Süper annelersiniz

ultrason icin beklerken baya yaslı bir teyze ile konustum 3 kızı 2oglu varmıs keske onlar da kız olsaydı dyor neden dedim simdi anlamazsın yasarsan gorursun kızım dedi kız cocukları ana babaya daha yakın duskun şimdi oglum var diye ovunursun 15sene sonra dovunursun didiii:roflol:

bir komsumuz daha var onun da 2 kız 1 erkek vesenınkı kız olsun erkek evlendi mi el oluyor kızın san adaha yakın dedi
ben ne guzel erkek fikrine de alısmaya calısıyordum hatta heveslenıyordum kaynana olacaktım hevesimi kırdılar yahusırnaşık şey
samira canım benim bende böyle insanlarla çok karşılaşıyorum.hatta bir örneği annem.ama insan yinede yok bi tanede oğlum olsun demekten alıkoyamıyor kendini.daha oğulları küçük olan bayanların havasından yanlarına varılmıyor ama belli bir yaşa gelmiş oğlu olanlarda durum çok farklı dert yanıyorlar resmen hatta bana allahın sevgili kuluymuşsun kızın var diyorlar.doğumdan sonra doktor bile bana şanslı annelerin kızı olur demişti şaşırmıştım kadının 2 oğlu vardı.yinede allahım hayırlısıyla her iki duyguyuda yaşatmayı nasip etsin hepimize.

ben dogurcam beeeeeeeeennnnnnnn. len barim barim bagiriyoz burda....insallah Allah'im bana dunya yakisiklisi bir oglan verdi ya yanina da dunya guzeli bir kiz evlat verecek...hayirlisiyla, saglikla

bu arada hamisler sizin su "saglikla gel bebegim" takvimlerinede bayiliyorum. insallah banada nasip olur da soyle pembis cicekli bockli bi takvim koyarim buraya...

Kız hadi birini sen doğurdunn diyelimm diğerlerinkii nolacakkk
inşallah seninde kızın olur

ultrason icin beklerken baya yaslı bir teyze ile konustum 3 kızı 2oglu varmıs keske onlar da kız olsaydı dyor neden dedim simdi anlamazsın yasarsan gorursun kızım dedi kız cocukları ana babaya daha yakın duskun şimdi oglum var diye ovunursun 15sene sonra dovunursun didiii:roflol:

bir komsumuz daha var onun da 2 kız 1 erkek vesenınkı kız olsun erkek evlendi mi el oluyor kızın san adaha yakın dedi
ben ne guzel erkek fikrine de alısmaya calısıyordum hatta heveslenıyordum kaynana olacaktım hevesimi kırdılar yahusırnaşık şey

Ne kadar güzel demiş komuşunn erkek evlenince el oluyor diyee
gerçek kızlar evlenince anneye daha bir düşkünnn oluyor mesala ben de öyleyim ve çevremde gördüğüm herkesde öyleeee
işte insan istiyorr kızım var oğlumda olsunnn,oğlum var kızımda olsunn diyeee

edacım kele bacım napıyon?biraz şöyle adanaca konuşak bacım az kaldı gelmene hadi bakalım....

selam kızlar bayadıur giremedim bazı arkadaslar beni merak etmiş saolun canlarım cok iyiym Allaha sukur
işler bitti şimdi de internetim yok yaa baglanamıyorum bugun eşim tel arıza arayacak telim de arızalı ya ondan sanırım gelip baksınlar inbsallah duzelir de girerim
su an internet kafeden yazıyorum doktora gittim hazır dısardayken 1 2 saat takılayım dedim
bebişim buyumus teyzeleri 15+1 olmus son ultrasonuma gore 13+6 olmalıydı sata gore gerideydi şimdi yakalamıs:nazar: sadece 2 gün geriden geliyor
ama kalleş cocuk gostermedi bacakları kıvırmıs dikmiş hicbisey goremedi doktor.catlayacas artık meraktan yaaaa:kızgın: 15 haftalık olmus bence kız bu yoksa bir şekilde gozukurdu deilmi:uhm:

su gebelik takvimimi de duzelteyim bari geride kaldı şimdi

serdalcım cok iyi yazmıssın ben de bunu demek istemiştim yani bu tarz bir istatistik vermek cok zor herkesi takip etmek mumkun deil bosverin artık bence herkes hamile su an ve olan oldu ne desek boş
zaten yuzde 50sans var birilerinin mutlaka tutacaktır birileri sevinecektir imsallah herkes sevinira.s

Hadi hayırlısı olsun tatlım ;;;
Sağlıklı olduğuna sevindim ...Bizim bu süper anneler sayfası da Hep hamişlere kız mı diyecek yahuuuuu..
Göstermemiş daha bakalım bir dahaki sefer ne diyecek ...
İyi olmana sevindim Nuraycım....Göbek çıktı mı???Bulantın yoktu zaten senin değil mi???

