Süper annelersiniz

anaa deme selcansın benım kadın onların ayagına goturmus desene havadisi:kızgın:
hayiurlisi olsun canim benim,kiz olsun saglikli olsun canim benim biliyorsun 2 kizim var babasi ikisinwde kiyamazsırnaşık şeybak göreceksin esin cok cok sevinecek hemde nasil,öpt.

potasyum tablet aldım eşimde çinko şurup...ama yumurtlamama 8 gün var .geç kaldım.ovulasyon testi bulamadım.bide turnusol kağıdı dedim vajinal ph onunla ölçülür diye yokmuş.ısmarladım ovulasyon testi.adama gıcık oldum.haklı ama elimde reçete yok potasyum hapını napçan kim verdi diye tutturdu.iyi ovulasyon testini napçan demediiii....[/QUOTE
cnm bunları erkek bebek içinmi aldın

evet canım ben muhtemel yumurtlama gunumun 23.veya 24.gun oldugunu dusunuyorum
ısımı tam duzgun olcemedım ondan emin olamıyorum
ve son ilişkim 21geceydi.buna gore zaten kız olması gerekir sonraki ilişkim 26.geceydi ordan tutması imkansız cunku 38.gun kan degerim 400cıktı yumurtlama sonrası 12.gun b hcg icin maksimum deger 30dur
ultrason 16.gunu gosteriyor ama o gelişimle alakalı ya tam dollenme gununu gostermez yani sanmıyorum.zaten benim adetler hep 35 ustu o kadar erken yumurtlayamam.hem ısım da cok dusuktu o gunlerde..
kısacası bence 21.gece olan ilişkiden kaldım shetles yontemine gore kız olması gerekiyor ama yine de bilemeyiz hicbir sey garanti degil:sm_confused:[/QUO
ben sat 2 haziran 2 temmuzda yaptıgım bhcg testinde 179 cıktı.doktora sordum doktor bana 12 gunluk gibi gozukuyor dedi.12.gun maksımum degerin 30 oldugunu nerden biliyorsun cnm.

banada yardımcı olun lütfeen bende kullanayım mı o haplardan bende erkek bebek istiyorum ama ocakta başlıcam çalışmalara ne man kullanmaya başliyim

valla o kadr çok sayfa okudum ki tam hangi sayfa bilmiyorum.bence en az 1ay yada 2 .daha iyi bilenler var sana yardımcı olurlar cnm.bende 8 gün sonra yumrtlıycam daha yeni aldım.

cnm yumurtlıycanı nasıl anlıyosun mesela benim 3 gündür akıntım var akıntıylamı yoksa ateş ölçmeylemi anlıyosun bide ph ı nasıl ölçücem her aymı hamile kalmak istediğim aymı ölçücem

bende cnm geçmiş sayfaları okuyorum ama çelişkide kaldım mesela teyzemin 2 oğlu var ona göre adetinden 10 gün içinde ilişki olursa erkek olurmuş burdada yumurtlama zamanına göre yani ortalarda olması gerekiyo benim daha 6 ayım var ocakta başlıcam çalışmalara ama diyete hemen başlasam daha ii olur dimi

selcansin cim
bayaa guzel bilgiler edinmissin
tabrikler canimm
hemen hemen herseyi ogrenmissin
yanliz iliski perhizide yapacan bunuda biliyosun degilmis esin bes gun kadar bosalmayacakk
ahh ahhh
adam gibi korunsaydim bunlarin gercekolup olmadigini size kanitlayacaktim
ama adam gibi korunamadim
salak kafamm

selcansin cim
bayaa guzel bilgiler edinmissin
tabrikler canimm
hemen hemen herseyi ogrenmissin
yanliz iliski perhizide yapacan bunuda biliyosun degilmis esin bes gun kadar bosalmayacakk
ahh ahhh
adam gibi korunsaydim bunlarin gercekolup olmadigini size kanitlayacaktim
ama adam gibi korunamadim
salak kafamm

ben ogluma hergun ilişkiyle hamile kaldım cnm .meraketme ben perhize falan inanmıyorum sekerim.

yani cicimini bu sayfayı bulduğumdan beri kafayı yiycem başka bişey düşünemiyorum.gece 2lere kadar eski sayfaları okuyorum.ne yapıcamıda bilmiyorum.bildiklerimi yazdım diyeti yapmak çok zor.işte öyle

bende sayfaları baştan sona okudummmm
aynen senin gibi ne yapılması gerekenleri karıştırıyorumm aklımdada kalmıyorrrr
artık bende baby nurseye güveniyorummm ,bilmediklerimi ona sorarımmm

cicimini bi oyle diyolar bi böyle
adet gününde dahil 10 gün içinde kalırsan erkek....

yumurtlama günü kalırsan erkek.....
kim biliyoki kesin cevabı
ben 2.ye daha çok inanıyorum..

selcansın sen kızına nasıl hamile kalmıştın canımmm
ben reglden sonra sık sık birliktelikle hamile kaldımmm
ozamanlar yumurtlama zamanını bilmiyordummmmm
2nci kızıma 2 aylık hamileykennn arkadaşımın evinde doğum kitabında okumuştum yumurtlama zamanıda kalırsan erkek reglden sonra sık sık birliktelikle kalırsan kız yazıyorduuu,ben ozaman anlamıştım kızım olacağınııı
sonra doktorda dedi saten kız diye

tekrar merhabalar
eda ben dogumdan sonra yine gezerim rahatrahat benim bebegin iki tane cici annesi olucak ilgilenirler
ah canim bende cok isterdim bomba haber deyince pglum olucakmis demeyi ama cok umitsizim kendimi kiza alistirdim gibi yani tekrar yikilmak istemiyorum hem zaten kizima ciciler almaya basladim bile

inşallah duyacazzzz canımmm
sen buraya kocaman harflerle OĞLUM oluyor yazacaksın annesiiiiii

selcansın sen kızına nasıl hamile kalmıştın canımmm
ben reglden sonra sık sık birliktelikle hamile kaldımmm
ozamanlar yumurtlama zamanını bilmiyordummmmm
2nci kızıma 2 aylık hamileykennn arkadaşımın evinde doğum kitabında okumuştum yumurtlama zamanıda kalırsan erkek reglden sonra sık sık birliktelikle kalırsan kız yazıyorduuu,ben ozaman anlamıştım kızım olacağınııı
sonra doktorda dedi saten kız diye

bende onu denemeye calisiyorum kendimce artik..bu babychoice'un falan denk gelecegi yok..zatne elimde de Eylul'e kadar takvim vardi.
ama bence bu sik birliktelik ve yumurtlama zamanina gore c. perhiz olayi hepsinden daha mantikli.

elifnazcim sanki takvim denk gelse neolucak canim bak bizlere yok tutmadi iste
bence sen kafana gore bu bilgilerle takil takvim falan bosver
ama inaniyorum erkek bebek icin onemli olan su c perhiz olayi birde su takvime kanip diyeti bosladim diye dovunuyorum:çok üzgünüm:

daha bir sey yok sizin halinizde yaa...dur bakalim...yani seninki tutmazsa hakikatten butun inancim kaybolacak Gulnisa'cim...yumurtlamayi takvimin tam ortasina denk getirdin, diyet yaptin, v dus yaptin...bunalrin hepsi bir arda yine de tutmazsa bilmiyorum yaa...yumurtlamdan 1 gun once hadi c. perhizi bozdugunu bile dusunsek zaten erkek bebek icin yumurtlama gunu yada 1 gun once deniyor...artik o kadar da hassas degil ya bu spermlerin hizlari canim...

X