Süper annelersiniz

valla gülnisacım uyuyamadım gece yaaa...kızım sezeryan oldu benim ,dönmedi çok rahat geçti öyle zor olmadı ben korkmuyorum ama sezeryan travmatize bir ameliyat görseniz aynı şeyi düşünürdünüz bazı düşüncelerde bu haftaki hormonların yükselmesinden galiba !ruh halimde dalgalanmalar başladı öfff buğğün canım sıkılıyor biraz dışarımı çıksak?
iznede az kaldı günler çabuk geçsin istiyorsan da olabilirrr
bendee öyleyim sıkılıyorummm bazen hemen dışarı çıkıp dolaşıp geliyorummm
halecim senin çalıştığın hastanede epidural doğum yapılıyormuuu,yada önerirmisin mesala bu doğumuuu ama normal doğum sorduğummm

iznede az kaldı günler çabuk geçsin istiyorsan da olabilirrr
bendee öyleyim sıkılıyorummm bazen hemen dışarı çıkıp dolaşıp geliyorummm
halecim senin çalıştığın hastanede epidural doğum yapılıyormuuu,yada önerirmisin mesala bu doğumuuu ama normal doğum sorduğummm
canım kusura bakma laptopun şarjı bitti o aradada biri geldi açamadım öneririm normal doğumda iyi oluyor ama bizim hastenede yapılmıyor canım çok iyi bir anestezi uzmanı yapması lazım yoksa 4-5 denemede tutturanları biliyorum

EDAAAACIM
tr ye gitmeden gelicenmi buraya?
hani daha once demistin ya dr kiz derse beraber dovucez diye
bana yardim edicektin unutma:roflol:
ama zavalli drum ya ne oldugunu bile anlamaz kadincagiz bizi deli zanneder:roflol:laelaelaelaelae

geliyimmi bende yardımajeyyar canım sen planlayarak hamile kadın demi geçmiş sayfaları okudukca heycanlandım birçok yöntem varmış aslında yanlız ateş ölçmeyi anlayamadım ben yaabenneyaptımki

kızlar ben uyuyamadım yaaaaa uykum kaçtı gülnisa kızmış gitmiş ,edacım uğramıyor,elifçim buralarda mı acaba?orkideden hiç ses yok!valla elifçim her hamilelik farklı olur derlerdi doğruymuş ama bunda bir gariplik var anlamıyorum garip bir şekilde tedirginim birşey olacakmış gibi ne biliiim kadın doğumda çalışıp düşük,boş gebelik,erken gebelik kayıpları çok görmekten midir nedir paranoyak oldum valla!yarın birgün hergün sezeryana giriyorum nasıl yatacağım o masaya bilmiyorum?kızımda sağlık ocağındaydım kadın doğumdan uzaktım kafam rahatmış valla,görmek kötü oluyor...

normal seyler bunlar tatlim yaa...ama senin isinin zor tarafi hergun bunun icindesin. insan tabii kendine yorara her gordugunu...zor yani...seni yeni dogan bebek bolumune fakan verseler bari hamileliginde...ne guzel yeni dogmus bebekleri sever dururssun..gerci boyle seyler yapilirmi onu bile bilmiyorum ama...

HAAALEEEEEE
beni uyutup siz elifnazla kaynatin oylemi askolsun bende hepiniz yoksunuz diye uyudum
canim ya senin bunlara aliskin olman lazim senin ilk bebegindemi sezeryan oldu bunda korkuyorum diyorsun bu konularda tecrubeli oldugun icin herkonuda daha dikkatli olursun bence ve bunun sana faydasi olur insallah dogumunda kolay gecer canim hem aklindan oyle dusuk bos gebelik konularini cikar Allah korusun

ay sorma yaaa...yakalayamadim seni dun...nasilsin????oglan nasil???yerimseniben

sendemii benden önce gidiyon memleketeeesenağlama
burdada herkes gitti bi ben kaldım daha gidemeyen
izinden gelince unutma bizleriii
bol bol gezz,canım tadını çıkar bide unutmaa çocukları ailenden sen görmezsin bile bakarlar ona sana düşmez
benim hep öyle olurduuuu

sen enrdesin canim??/sende mi Fransa'dasin?

valla gülnisacım uyuyamadım gece yaaa...kızım sezeryan oldu benim ,dönmedi çok rahat geçti öyle zor olmadı ben korkmuyorum ama sezeryan travmatize bir ameliyat görseniz aynı şeyi düşünürdünüz bazı düşüncelerde bu haftaki hormonların yükselmesinden galiba !ruh halimde dalgalanmalar başladı öfff buğğün canım sıkılıyor biraz dışarımı çıksak?

cik cik....gez dolas...erkek bebegin dogumu kolay olur derler ya, hakikatten benimki oyleydi...o yuzden insallah sizlerinde kolay olacak....