Hadi hayırlısı olsun tatlım ;;;
Sağlıklı olduğuna sevindim ...Bizim bu süper anneler sayfası da Hep hamişlere kız mı diyecek yahuuuuu..
Göstermemiş daha bakalım bir dahaki sefer ne diyecek ...
İyi olmana sevindim Nuraycım....Göbek çıktı mı???Bulantın yoktu zaten senin değil mi???
Benimde aklıma öyle geliyorrrr
erkek istiyenlerinnn kızı olurmuşşş
garibim elifde kız diye yakınırken onundaaa oğlu olurmuşş yineeee

Nasılsınız Kızlar ;;;
Hale,Eda,Güllnisa???
Ben çok uykusuzum ve başım ağrıyor uyumayınca da midemin bulantısından da duramadım bugün...

serdalcim sen 12 haftalik olmussun
ee sira senin ogrenmek icin canim ya sonrada ozlemin artik oda tatilden donunce
sen ne zaman gidiceksin dra ?
canim hem bas agrilari bende iki haftadair bitti seninde uzun suzmez biter
bulantilarda genelde 12 ci haftadan sonra geciyor ama zaten senin oyle cok bulantin olmadi

Evet perşembe 12.Haftaya girecem tam olarak.Ama 12 haftada belli olur mu bilmem muallakta kalmak zor çünkiŞeniz

Canim ya hosgeldin, iyi haberlerini duyduguma cok sevindim...

Allah herseyin hayirlisini verir insallah. yani benimde etrafimda hem kizindan hem oglundan ceken insanlar var..isin komik yani oglanin hayirsizina ama iste erkek evlat nolucak deniyorda kizin hayirsizi tam bir aile faciasi kabul ediliyor. Ailelerde herhalde erkeke cocuguna nasil olsa ele gidecek diye bakiyorlar ama kiz cocugu hem evin demirbasi.

Amaaaaaan bosverin yaa, biz guzel seylerden konusalim. bizim cocuklarimiz insallah Allah'imin hayirli kullarindan olurlar. Ben ve esim oyleyiz etrafimiza. insallah bizim cocuklarimizda bizi ornek alir ne diyeyeim...

Evet Gülnisa çok heyecanlıyım şimdiden,
ama lütfen hepimizin dileği olsun ,
Rabbim kabul et dualarımızı...

kizlar ya hafta sonu kalsiyum supplemant aldim. ama hem pre-natal vitamin hemde kalsiyum hapini almak sakincali olur mu acaba? kalsiyum hapi 500mg'lik. pre-natal vitaminin icinde ne kadar kalsiyum var bilmiyorum acikcasi. ee ben bu arada cokda sut-yogurt-peyni tuketirim...acaba cok fazlami gelir hepsi??bilgisi olan varmi?

Benimde aklıma öyle geliyorrrr
erkek istiyenlerinnn kızı olurmuşşş
garibim elifde kız diye yakınırken onundaaa oğlu olurmuşş yineeee

sus yaw....agzindan yel alsin...

aman canim saka bi tarafa da hayirlisi ne ise o olsun...simdi burda biraz hayirsiz evlattan konusunca ben tirstim artik su olsun bu olsun demekten...hayirlisi ise olsun...

eee napıyonuz kızlar mutfağa gircem yemek yapmaya bi bakayım dedim kızdan rahat yokki oturayım şuraya laflayım biraz:))
serdalcım hadi bakalım sen öğren bide cinsiyeti ama doktora önce sor eminseniz söyleyin de ortaya bişey atıyorlar burada herkesin kafası karışıyo.göbeklerinizin altında kahverengi çizgi varmı bu arada belirgin olucak ama.erkek bebeklerde olurmuş öyle.birde idrarla yapılan test var arpa ve buğday bilirmisiniz arpalar filizlenrse kız buğdaylar filizlenirse ilk erkek olurmuş.bilmem ne kadar doğru.birde sol gözünüzü kapatın bakalım v şeklinde damar varsa kız yoksa erkek olurmuş.hımm daha ne vardı bi düşüneyim.ikili testteki bhcg papp-a mom değerleriniz nasıl kızlar yazın bi bakalım. birde elinizi gösterin desem nasıl gösterirsiniz kopya çekmeden doğrudan yazın hadi.öptüm hepinizi

elifnazcim canim bunlari sen baby nurse ya sor
hem sen bu kadar kalsiyum magnezyum aliyorsun yeter biran once olsun su bebe artik ya yilan hikayesine dondu tembellik yok

vallahi dogru diyosun...hem ne yilan hikayesi...ben bile yoruldum artik...

kalsiyumu aslinda bu is icin almadim. bizim ailede kemik erimesi cok buyuk problem o yuzden tedbir olsun diye aldim. tabletin uzerinde de herhangi bir zarardan bahsetmiyor ama gunde 2000mg'dan fazla kalsiyumun vucut tarafindan emilemedigini yaziyor. neyse baby-nurse gorunce cevap yazar herhalde...

X