Süper annelersiniz

canim bunu ozlembayin dru da soylemis sagdan yumurtlayinca erkek bebek sansi artiyormus hatta dr sagdan yumurtayla hamile kalan 50 kadindan 40 nin oglu oluyor demis dogruluk payi vardir

yooooo ben onu biliyorummm sadece arkadaşa sağdan yumurtlama yazman çok hoşuma gitti

ah canim onlar alismazlar bir turlu
sen yine tedbiri elden birakma benim gibi iki guzel soze kanma sakin sonra ah cekip durursun :roflol:
:roflol::roflol:anlamışş oldukk seninn nasıl inandığınaaa
demekk seni bir çift güzel sözle kandırdıııı
yok canım kanmammm hele bir yaklaşsınn yanımaaa

günaydın kızlar yine annemdeydim dayım gelmişti almanyadan onu uğurladık.mesajlarınızın bir kısmını okuyabildim.içimden geçenleri yazayım size kim ne derse desin bu takvime sadık kalanların sanki diledikleri olucakmış gibi hissediyorum.ayrıca doktorlar vajinal duş yumurtlama günü diet yöntemini onaylıyorlar artı birde takvim denendi bunların yanında neden olmasınki daha istenilen bebek.neden bu kadar tedirgin oluyorsunuz ki.biri tutmasa biri tutar öyle değil mi ama.gülnisa canım doktor o kadar erken yorum yapabiliyorda ilk haftalarda bebek için sata göre kaç haftalık olduğunu söylüyor sonraki haftalarda bebeğin gelişimine göre bir hafta önde yada ileride diyor.ilk haftalarda neden anlamıyorlar o zaman tam ne kadarlık hamile olduğunu.sen 18.haftanda bir daha git canım doktora o zaman duyarsın erkek olduğunu.kibrit çöpü gibi bile değil pipi bu zamanda nasıl çıksın ultrasonda:))
allahım herkesin gönlündekini versin.bak diğer kızlarında bu sayfa yoktu babychoise de duymamıştın ama şimdi karşına çıktı ve denedin vardır bundada bir hayır elbette.ben öyle düşünüyorum.belki takvimde fasa fiso ama karşımıza çıkaranda allah uygulama isteğimizde allahtan.belki bu takvimi duymadan önce hamilelik düşüncemiz bile yoktu bilmem anlatabildim mi herşey allahtan gönlünüzdeki olucakmış gibi hissediyorum o yüzden sizin bu endişelerinize inanamıyorum.rahat olun ortada kesin bişey yok daha.hepinizi öpüyorum dualarım hepimiz için.allahım gönlümüzdekinin hayırlısını versin.

ikna ederiz bizim orda yaparsın doğumunu boşver bebeğini ben alırım sezeryanda sanada bol bol ağrı kesici yaparım hiç birşey anlamazsın arkadaşım

canim bunu ozlembayin dru da soylemis sagdan yumurtlayinca erkek bebek sansi artiyormus hatta dr sagdan yumurtayla hamile kalan 50 kadindan 40 nin oglu oluyor demis dogruluk payi vardir
canım bu tamamen erkeğin kromozomlarına bağlı kadında sadece x kromozomu var erkekte x ve y ve cinsiyeti kesinlikle erkek belirliyor spermler rahim içinden geçtikten sonra hangisi hızlı giderse o döllüyor yani çok tesadüfi bir olay bence yumurtlamayla çok ilgili değil sen istediğin kadar sağtan yumurtla eğer ilk giden sperm y kromozomu taşıyorsa yapabilecek birşey yok

gunaydin
canim aslinda oylede biz kendimizi avutuyoruz birde bunu bir dr dedigi icin azda olsa bir umitti iste