elifnazcim ben uykudayken gelmissin ya
nasil olayim canim iyiyim cok sukur
ama oglusu hic bilmiyorum nasil ya hic hissedemiyorumki

ya sen hep erkek bebek cabuk hareket eder diyosun benimki 4.ayini doldurmustu ilk hareketini hissettigimde...boyle karnimin icinde kelebek kanat cirpar gibi bir hareketlenme vardi...yatakta sirtustu yatarken oldu ilk...senin oglan da benimki gibi sonradan basliycak herhalde ama bi hareketlenmeye basladimida hic durmadi sonra

ay ne zor yaa beklelemk...valla ben bile Agustos'u iple cekiyorum kimbilir siz nasil heyecanlisiinz. hem Orkide hem sen ogreneceksiniz...cok heyecanlaniyorum...insallah oglanlari dizeleyin bakalim...

gulnisa'cim oglan bilgisayari istiyor almadan da birakmaz beni simdi...o biraz oynasin ben sonra tekrar gelicem...

edacim aman dikkat et sen benim gibi olma hatta yum gunu oncesi odani ayir esinle benikmkide ayni seyleri demisti yum gunu ne ya diye
sen tedbirini bastan al guzelim bu erkek milletine guven olmaz sonra kazaya ugrarsin benim gibi gidip gelip esine kizarsin:mymeka:
şimdiden alıştırmaya çalışıyorum onu satenn tatlicadiarzu

benim cinsiyet kesin olarak agustosta belli olucak 3 lu test icin gittigim zaman.
drum benim 16 haftalik olunca kan testine gonderdi suan 14 haftalik hamileyim takvim biraz onde gosteriyor iki hafta sonra test yaptiricam ve sonuclari alinca dra gidicem ultrason yapicak ama 12 haftalikken kiz tahmininde bulunmustu cokta umitli degilim
hem edacim da tr ye gitmeden bir gunlugunede olsa fransaya gelirse soz verdi bana o dru kesin kiz derse dovucez biz:roflol:
sen merak etme canım ben doktorunu türkiyeden ağrıda döverimmmm:mymeka:

canım kusura bakma laptopun şarjı bitti o aradada biri geldi açamadım öneririm normal doğumda iyi oluyor ama bizim hastenede yapılmıyor canım çok iyi bir anestezi uzmanı yapması lazım yoksa 4-5 denemede tutturanları biliyorum
inşallah adanada bulurum yaaaa anestezciii
aslında ben doğurursamm sezaryen istiyorumm ama benim kocaya noluyorsa o benden çok karışıyor doğum şeklineee:mymeka:
normal doğum istemiyorum bennn eşim izin vermiyorrrr
o yüzden epidurell yaptırırım diye düşünüyorummm
acaba başkent yapıyormuki:uhm:

EDAAAACIM
tr ye gitmeden gelicenmi buraya?
hani daha once demistin ya dr kiz derse beraber dovucez diye
bana yardim edicektin unutma:roflol:
ama zavalli drum ya ne oldugunu bile anlamaz kadincagiz bizi deli zanneder:roflol:laelaelaelaelae

sen cinsiyeti öğrendiğindeee ama ben türkiyede oluyorummmm nasıl gelcemm ordan uzak kalıyor fransaaa:roflol:
inşallah demezde bizde dövmek zorunda kalmayalımm kadınıııı

geliyimmi bende yardımajeyyar canım sen planlayarak hamile kadın demi geçmiş sayfaları okudukca heycanlandım birçok yöntem varmış aslında yanlız ateş ölçmeyi anlayamadım ben yaabenneyaptımki

gülnisa aha bir ortak çıktı:lepi:
neyse senle biz döverizz cicinin üstüne atarız suçuuu

gel canim gel tabiki bir daha o dr kimsenin ogluna kiz diyemez:roflol:
canim o yontemlerin hepsinide birarada denedik yum gunu diyet takvim sagdan yumurtlama karbonatli dus bunlar aklima gelenler
ates olcme yontemide zaten yum gununu bulmak icin kullaniliyor ama biz yumurtlama testiyle yaptik hatta ben yumurtlama oncesi dra gittim ve evdede test yaptim emin olmak icin.bir cok dr yum gunu iliskidem erkek olma sansi yuksek diyor sende yum testi kullan ates olcmeye gerek kalmaz
ama yinede olmazsa artik kismet yinede denemekte fayda var kaybedecegin birsey yok

sağdan yumurtlama lafına çok güldümmm:roflol::roflol::roflol:

ay ne zor yaa beklelemk...valla ben bile Agustos'u iple cekiyorum kimbilir siz nasil heyecanlisiinz. hem Orkide hem sen ogreneceksiniz...cok heyecanlaniyorum...insallah oglanlari dizeleyin bakalim...

ya şimdi bu oğlanlara birde kız lazım onları kime doğuttursak acaba

X