öyle bir evlilik yaptırmasın çok mutsuz olur kardeşim ve bizde aynı zamanda.
bi kahvaltı hazırlayım ben hadi buyrun gelin sizde.

tık tıkk ben geldim aç kapıyııı ,nasılda güzel olurduuuu
demek öyleymişşş,
kızının cicilerini vermezsen arkadan kız gelir
bende dağıtmamıştım ilk kızımınkileriii,kız olursa giydiririm diyeee öylede oldu garibim ablasının kıyafetleriyle büyüdüüü
neyse kalmadı artıkk bebek kıyafetlerimizzzz
3 ncüyü doğurduğumdaa ilk çocuğum olacakmışş gibi iğneden ipliğe herşeyini yeni almak istiyorum

edacim unuturmuyum tabi dovucem
ama benim uzun yillardir gittigim iki dr var biride bu beni ilk evlendigim gunden bu yana takip ediyor o yuzden dr degistirmek istemiyorum birde erkek dr um var onada yum takibi yaptirmistim ama hic sormasaydim da diyorum kesin erkek olduguna inanip sonra kizsa cok daha fazla uzulurdum

doğru söylüyorsunn canımmm:1hug:

Arkadaşlar merhaba,
Sayfalarınıza yeni takıldım.. İlginç buldum gercekten guzel bilgiler var. Ama kendime ve cevremdekilere bakınca pek dogru oldugunu dusunmuyorum. Sanırım feyzanın teorisi daha dogru .. Yani benim bildiğim cogunluk o teoriye uyuyor. ve bir tek diyetle ilgili bilgim yok belki o tutuyodur. Etrafımda genelde çocuk için calısanların oglu oldu yani hemen hemen hergun sık ilişkiyle..Benim gibi kazayla hamile kalanlarında kızı..
Bende bir kız annesi olarak birkaç bişey yazmak istedim. Belki size yardımcı olur. Kesinlikle seyrek ilişkiyle hamile kaldım, yumurtlama dönemi hamile kaldım.karnım sivriydi doktor kız dediği halde herkes erkek diye ısrar ediyodu. Yuzum cok bozulmustu. Sivilce gibi bişeyler çıkmıştı. Canım devamlı peynir ekmek ve karpuz istiyordu. bir kız cocugum olsun cok istiyodum olduda :-) ...İdrarım aşırı koyulaşmıştı, göğüs uçlarım koyulaştı..arkadan hamileliğim belli olmuyodu.
toplum baskısı enteresan bişey.. Türkiyede nedense herkesin uzerinde bi erkek dogurma baskısı yaratılıyor. Simdi bana da diyolar bide oglan et diye. O nasıl ediliyorsa sanki bu insanın elinde ..Hersey kesinlikle tesadüf ve allahtan diyorum..ve niçin bu kadar cok oglan baskısı yapıldıgınıda anlayamıyorum.Diyorum bazen senin oglun olduda basın gogemi erdi? Sonuc olarak belki bu baskılardan bu toplumda kızlar pek istenmiyo ve biraz ezilerek buyuyo. O yuzden kızım olsun onu cok guzel yasatayım cok guzel okutayım etrafındaki adamlara bin bassın cok istedim. İnsallah buna gorede yetistiririm ve o gunleri gorurum. Kız annelerinide cok sanslı goruyorum. Hayat boyu bi arkadaş bi can içinden bi parça.. tabi erkeginde tadı başka oluyodur eminim..Umarım herkesin gonlunden geçen olur. Cunku benim oldu..:lepi:
canım bizlerinde gönlünden geçen oldu 2 kızım var ,şimdide gönlümden oğlum olsun geçiyor inşallah olur

slmm kızlar bende kızma sık ilişkiyle hamile kalmıştım hatta 1 sene olmamıştı ara ara korunmuştuk sonra belimin altına yüksek yastık koyup bacaklarımı havaya dikip yarım saat beklemiştim öylellikle hamile kadım yani şuna katılıyorum sık ilişki kız bebek olasılığını artırıyo
gülnisacım merakla seni bekliyorumm cnm biran önce belli olur inşallah bıcırık bide 9.aya kadar göstermezmiş:roflol::roflol:çatlarızz burda meraktan yaa:roflol:

Arkadaşlar merhaba,
Sayfalarınıza yeni takıldım.. İlginç buldum gercekten guzel bilgiler var. Ama kendime ve cevremdekilere bakınca pek dogru oldugunu dusunmuyorum. Sanırım feyzanın teorisi daha dogru .. Yani benim bildiğim cogunluk o teoriye uyuyor. ve bir tek diyetle ilgili bilgim yok belki o tutuyodur. Etrafımda genelde çocuk için calısanların oglu oldu yani hemen hemen hergun sık ilişkiyle..Benim gibi kazayla hamile kalanlarında kızı..
Bende bir kız annesi olarak birkaç bişey yazmak istedim. Belki size yardımcı olur. Kesinlikle seyrek ilişkiyle hamile kaldım, yumurtlama dönemi hamile kaldım.karnım sivriydi doktor kız dediği halde herkes erkek diye ısrar ediyodu. Yuzum cok bozulmustu. Sivilce gibi bişeyler çıkmıştı. Canım devamlı peynir ekmek ve karpuz istiyordu. bir kız cocugum olsun cok istiyodum olduda :-) ...İdrarım aşırı koyulaşmıştı, göğüs uçlarım koyulaştı..arkadan hamileliğim belli olmuyodu.
toplum baskısı enteresan bişey.. Türkiyede nedense herkesin uzerinde bi erkek dogurma baskısı yaratılıyor. Simdi bana da diyolar bide oglan et diye. O nasıl ediliyorsa sanki bu insanın elinde ..Hersey kesinlikle tesadüf ve allahtan diyorum..ve niçin bu kadar cok oglan baskısı yapıldıgınıda anlayamıyorum.Diyorum bazen senin oglun olduda basın gogemi erdi? Sonuc olarak belki bu baskılardan bu toplumda kızlar pek istenmiyo ve biraz ezilerek buyuyo. O yuzden kızım olsun onu cok guzel yasatayım cok guzel okutayım etrafındaki adamlara bin bassın cok istedim. İnsallah buna gorede yetistiririm ve o gunleri gorurum. Kız annelerinide cok sanslı goruyorum. Hayat boyu bi arkadaş bi can içinden bi parça.. tabi erkeginde tadı başka oluyodur eminim..Umarım herkesin gonlunden geçen olur. Cunku benim oldu..:lepi:

güzel yazmışsın arkadaşım.
bende çok zor hamile kaldım.hamile kalana kadar kimse kız erkek lafzı etmiyordu.hamile kalınca şükür dedik.allah bu duyguyu isteyen herkese tattırsın dedik.taki bebeğin cinsiyetini öğrenene kadar.kız olduğunu öğrenince başlarda pek laf duymadım.ama sonralardan anladımki insanoğlu hep ister ister ister.. sonu gelmez bu isteklerin.çevreden bu türlü keşke ilki oğlan olsaydı gibi laflar duyunca tabi bende etkilendim.ama şimdi çok pişmanım.allahım sağlıkla kucağıma almamı nasip etsin şimdilik hiç bişi düşünmüyorum.tabiki evlat evlattır kız erkek farketmez ama illa oğlan olsun diyenler etrafta oldukça bu işler bu şekilde devam edecek maaleseffbenneyaptımki
inşallah allah oğlu olana kız kızı olanada erkek evlat sevgisini tattırsın asıl inancımız bu yoksa evlat ayrımı değil......

cnm benimde bu sabah 35.7 çıktı biraz geç ölçtüm ama yataktan kalkmadan ölçtüm birde koltuk altından ölçtüm ağızdan olması şartmı yawCADIARZU

smart tv de yayınlanan zodak adlı bi medyumun programı var.şu an da var mı bilmiyorum.3 -4 ay önce kendime tarot baktırınca seyretmeyi bıraktım.o programı3 4 sene seyretmişimdir.her gece.saat 2 de bitiyodu.bana 2. çocuğun da kız olucak artık onlara bol bol mısır patlatırsın dedi.o günden sonra seyretmedim.zaten sonra kendimi bu araştırma işine verdim.kendi çapımda tabi ki.yani aslında en umutsuz benim bu topikte.hem pko hem söylediklerine çok inandığım bi tarotçunun sözleri.....
ama büyük kızım için(yani şimdi tek te kardeşi olunca büyük kız olcak)makina müh. olcak dedi.o mak.müh. olsun da varsın bütün kızlar bana gelsin.tabi hepsinin okumasını isterim.
çeyiz isteyen çarşıya,kız isteyen bana gelcek...

selcan bi alemsin. o kanaldaki tipemi inandın:roflol:..kız aman boş ver allahın bileceği iş de çık işin içinden.bak o dediğin drda bişiler bilse kendine uygulardı demekki yöntemler ya yok yada dr cahil kalmış adama oturup anlatırmışsın.kesin seni ipe çeker :roflol:

X