aslın da hemşire arkadaş drdan daha mantıklı.geçen bi yazı bulmuştum hatırlarsanız.kadınlar %70 sağdan yumurtluyordiye. zaten bende kızıma sağdan hamile kaldım gülnisacım.yum.takibi yaptırdım ben.hatırlıyormusunuz bilmem.yum.takibi yaptırdım ama iğne vurmaya gerek yok demişti drum.yumurtan gayet güzel demişti.sağdaydı üstelik.o ay hamile kaldım ben...ve sağ yumurtalığı alınan bi akrabamdan bahsetmiştim.sol yumurtalığıyla hem kızı hem oğlu oldu..yani bunmlar işin -"aa duydunmu" kısmı
bende takvimi uygulayanların tutturduğuna inanmıştım.ama aregon arkadaş hala beklemede olmasından dolayı emin değilim.yoksa gülnisanınki için çok erken bi tarihti.aregonun bebeği büyüktü.ve dr anlayamadı.o sebepten bekliyoruz.üstelik aregon arkadaşımızda kız fikrinede kendini o kadar alıştırdıki bu bizede yansıdı.. şimdi aynı şeyi gül nisada yapıyo.:mymeka:
şimdi sırada özlembay var.üç erkek bebek için takvim tutturan arkadaştan bakalım hangisi tutacak.inşallah hepsininki tutar.asya ve serdal günlerinden emin değiller.ama inşallah allah herkesin dualarını kabul eder...
bu arada sıcak browni adını iyiki adanalı eda yaptın.senin her adını okuyunca inan canım browni istiyordu.:)))))))))))))))

Son düzenleme:
canim pazar gunu olunca tembellik gunu oluyor herhalde
sabah erken kalkmistim ya ogle yapicak birsey bulamadim diye uyudum
az once kalktim kizlarla biraz disari cikicam yarin burasi tatil
bende yine temizlik yaptım yoruldum ama uyumakta istemiyorum bende kızımla yalnızım

kizlar aregon'un bebegine erkek de dedimi doktor??/ben orayi hatirlamiyorum...eee onun bir sonraki randevusu ne zaman...
yaz su doktorlarda bi eli duzgun cevap veremedi yaaa...hepimiz beklesip duruyoruz burda...

ya şimdi bu oğlanlara birde kız lazım onları kime doğuttursak acaba

ben dogurcam beeeeeeeeennnnnnnn. len barim barim bagiriyoz burda....insallah Allah'im bana dunya yakisiklisi bir oglan verdi ya yanina da dunya guzeli bir kiz evlat verecek...hayirlisiyla, saglikla

bu arada hamisler sizin su "saglikla gel bebegim" takvimlerinede bayiliyorum. insallah banada nasip olur da soyle pembis cicekli bockli bi takvim koyarim buraya...

sagol canim kendi adima konusayim iyiym pazar gununun gecmesini bekliyorum
senden naber eski sayfalara goz attinmi?
diyeti baslamaya karar verdinmi?

bende eski sayfalara göz atmaya devam ediyorum diyete başlıycam ama ateş ölçme için erken heralde yaa birde takvim varmış siteye göz attım para iadeli diyo güvenilirmi acaba

kizlar aregon'un bebegine erkek de dedimi doktor??/ben orayi hatirlamiyorum...eee onun bir sonraki randevusu ne zaman...
yaz su doktorlarda bi eli duzgun cevap veremedi yaaa...hepimiz beklesip duruyoruz burda...
evet elifcim ilk dr erkeğe benz.demiş ikinciye başka dra gitti.oda kıza benz demiş.son olarak ilk druna kızım nasıl demiş.oda ben sana kızmı dedim biraz daha bekle testise benzeyen bişi var bidaki gelişinde kesinleşir demiş.yani aregonun arap saçına döndükafamçokkarıştı.inşallah erkektir.

::
canim bu adin daha iyi olmus cok begendim
Canım ya sen kilo alma diye değiştirdim ismimi
sürekli aklına browni gelmesin değilmi ama
yoksa elmalı kurabiyemi yapsammm:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…