Süper annelersiniz

iznede az kaldı günler çabuk geçsin istiyorsan da olabilirrr
bendee öyleyim sıkılıyorummm bazen hemen dışarı çıkıp dolaşıp geliyorummm
halecim senin çalıştığın hastanede epidural doğum yapılıyormuuu,yada önerirmisin mesala bu doğumuuu ama normal doğum sorduğummm

canım kusura bakma laptopun şarjı bitti o aradada biri geldi açamadım öneririm normal doğumda iyi oluyor ama bizim hastenede yapılmıyor canım çok iyi bir anestezi uzmanı yapması lazım yoksa 4-5 denemede tutturanları biliyorum

EDAAAACIM
tr ye gitmeden gelicenmi buraya?
hani daha once demistin ya dr kiz derse beraber dovucez diye
bana yardim edicektin unutma:roflol:
ama zavalli drum ya ne oldugunu bile anlamaz kadincagiz bizi deli zanneder:roflol:laelaelaelaelae

geliyimmi bende yardımajeyyar canım sen planlayarak hamile kadın demi geçmiş sayfaları okudukca heycanlandım birçok yöntem varmış aslında yanlız ateş ölçmeyi anlayamadım ben yaabenneyaptımki

normal seyler bunlar tatlim yaa...ama senin isinin zor tarafi hergun bunun icindesin. insan tabii kendine yorara her gordugunu...zor yani...seni yeni dogan bebek bolumune fakan verseler bari hamileliginde...ne guzel yeni dogmus bebekleri sever dururssun..gerci boyle seyler yapilirmi onu bile bilmiyorum ama...

ay sorma yaaa...yakalayamadim seni dun...nasilsin????oglan nasil???yerimseniben

sen enrdesin canim??/sende mi Fransa'dasin?

cik cik....gez dolas...erkek bebegin dogumu kolay olur derler ya, hakikatten benimki oyleydi...o yuzden insallah sizlerinde kolay olacak....

elifnazcim ben uykudayken gelmissin ya
nasil olayim canim iyiyim cok sukur
ama oglusu hic bilmiyorum nasil ya hic hissedemiyorumki

ya sen hep erkek bebek cabuk hareket eder diyosun benimki 4.ayini doldurmustu ilk hareketini hissettigimde...boyle karnimin icinde kelebek kanat cirpar gibi bir hareketlenme vardi...yatakta sirtustu yatarken oldu ilk...senin oglan da benimki gibi sonradan basliycak herhalde ama bi hareketlenmeye basladimida hic durmadi sonra

ay ne zor yaa beklelemk...valla ben bile Agustos'u iple cekiyorum kimbilir siz nasil heyecanlisiinz. hem Orkide hem sen ogreneceksiniz...cok heyecanlaniyorum...insallah oglanlari dizeleyin bakalim...

gulnisa'cim oglan bilgisayari istiyor almadan da birakmaz beni simdi...o biraz oynasin ben sonra tekrar gelicem...

şimdiden alıştırmaya çalışıyorum onu satenn tatlicadiarzu

sen merak etme canım ben doktorunu türkiyeden ağrıda döverimmmm:mymeka:

inşallah adanada bulurum yaaaa anestezciii
aslında ben doğurursamm sezaryen istiyorumm ama benim kocaya noluyorsa o benden çok karışıyor doğum şeklineee:mymeka:
normal doğum istemiyorum bennn eşim izin vermiyorrrr
o yüzden epidurell yaptırırım diye düşünüyorummm
acaba başkent yapıyormuki:uhm:

EDAAAACIM
tr ye gitmeden gelicenmi buraya?
hani daha once demistin ya dr kiz derse beraber dovucez diye
bana yardim edicektin unutma:roflol:
ama zavalli drum ya ne oldugunu bile anlamaz kadincagiz bizi deli zanneder:roflol:laelaelaelaelae

sen cinsiyeti öğrendiğindeee ama ben türkiyede oluyorummmm nasıl gelcemm ordan uzak kalıyor fransaaa:roflol:
inşallah demezde bizde dövmek zorunda kalmayalımm kadınıııı

geliyimmi bende yardımajeyyar canım sen planlayarak hamile kadın demi geçmiş sayfaları okudukca heycanlandım birçok yöntem varmış aslında yanlız ateş ölçmeyi anlayamadım ben yaabenneyaptımki

gülnisa aha bir ortak çıktı:lepi:
neyse senle biz döverizz cicinin üstüne atarız suçuuu

sağdan yumurtlama lafına çok güldümmm:roflol::roflol::roflol:

ay ne zor yaa beklelemk...valla ben bile Agustos'u iple cekiyorum kimbilir siz nasil heyecanlisiinz. hem Orkide hem sen ogreneceksiniz...cok heyecanlaniyorum...insallah oglanlari dizeleyin bakalim...

ya şimdi bu oğlanlara birde kız lazım onları kime doğuttursak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…